Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Ханєєв В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Ханєєв В. В. 
Морфологічний склад крові при хірургічній інфекції у собак / В. В. Ханєєв // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2004. - № 1. - С. 83-85. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Зазначено, що в разі хірургічної інфекції у собак розвивається гіпохромемія та олігоцитемія. Ці процеси істотно виражені за флегмонів і сепсису. Розвиток нейтрофільного лейкоцитозу корелює зі складністю захворювань. Застосування в разі хірургічної інфекції у собак мазей на гідрофільній основі сприяє динамічному відновленню концентрації гемоглобіну та кількості клітин крові.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.26-953

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ханєєв В. В. 
Гемостаз та його корекція при хірургічній інфекції у собак : Автореф. дис... канд. вет. наук : 16.00.05 / В. В. Ханєєв; Білоцерків. держ. аграр. ун-т. - Біла Церква, 2004. - 23 c. - укp.

Уперше у вітчизняній ветеринарній хірургії теоретично та клініко-експериментально обгрунтовано патогенетичну роль системи гемостазу у розвитку хірургічної інфекції у собак та розроблено ефективні методи її корекції з застосуванням мазей на гідрофільній основі, тіотриазоліну та пентоксифіліну. Доведено, що у собак з хірургічною інфекцією зміни гемостазіологічних параметрів залежать не лише від характеру та величини травми, а й від видового складу ранової мікрофлори. Установлено, що у разі інфікування ран анаеробними та грамнегативними мікроорганізмами істотно порушується метаболізм фібриногену (одночасне нагромадження в плазмі крові розчинного фібрину ат продуктів розщеплення фібрину/фібриногену), знижується активність природних антикоагулянтів та фібринолізу, що зумовлює коагулопатію та ускладнений перебіг гнійно-запального процесу. Водночас, за умов інфікування асоціаціями грампозитивних мікробів розвивається помірна гіперкоагуляція, цілком контрольована антикоагулянтами. Доведено діагностичну та прогностичну цінність у випадку хірургічної інфекції у собак фібриногену, розчинного фібрину, фактора XIII, антитромбіну-III, тканинного активатора плазміногену. У разі сприятливого перебігу кількість метаболітів фібриногену динамічно знижується, а активність фактора XIII і антитромбіну-III - підвищується. Установлено, що пік активності фактора XIII і тканинного активатора плазміногену має місце у періоді інтенсивного формування грануляційного бар'єра. Одержано дані щодо бактерицидних властивостей нейтрофілів та динаміки циркулюючих імунних комплексів у випадку хірургічної інфекції у собак. Виявлено, що у період інтенсивних

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.26-953-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА334652 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського