Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Харіна Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Харіна Н. В. 
Дисфункції інститутів житлового іпотечного кредитування в Україні / Н. В. Харіна // Актуал. проблеми економіки. - 2011. - № 12. - С. 257-264. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проведено дослідження функціональної ефективності інститутів житлового іпотечного кредитування в Україні. Виявлено дисфункції у житлово-іпотечному кредитуванні в цілому та для інституту другого рівня житлової іпотеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.245

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Харіна Н. В. 
Особливості розвитку житлового іпотечного кредитування в Україні на сучасному етапі / Н. В. Харіна // Актуал. проблеми економіки. - 2011. - № 11. - С. 245-255. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Досліджено тенденції розвитку житлового іпотечного кредитування в Україні в післякризовий період 2009 - 2011 рр. Виділено основні проблеми розвитку житлового іпотечного кредитування, розроблено пропозиції щодо їх розв'язання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.245

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Харіна Н. В. 
Організаційно-управлінські засади іпотечного кредитування в Україні : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Н. В. Харіна; ВНЗ "Нац. акад. упр.". - Київ, 2014. - 22 c. - укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади, методичні положення і практичні рекомендації щодо вдосконалення механізму житлового іпотечного кредитування в Україні. Проаналізовано сутність житлового іпотечного кредитування та відповідного механізму з позицій інституційної теорії. Систематизовано періоди його інституційного розвитку залежно від співвідношення в продукуванні інституційних новацій ринкових чинників і державного регулювання. Узагальнено світовий досвід трансплантації іпотечних інститутів у нерозвинене інституційне середовище. Досліджено особливості еволюційного розвитку механізму житлового іпотечного кредитування в Україні, оцінено його функціональну ефективність для основних учасників суб'єктних відносин. Змодельовано суспільну ефективність житлової іпотеки в Україні, досліджено її залежність від доходів населення, ціни на житлову нерухомість і параметрів іпотечних кредитів. Здійснено порівняльне оцінювання ефективності державного субсидування іпотечних моделей та обгрунтовано доцільність упровадження національної системи будзаощаджень, введення якої дозволить суттєво підвищити суспільну ефективність житлового іпотечного кредитування в Україні, а також результативність державної підтримки житлової іпотеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.245

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА408867 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського