Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Христинець Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Рудь В. Д. 
Технологія отримання порошкових градієнтних матеріалів з порошків сталі AISI430 та сапоніту / В. Д. Рудь, Н. А. Христинець // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2016. - № 6. - С. 86-89. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розроблено технологічний процес формування фільтрувального градієнтного матеріалу на основі порошків сталі AISI430 та сапоніту з використанням вібросегрегації. Цей процес дозволить вирішити завдання створення принципово нових матеріалів з унікальними властивостями та подальшим їх використанням у виробництві.


Індекс рубрикатора НБУВ: К391

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Рудь В. Д. 
Вібраційне формування фільтрувальних матеріалів з використанням порошків шламів легованої сталі та сапоніту / В. Д. Рудь, Н. А. Христинець, Н. Т. Рудь // Порошкова металургія. - 2019. - № 11/12. - С. 3-12. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Наведено результати формоутворення та запропоновано технологічну схему виготовлення фільтруючого градієнтного матеріалу на основі порошків нержавіючої сталі та сапоніту за допомогою вібросегрегації. Використано методи теоретичної та аналітичної механіки, теорії коливань і вібраційної механіки, методи моделювання, теорії планування експерименту та комп'ютерного моделювання. Дослідження поверхні та мікроструктури, а також вимірювання щільності за товщиною виробу проведено за допомогою металографічного аналізу на мікроскопі ММР-4 комплексу "Micro-optik" з використанням програмного забезпечення "Smart-eye". Досліджено структурні властивості одержаних зразків, концентрацію ключового компонента порошкової суміші по висоті зразка за допомогою програмного комплексу ImageJ2x. Визначено амплітуду та частоту вібраційного стенду, за яких відбувається градієнтне розділення. Запропоновано підхід до одержання градієнтних пористих фільтруючих матеріалів на промисловому вібраційному обладнанні УВМ-60/60. Засобами C++Builder створено проект для побудови регресійної математичної моделі другого порядку шляхом оброблення експериментальних даних, одержаних за симетричним композиційним ротатабельним уніформ-планом.


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Христинець Н. А. 
Практичне дослідження програмних засобів кіберзахисту в операційній системі Manjaro / Н. А. Христинець // Електрон. моделювання. - 2022. - 44, № 4. - С. 55-63. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Ефективний захист даних в операційних системах передбачає набір засобів контролю у формі програмних застосунків, а також методів, які дозволяють визначити важливість різних наборів даних та застосовувати найбільш відповідні засоби контролю безпеки. Запропоновано способи вирішення проблемних питань у сфері кіберзахисту, актуальні в процесі розвитку кібернетичної безпеки держави. Розглянуто підходи до організації цілісності операційної системи Manjaro, як дистрибутиву Linux. Визначено способи захисту мережі Linux-подібних операційних систем у дистрибутиві Manjaro (Ornara). Запропоновано способи налаштування фаєрволу iptables. Розглянуто можливості резервного копіювання і використано різні способи backup системи: програмним методом та за допомогою утиліти Deja Dup.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14163 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Рудь В. Д. 
Комп'ютерно-імітаційне моделювання процесів формування порошкових сумішей / В. Д. Рудь, Н. А. Христинець // Порошкова металургія. - 2022. - № 9/10. - С. 35-45. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Наведено результати імітаційного моделювання процесу формування сумішей на основі порошків сапоніту та нержавіючої сталі. Проведено аналіз публікацій, присвячених дослідженню методів моделювання процесів засипки та формування порошкових матеріалів у технологічних процесах. Теоретично вивчено комп'ютерне моделювання поведінки дисперсних сумішей у дво- та тривимірних площинах з урахуванням їх об'ємних характеристик. Експериментально визначено властивості порошків сталі AISI430 та сапоніту (гранулометричний склад та коефіцієнти сферичності). Розраховано відсоток щільності заготовок із порошків сталі та сапоніту для модифікованих і немодифікованих частинок. Запропоновано спосіб розрахунку розподілу частинок та щільності шарів заготовок програмними засобами ImageJ2x. Сформовано стеки зображень та проаналізовано серію зображень за допомогою функцій масок об'єктів та функцій порогових значень яскравості Treshhold та Image Inverter. За результатами обробки даних мікроскопії визначено відсоток пустотності у видимих ділянках зразків. Запропоновано імітаційну модель формування порошкових матеріалів різної геометричної форми та сферичності, земульовано процес засипки порошкової суміші у циліндричний контейнер. Розроблено комп'ютерну 3D-модель для візуалізації формування двокомпонентної суміші порошків засобами прикладного програмного забезпечення Blender 3D. Побудовано карти поверхонь розподілу частинок порошків у вибраних площинах.


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.4-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського