Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Хінді$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Терешкевич Л. Б. 
Математичні моделі управління графіком реактивних навантажень підприємств з потужними несиметричними споживачами / Л. Б. Терешкевич, Хінді Айман Тахер // Пр. Ін-ту електродинаміки НАН України. - 2003. - № 2. - С. 94-100. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розроблено алгоритм і комплекс математичних моделей, що дозволяють здійснювати керування графіком реактивної потужності підприємства з використанням компенсувальних пристроїв та конденсаторних батарей пристроїв для симетрування режимів. Розроблено математичні моделі для симетруючих пристроїв різних схем, які забезпечують максимальну ефективність використання їх конденсаторних батарей.


Індекс рубрикатора НБУВ: З29-5с116

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69973 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Демов О. Д. 
Поетапне впровадження конденсаторних установок в електричні мережі промислових підприємств / О. Д. Демов, Хінді Айман Тахер // Техн. електродинаміка. - 2002. - № 2. - С. 55-58. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Показано, що економічну ефективність впровадження конденсаторних установок можна значно змінювати за рахунок зміни їх потужностей та місць встановлення. Запропоновано поетапний метод впровадження конденсаторних установок в електричні мережі промислових підприємств, що забезпечує максимальну економічну ефективність на кожному з етапів впровадження.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Хінді 
Ієрархічні еволюційні методи генерації тестів цифрових систем : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / Хінді; Донец. нац. техн. ун-т. - Донецьк, 2010. - 20 c. - укp.

Вирішено науково-технічну задачу підвищення ефективності методів побудови перевіряльних тестів (ППТ) на основі еволюційного підходу. Показано, що постановка задачі ППТ для заданої несправності в схемі з пам'яттю істотно залежить від застосовуваної стратегії спостереження вихідних сигналів; використовується кратна стратегія їх спостереження, яка допомагає підвищити повноту тестів і вимагає більших обчислювальних ресурсів. Розроблено метод побудови вхідних послідовностей, що розрізняють пару станів справної та несправної послідовнісних схем на основі модифікованого генетичного алгоритму (ГА). Описано дворівневий еволюційний алгоритм побудови тестової послідовності, зокрема, ГА першого нижнього рівня будують характеристичні послідовності, які допомагають установлювати в справній та несправній схемах деякі елементи пам'яті у певні стани та розрізняти їх. Зазначено, що ГА другого верхнього рівня під час генерації тестів як структурні блоки використовує вхідні та характеристичні послідовності, побудовані на нижньому рівні ГА, що допомагає більше спрямувати еволюційний пошук і підвищує його ефективність; застосування багатозначних алфавітів моделювання в процесі їх генерації допомагає підвищити ефективність. Розроблено алгоритмічне та програмне забезпечення для генерації тестів, що перевіряють пошкодження цифрових логічних схем, яке допомагає підвищити повноту тестових послідовностей з використанням еволюційних методів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З972-07-5-05

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА372699 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Демов О. Д. 
Підвищення економічної ефективності управління батареями конденсаторів в мережах промислових підприємств протягом доби / О. Д. Демов, Хінді Айман Тахер , С. М. Мельничук // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2001. - № 4. - С. 57-61. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Відзначено, що в певні періоди доби в деяких вузлах промислових електричних мереж є надлишки потужності батарей конденсаторів, а в інших - її дефіцит. Запропоновано метод розрахунку економічної доцільності використання надлишків потужності батарей конденсаторів перших вузлів для компенсації реактивної потужності інших, що дає підприємству зниження плати за активну та реактивну енергії.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Демов О. Д. 
Управління потужністю компенсувальних установок в електричних мережах промислових підприємств з урахуванням нових економічних умов / О. Д. Демов, Хінді Айман Тахер , С. М. Мельничук // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2001. - № 6. - С. 98-101. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розроблено математичну модель, яка дозволяє розраховувати доцільність оперативного використання високовольтних, низьковольтних батарей конденсаторів і синхронних двигунів для компенсації реактивної потужності в мережах промислових підприємств. Ця модель дає можливість враховувати нові економічні умови, створювати та впроваджувати регулятори, які забезпечують зниження затрат на впровадження й експлуатацію систем автоматичного керування потужностями компенсувальних установок.


Індекс рубрикатора НБУВ: З279.27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського