Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Царьов В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Царьов В. М. 
Управління інвестиціями в необоротні активи підприємства (за матеріалами автомобілебудівних підприємств України) : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. М. Царьов; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". - К., 2011. - 19 c. - укp.

Обгрунтовано теоретико-методичні і прикладні засади формування ефективної системи управління інвестуванням необоротних активів підприємства (НАП). Удосконалено сутнісну характеристику НАП, розширено систему критеріїв і показників їх раціонального використання. Запропоновано технологію організації системи управління інвестування необоротних активів на підставі виділення ключових показників інвестиційної діяльності, спеціальних функцій і підсистем управління. Розроблено критерій ефективності системи управління інвестуванням у НАП. Проаналізовано сучасний стан, динаміку, проблемні питання та перспективи розвитку автомобілебудівних підприємств України. Проведено оцінювання стану та напрямів розвитку необоротних активів і відтворювального процесу на таких підприємствах, визначено тенденції та основні напрями їх розвитку відповідно до особливостей зовнішнього середовища та специфіки внутрішніх бізнес-процесів. Надано рекомендації щодо подальшого ефективного розвитку виробництва автомобільної техніки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.31-571

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА383859 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кочін І. В. 
Організація та особливості проведення профілактичних протиепідемічних дезінфекційних заходів серед цивільного населення й військовослужбовців у зоні локальних збройних конфліктів та бойових дій для запобігання спалахам та виникненню осередків інфекційних захворювань / І. В. Кочін, Л. Г. Мануйленко, В. В. Царьов, В. С. Березовський // Медицина неотлож. состояний. - 2016. - № 7. - С. 90-101. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Розглянуто питання надання профілактичної санітарно-протиепідемічної допомоги населенню та військовослужбовцям за умов збройних конфліктів та бойових дій. Встановлено найважливіші чинники, що визначають особливості медико-санітарного протиепідемічного забезпечення населення й військовослужбовців при надзвичайних ситуаціях воєнного характеру. Визначено роль дезінфекційних формувань у здійсненні профілактичних заходів, особливості їх проведення для запобігання епідемічним ускладненням. Для забезпечення національної безпеки, епідемічного благополуччя населення та військовослужбовців необхідне розв'язання стратегічного завдання - наукового обгрунтування удосконалення законодавчої та нормативно-правової бази, кадрового забезпечення протиепідемічних структур із внесенням конструктивних змін до законодавства щодо їх функціонування в мирний час, ефективної роботи в зоні локальних збройних конфліктів та бойових дій для запобігання спалахам і виникненню осередків інфекційних захворювань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р199 + Ц7(4УКР)6-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25344 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Хандога Е. В. 
Сучасні підходи до забезпечення гігієни рук медичного персоналу в комплексі заходів профілактики внутрішньолікарняних інфекцій у закладах охорони здоров'я / Е. В. Хандога, І. В. Кочін, Р. Л. Тєрєхов, А. О. Остапенко, В. В. Царьов // Медицина невідклад. станів. - 2021. - 17, № 4. - С. 32-38. - Бібліогр.: 37 назв. - укp.

Гігієна рук медичного персоналу відіграє істотну роль у профілактиці внутрішньолікарняних інфекцій у закладах охорони здоров'я, у зв'язку з чим необхідно виявити підходи, що сприятимуть належному дотриманню правил гігієни рук. Мета роботи - обгрунтувати необхідність забезпечення гігієни рук медичного персоналу, розглянути сучасні методи оцінки ефективності засобів для гігієни рук, пов'язані з використанням цих засобів проблеми і сучасні підходи до їх вирішення. Проведено загальний і цілеспрямований аналіз та виконано експертну оцінку результатів дослідження засобів профілактики внутрішньолікарняних інфекцій у закладах охорони здоров'я. Проведено аналітичне дослідження великої кількості інформаційних джерел (більше 50) щодо сучасного підходу до різноманітних методів забезпечення гігієни рук медичного персоналу з використанням методів Content analysis і Open Source Intelligence (OSINT). У результаті дослідження виявлено потребу в подальшій розробці стратегій, що сприяють поліпшенню гігієни рук у закладах охорони здоров'я, та вдосконаленні чинних освітніх і мотиваційних програм щодо гігієни рук медичного персоналу. Висвітлено чинники, що можуть впливати на ефективність застосування антисептиків. Закцентовано увагу на небажаних реакціях, пов'язаних із використанням засобів для гігієни рук (контактний дерматит і контактна алергія), та необхідності розробки заходів, що знижують ризик розвитку цих небажаних реакцій у медичного персоналу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р193.942.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25344 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського