Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Чефонова Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Чернишенко Т. В. 
Вплив способів зрошення та внесення добрив на врожайність і водоспоживання капусти білоголової пізньостиглої у Лівобережному Лісостепу України / Т. В. Чернишенко, Н. В. Чефонова // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2010. - № 4. - С. 78-80. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.21-462 + П241.21-434 + П241.21-273.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Чефонова Н. В. 
Эффективность капельного орошения при выращивании капусты белокочанной позднеспелой сорта Яна на фоне минеральных удобрений / Н. В. Чефонова // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2009. - № 4. - С. 101-105. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

Наведено результати досліджень з розробки елементів технології вирощування капусти білоголової пізньостиглої за краплинного зрошення для умов Лівобережного Лісостепу України. Показано вплив способів зрошення і внесення добрив на врожайність капусти, товарність головок та коефіцієнти водоспоживання. Кращим рівнем передполивної вологості грунту за краплинного зрошування є 80 - 75 % НВ. Внесення половинної дози мінеральних добрив локально і проведення фертигацій не поступається за своєю дією внесенню повної дози урозкид. У середньому за 2007 - 2008 рр. за краплинного зрошування спостерігається збільшення врожайності і зменшення витрати води на утворення одиниці урожаю, у порівнянні з поливом дощуванням.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.21-408

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Чефонова Н. В. 
Елементи енергоефективної технології вирощування капусти білоголової та червоноголової пізньостиглої у Лівобережному Лісостепу України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.06 / Н. В. Чефонова; НААН України, Ін-т овочівництва і баштанництва. - Харків, 2014. - 20 c. - укp.

Вперше для умов Лівобережного Лісостепу України встановлено закономірності формування високого рівня урожайності та якості продукції капусти залежно від енергоефективних елементів технології вирощування. Досліджено будову кореневої системи рослин капусти на різних способах зрошення, визначено контур зволоження грунту за краплинного поливу. Встановлено кореляційні залежності між показниками росту та розвитку рослин, їх врожайністю і елементами технології вирощування. Визначено вміст та винос елементів живлення рослинами залежно від способів зрошення і удобрення. Вивчено динаміку вмісту азоту, фосфору та калію в орному шарі грунту. Розраховано коефіцієнти водоспоживання рослинами капусти. Визначено чисту продуктивність фотосинтезу рослин та фотосинтетичний потенціал посівів за різних способів зрошення та удобрення. Розраховано економічну та біоенергетичну ефективність запропонованих елементів технології у порівнянні зі стандартними.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.21-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА411141 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сучасні системи виробництва овочів : [колект.] монографія / О. Д. Вітанов, В. П. Рудь, О. В. Куц, О. В. Мельник, Н. В. Чефонова, С. О. Щербина, С. М. Даценко, Д. В. Іванін; ред.: О. Д. Вітанов; Інститут овочівництва і баштанництва, Національна академія аграрних наук України. - Вінниця : ТВОРИ, 2022. - 214 c. - Бібліогр. в кінці розд. - укp.

Наведено сучасні системи виробництва овочів для умов Лісостепу України - адаптивна та органічна, які є альтернативними до інтенсивної. Освоєння зазначених систем виробництва овочів передбачає біологізацію сівозмін, практичне запровадження алелопатії в овочівництві, мінімальне використання відвального обробітку ґрунту та штучних агрохімікатів, безпечні способи передсадивної підготовки посадкового матеріалу, застосування біологічних препаратів у технології вирощування і зберігання овочів, збереження родючості фунту, а також покращення якості продукції. Викладено метод створення і функціонування полікультурного агроформування. Наведено економічне обгрунтування доцільності застосування інноваційної (адаптивної) системи виробництва овочів. Досліджено стан виробництва органічної продукції в Україні та світі. Проаналізовано законодавче врегулювання органічного ринку в Україні. Увагу приділено науковому супроводу ефективного формування і функціонування органічного овочівництва. Охарактеризовано метод створення полікультурного агроформування. Наведено перелік біологічних препаратів, дозволених до використання в Україні на овочевих культурах та картоплі.


Індекс рубрикатора НБУВ: П24-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА865940 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського