Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Чімишенко С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Чімишенко С. М. 
Вирішення проблемних аспектів бюджетного фінансування житлового забезпечення військовослужбовців / С. М. Чімишенко // Наук. вісн. Черніг. держ. ін-ту економіки і упр. Сер. Економіка. - 2012. - Вип. 4. - С. 208-212. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Досліджено діючий механізм бюджетного фінансування забезпечення військовослужбовців житлом та висвітлено нові погляди на можливі шляхи його удосконалення через запровадження іпотечно-накопичувальної системи житлового забезпечення військовослужбовців. На підставі аналізу структури і динаміки бюджетних видатків на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців зроблено висновок щодо ефективності цих видатків та дієвості чинної Державної програми забезпечення військовослужбовців житлом.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.531.2 + У9(4УКР)315.441.20-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620/с.1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Чімишенко С. М. 
Бюджетний механізм фінансування особового складу Збройних Сил України : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / С. М. Чімишенко; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2012. - 20 c. - укp.

Сформовано підходи до удосконалення бюджетного механізму фінансування особового складу ЗС України. Теоретично обгрунтовано поняття та категорії, що пов'язані з функціонуванням бюджетного механізму фінансування особового складу ЗС України. Визначено його структуру з урахуванням особливостей оборонних видатків. Запропоновано нові методичні підходи до класифікації видатків державного бюджету на утримання особового складу ЗС України, що грунтуються на запровадженні дворівневої структури бюджетних програм. Розкрито сутність видатків державного бюджету на утримання особового складу та їх роль у матеріальному забезпеченні військовослужбовців. Показано, що зазначені видатки фінансуються за багатьма різними бюджетними програмами і це ускладнює контроль за їх ефективним використанням. Визначено, що найбільш оптимальними підходами до контролю видатків є скорочення кількості бюджетних програм, застосування методів бюджетного менеджменту, зокрема бюджетування, подальше запровадження й удосконалення методів моніторингу й оцінювання бюджетних програм. На підставі аналізу системи матеріального забезпечення військовослужбовців зроблено висновки щодо необхідності її оптимізації шляхом запровадження виплати військовослужбовцям фінансового еквіваленту відповідних видів забезпечення, що здійснюється в натуральній формі. Розроблено модель грошового забезпечення військовослужбовців, яка грунтується на запровадженні основного (єдиного) окладу, розмір якого напряму залежить від розміру середньої заробітної плати в Україні, що забезпечує захист системи грошового забезпечення військовослужбовців в

ід інфляційних процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.56

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391740 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Чімишенко С. М. 
Питання підвищення конкурентоздатності військової служби на ринку праці України / С. М. Чімишенко // Екон. вісн. ун-ту. - 2013. - Вип. 20/1. - С. 53-58. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Проаналізовано систему грошового забезпечення військовослужбовців в контексті вартості робочої сили в окремому і специфічному секторі ринку праці - військовій службі. Досліджено кризові тенденції системи матеріального стимулювання службової діяльності військовослужбовців. Розглянуто зменшення питомої ваги основних видів грошового забезпечення і, як наслідок, зниження їх стимулюючої ролі у системі грошового забезпечення військовослужбовців. Аргументовано необхідність реформування системи грошового забезпечення військовослужбовців через удосконалення її структури в контексті збільшення питомої ваги окладів за військовими званнями і посадових окладів та встановлення залежності їх розмірів від розміру середньої заробітної плати в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)240 + Ц4(4УКР)24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського