Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Шарашидзе К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Шарашидзе К. З. 
Імунологічні зсуви в організмі вагітних при затримці розвитку плода та їх комплексна терапія : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / К. З. Шарашидзе; Харк. нац. мед. ун-т. - Х., 2011. - 20 c. - укp.

Вперше досліджено імунний статус у вагітних з синдромом затримки розвитку плода (СЗРП), визначено імунологічні зрушення та їх патогенетичне значення в розвитку даної паталогії. Досліджено вміст імуноглобулінів, що циркулюють, імунних комплексів, прозапальних цитокінів у разі СЗРП. Вперше виявлено, що у вагітних із СЗРП розвивається імунологічна дисфункція, змінюється цитокіновий профіль, відзначається підвищення в 1,5 - 2,5 раза рівня циркулюючих імунних комплексів і дисимуноглобулінемія. Вперше запропоновано використання гемокорду для патогенетичної корекції СЗРП, введення якого має виражений імунокоригувальний вплив, нормалізує показники клітинного та гуморального імунітету, сприяє зменшенню рівня прозапальних цитокінів і вмісту середньомолекулярних комплексів, нормалізує білковосинтезуючу функцію плаценти. Вперше на підставі аналізу клінічних змін, імунологічних показників у ході лікування СЗРП показано, що введення гемокорду самостійно або в комплексі з традиційними методами терапії дає позитивний ефект, відновлює порушений імунних гомеостаз, призводить до нормалізації фетоплацентарного кровообігу, покращує ріст і розвиток внутрішньоутробного плода, знижує показники перинатальної захворюваності та смертності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА381392 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського