Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Шваєвський О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Білоніжка П. 
Деякі аспекти геологічної будови і мінерального складу флішової формації в басейні р. Бодрак (Крим) / П. Білоніжка, Л. Генералова, О. Шваєвський // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. геол.. - 2010. - Вип. 24. - С. 109-120. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто питання геологічної будови, мінерального складу, палеогеографічних умов осадонагромадження та післяседиментаційних змін гірських порід флішової формації Криму. Складна геологічна будова флішу та рідкісність викопної фауни є головними причинами того, що й досі нема загальноприйнятої стратиграфічної схеми його розчленування. На підставі рентгенівських аналізів вивчено фазовий склад глинистих мінералів, виділених з аргілітів, глин і з інших порід джидаїрської, мендерської та верхньотаврійської світ, поширених у басейні р. Бодрак. З'ясовано, що в них глинисті мінерали представлені діоктаедричною гідрослюдою, залізистими та магнезіально-залізистими хлоритами з домішками змішаношаруватих фаз гідрослюда - смектит, гідрослюда - хлорит і каолініту. Це теригенні утворення. У фліші верхньотаврійської світи виявлено тонкі прошарки бентонітових глин, складені в головному смектитом, прожилки дикіту та накриту. Бентонітові глини утворилися за рахунок розкладу вулканічного попелу, а дикіт і накрит - із низькотемпературних гідротермальних розчинів. Значні зміни в складі глинистих мінералів виявлено в глинах мендерської світи, що залягають близько до магматичних тіл і тектонічних розривних порушень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д344-06

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/г. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Литвинович О. 
Деякі електричні особливості арсенопіриту як типоморфний критерій розшуку та оцінки золотого зруденіння в складчастих вуглецевмісних слабкометаморфізованих літокомплексах (Нагольний кряж, Донбас) / О. Литвинович, В. Єхіванов, Ю. Пахнющий, В. Степанов, О. Цабан, О. Шваєвський, О. Савіна // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. геол.. - 2010. - Вип. 24. - С. 131-144. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

На підставі вивчення кристаломорфологічних і мінералого-фізичних особливостей арсенопіриту зроблено висновок, що в межах Бобриківського рудного поля експрес-картування потенційно рудоносних зон і локальне прогнозування золотого зруденіння можна виконувати за певними мінералого-фізичними параметрами арсенопіриту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д332.321.6-4 + Д451.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/г. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Шваєвський О. 
Прогнозно-розшукові критерії та ознаки золотого зруденіння в межах Савранського рудного поля / О. Шваєвський, Ю. Пахнющий, О. Литвинович // Вісн. Львів. ун-ту. Сер. геол.. - 2011. - Вип. 25. - С. 163-168. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Окрім Майського родовища золота, у межах Дністерсько-Бузького геоблока виділено низку рудопроявів. На підставі узагальнення даних про геологічну будову наведено головні критерії та ознаки золотого зруденіння Савранського рудного поля. Головними серед них є геофізичні, структурно-формаційні, тектонічні, петрографічні, мінералогічні, мінералофізичні, термобарогеохімічні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д451.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28852/г. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського