Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Шелигін О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Шелигін О. С. 
Патогенетичне обгрунтування інтерферонкоригуючої терапії в комплексному лікуванні хронічних запальних захворювань придатків матки : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.01 / О. С. Шелигін; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2003. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.501.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА324688 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Шелигін О. С. 
Особливості гінекологічної захворюваності жінок - медичних працівників / О. С. Шелигін // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2012. - 75, № 5. - С. 86-89. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Результаты проведенных исследований свидетельствуют о высокой частоте гинекологической заболеваемости медицинских работников различного звена - врачей и медсестер. При этом частота и структура генитальной патологии зависят не только от конкретной специальности, но и от стажа работы в медицине. Полученные результаты необходимо учитывать при разработке алгоритма диагностических и лечебно-профилактических мероприятий.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)026.271

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Шелигін О. С. 
Особливості професійної захворюваності жінок - медичних працівників / О. С. Шелигін // Здоровье женщины. - 2017. - № 7. - С. 70-71. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Мета дослідження - оцінювання професійної захворюваності жінок - медичних працівників. Проведено комплексне клініко-лабораторне і функціональне оцінювання стану здоров'я, у тому числі і репродуктивного, у 100 жінок-лікарів різних спеціальностей і у 100 жінок - середніх медичних працівників. Результати проведених досліджень свідчать про високу частоту професійної захворюваності медичних працівників різних ланок лікарів і медсестер. Одержані дані необхідно враховувати під час розроблення алгоритму діагностичних і лікувально-профілактичних заходів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)026.241,7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Шелигін О. С. 
Тактика ведення вагітності у жінок-лікарів різних спеціальностей / О. С. Шелигін // Здоровье женщины. - 2017. - № 10. - С. 96-98. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Мета дослідження - розроблення та впровадження тактики ведення вагітності у жінок-лікарів різних спеціальностей. Обстежено 150 вагітних жінок-лікарів різних спеціальностей, яких розподілили на 3 групи залежно від використовуваних лікувально-профілактичних заходів. Результати проведених досліджень свідчать, що жінки-лікарі різних спеціальностей входять до групи високого ризику щодо розвитку різних ускладнень вагітності і пологів, а також перинатальної патології. Використання медико-психологічної підготовки, починаючи з прегравідарного періоду, у поєднанні з родинно орієнтованими технологіями надає можливість нормалізувати психологічний статус, виробити позитивну домінанту на сприятливий результат вагітності. Розроблений алгоритм ведення вагітності необхідно використовувати у жінок-лікарів різних спеціальностей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Шелигін О. С. 
Використання родинно орієнтованих технологій у жінок-лікарів різних спеціальностей / О. С. Шелигін, С. Ю. Вдовиченко // Здоровье женщины. - 2018. - № 1. - С. 44-47. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Мета дослідження - розроблення та впровадження тактики ведення пологів у жінок-лікарів різних спеціальностей із використанням родинно орієнтованих технологій (РОТ). Обстежено 150 вагітних жінок-лікарів різних спеціальностей, яких розподілили на 3 групи залежно від використовуваних лікувально-профілактичних заходів. Результати проведених досліджень свідчать, що жінки-лікарі різних спеціальностей входять до групи високого ризику щодо розвитку різних ускладнень вагітності та пологів, а також перинатальної патології. Використання медико-психологічної підготовки, починаючи з прегравідарного періоду, у поєднанні з РОТ надає можливість нормалізувати психологічний статус, виробити позитивну домінанту на сприятливий результат вагітності і пологів, стабілізувати функціональний стан фетоплацентарного комплексу, що зрештою призводить до зниження частоти акушерської патології під час розродження. Зроблено висновок, що впровадження РОТ надає можливість знизити частоту ускладнень під час розродження жінок-лікарів різних спеціальностей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)026.271.6 + Р716.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Вдовиченко Ю. П. 
Репродуктивне здоров'я жінок-лікарів різних спеціальностей / Ю. П. Вдовиченко, О. С. Шелигін // Сімейна медицина. - 2019. - № 2. - С. 102-105. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета дослідження - зниження частоти порушень репродуктивної функції, акушерських і перинатальних ускладнень жінок-лікарів різних спеціальностей на підставі вивчення клінічних, функціональних, психологічних, ендокринологічних, імунологічних і мікробіологічних особливостей, а також розроблення і впровадження алгоритму діагностичних і лікувально-профілактичних заходів. Дослідження проведено у 2 етапи. На першому етапі було обстежено 150 жінок-лікарів різних спеціальностей віком від 26 до 35 років зі стажем роботи від одного до 10 років. На другому етапі дослідження було обстежено 150 вагітних жінок-лікарів, яких було розподілено на 3 групи порівняння. У комплекс проведених досліджень було включено клінічні, ехографічні, психологічні, лабораторні, допплерометричні, кардіотокографічні та статистичні методи. Результати проведених досліджень свідчать, що жінки-лікарі різних спеціальностей входять до групи високого ризику щодо розвитку різних ускладнень вагітності і пологів, а також перинатальної патології. Використання медико-психологічної підготовки, починаючи з прегравідарного періоду у поєднанні з родинно-орієнтованими технологіями, надає змогу нормалізувати психологічний статус, виробити позитивну домінанту на сприятливий результат вагітності і пологів, нормалізувати функціональний стан фетоплацентарного комплексу, що сприяє зниженню частоти акушерської та перинатальної патології під час розродження, а також надає змогу зберегти репродуктивне здоров'ія жінок-лікарів різних спеціальностей. Заключення: одержані результати дозволяють рекомендувати удосконалений алгоритм діагностичних і лікувально-профілактичних заходів для застосування у практичній охороні здоров'я.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712 + Р11(4УКР) п

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського