Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Шепилєва Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Шепилєва Н. В. 
Клініко-епідеміологічна та імунологічна характеристика хвороби Лайма : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.13 / Н. В. Шепилєва; ДУ "Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України". - К., 2013. - 20 c. - укp.

Дослідження присвячено удосконаленню лікувально-діагностичної тактики та прогнозуванню перебігу хвороби Лайма. Асоціацію хвороби Лайма з гранулоцитарним анаплазмозом та/або моноцитарним ерліхіозом людини виявлено у 6,2 % і 7,3 % хворих, відповідно. Встановлено наявність IgG до цих збудників у 1,1 % і 4,2 % відповідно, що вказує на активність епідемічного процесу цих інфекцій у Харківському регіоні. Уточнено особливості перебігу хвороби Лайма залежно від стадії хвороби, визначено її патогенетичні паттерни. Доведено, що використання вобензиму з антибіотикотерапією сприяє підвищенню ефективності лікування. Запропоновано інформативний прогностичний алгоритм, який дозволяє проводити корекцію терапії для запобігання рецидиву та хронізації захворювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.83 + Р194.83

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА396863 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Малий В. П. 
Фульмінантна форма вірусного гепатиту A з летальним наслідком (випадок із практики) / В. П. Малий, А. О. Швайченко, В. В. Павлов, Н. В. Шепилєва, П. В. Нартов // Гепатологія. - 2018. - № 2. - С. 24-30. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Наведено випадок вірусного гепатиту A у хворої з тяжким (фульмінантним) перебігом, який ускладнений гострою печінковою недостатністю з розвитком печінкової коми. Діагноз підтверджений серологічно (анти-HAV IgM+) і патоморфологічно з наявністю множинних гепатонекрозів. Предикторами вкрай тяжкого перебігу явилися похилий вік (старше 60 років), ендокринологічні порушення за рахунок хвороби щитовидної залози (гіпотиреоз) з метаболічним синдромом, гістологічно підтвердженою жировою дистрофією печінки і хронічними захворюваннями жовчного міхура, підшлункової залози, нирок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100167 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського