Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Шерепітко Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Шерепітко Д. В. 
Оцінка локусу IBRsv1D як детермінанти стійкості до місцевих штамів вірусу мозаїки сої / Д. В. Шерепітко, В. В. Шерепітко, А. Л. Бойко // Доп. НАН України. - 2011. - № 10. - С. 143-147. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П491.136 + П478.29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Шерепітко Д. В. 
Молекулярно-генетичні та біологічні властивості вірусів (isoybean mosaic potyvirus, alfalfa mosaik alfamovirus/i), ідентифікованих на сої в умовах Правобережного Лісостепу України : автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.06 / Д. В. Шерепітко; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2012. - 22 c. - укp.

Вперше в Україні з рослин сої виділено вірус мозаїки люцерни (ВМЛ) і виявлено специфічність симптомів викликаної ним інфекції в порівнянні з такими, що викликаються інфекцією вірусу мозаїки сої (ВМС). На рослинах сорту сої Подільська 416 доведено можливість передачі ВМЛ насінням і показано істотний (у рази) негативний вплив ВМЛ на зернову продуктивність інфікованих рослин. Вперше за вірулентністю на стійких рослинах сої встановлено штамову приналежність ізолятів ВМС, що виділені в Україні за грунтово-кліматичних умов Правобережного Лісостепу. За результатами сиквенування та філогенетичного аналізу геномних послідовностей українського ізоляту ВМС вперше встановлено високу спорідненість його з одним з ізолятів ВМС, виділених на території США. Серед значного генофонду сої, в тому числі одержаного з світової колекції (США), вперше виявлено за умов Правобережного Лісостепу стійкі до вірусних уражень генотипи сої. Показано доцільність впровадження ДНК-маркерів у вітчизняний селекційний процес, спрямований на створення вірусостійких сортів сої.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е325.2 + П478.29 + П491.136

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА392078 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Бойко А. Л. 
Генотипні відмінності за вірусостійкістю сої / А. Л. Бойко, Д. В. Шерепітко, В. В. Шерепітко // Вісн. аграр. науки. - 2006. - № 1. - С. 46-49. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-317

Рубрики:
 Соя 

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського