Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Шмалій С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Василенко О. В. 
Макромодель GTO / О. В. Василенко, А. В. Переверзєв, С. Л. Шмалій // Техн. електродинаміка. - 2001. - № 3. - С. 42-48. - Библиогр.: 13 назв. - укp.

Запропоновано функціональну макромодель GTO, що є компромісом між формальною та фізичними моделями, яка поєднує в собі простоту отримання параметрів і мінімальність схеми заміщення з адекватністю відображення фізики процесів перемикання. Для моделювання GTO використано залежне джерело, що програмується (В-елемент). Він перемикається залежно від знака струму керуючого електрода та реалізує аналітичні функції вихідного струму, отримані за методом керування зарядом.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.54с11

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Шмалій С. Л. 
Макромоделювання пристроїв напівпровідникових перетворювачів електроенергії : Автореф. дис... канд. техн. наук / С. Л. Шмалій; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". - К., 2006. - 21 c. - укp.

Досліджено питання підвищення ефективності автоматизованого проектування напівпровідникових перетворювачів електроенергії. Запропоновано новий спосіб спадного/висхідного проектування, особливістю якого є можливість виконання структурного та функціонального проектування у розвиненому середовищі автоматизованого проектування у розвиненому середовищі автоматизованого схемотехнічного проектування, розроблено та реалізовано методики такого проектування. Розглянуто принципи побудови аналогових силових елементів і пристроїв систем керування напівпровідникових перетворювачів, призначених для ієрархічного проектування з багаторівневим моделюванням єдиними програмними засобами. Розроблено макромоделі та методики аналізу, які дозволяють знизити витрати часу у процесі моделювання. Гнучка процедура переходу від одного виду моделі до іншого дає змогу здійснювати глибокий та псебічний аналіз, почергово вибирати точність або швидкість моделювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З852

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА346967 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Алєксєєв О. Г. 
Візуальне моделювання однофазного мостового випрямляча / О. Г. Алєксєєв, Д. Г. Алексієвський, К. О. Туришев, С. Л. Шмалій, О. О. Панкова // Пр. Ін-ту електродинаміки НАН України. - 2018. - Вип. 50. - С. 88-91. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто питання побудови та використання математичної моделі тиристорного однофазного мостового випрямляча засобами візуального моделювання. На відміну від моделювання на схемотехнічному рівні запропонована математична модель має значно більшу швидкодію, що надає змогу скоротити час моделювання складних електротехнічних комплексів, до складу яких входить тиристорний випрямляч. Запропонована реалізація математичної моделі випрямляча описує його роботу як у режимі безперервного струму, так і у режимі переривчастого. Розглянуто питання адекватності запропонованої математичної моделі шляхом порівняння результатів моделювання, отриманих за її допомогою, та результатів моделювання, що були отримані за допомогою схемотехнічної моделі. Досліджено вплив кута керування на величину похибки, що виникає у разі моделювання пускового режиму випрямляча.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69973 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського