Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (17)
Пошуковий запит: (<.>A=Юрченко Є$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 16
Представлено документи з 1 до 16

      
Категорія:    
1.

Савицький М. В. 
Методичне забезпечення проектів енергозбереження в будівлях бюджетних установ та організацій / М. В. Савицький, Є. Л. Юрченко // Вісн. Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - 2004. - № 7/8. - С. 91-96. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто питання формування методичного забезпечення проектів енергоощадження в будівлях бюджетних установ та організацій. Наведені положення можуть бути використані всіма учасниками інвестиційних програм і проектів енергоощадження та під час розробки нормативно-технічних документів. Зазначено, що результати досліджень є корисними у разі прийняття управлінських рішень для керівників об'єктів бюджетної сфери, інвесторів програм енергоощадження та фахівців державних органів управління.

Рассмотрены вопросы формирования методического обеспечения проектов энергосбережения в зданиях бюджетных учреждений и организаций. Приведенные положения могут быть использованы всеми участниками инвестиционных программ и проектов энергосбережения и при разработке нормативно-технических документов. Отмечено, что результаты исследований являются полезными при принятии управленческих решений для руководителей объектов бюджетной сферы, инвесторов программ энергосбережения и специалистов государственных органов управления.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)441.215-554.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Юрченко Є. О. 
Еволюція виборчих технологій у сучасному політичному процесі : автореф. дис... канд. політ. наук : 23.00.02 / Є. О. Юрченко; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. - К., 2008. - 20 c. - укp.

Здійснено комплексний політологічний аналіз еволюції виборчих технологій і особливостей розвитку виборчих технологій в Україні. Розкрито зміст даних технологій, визначено та проаналізовано основні стадії їх еволюції у світовому масштабі. Показано, що виборчі технології, спрямовані на налагодження комунікації між політиком і виборцем, є складовою демократичного процесу. Досліджено розвиток політичних партій, які є суб'єктом і об'єктом цих технологій. Відзначено структурні й ідеологічні зміни у політичних партіях, зумовлені застосуванням новий виборчих технологій. Визначено передумови запозичення зарубіжних виборчих технологій, що часто мають характер американізації виборчих кампаній у різних країнах світу, а також дві основні моделі такого запозичення: адаптаційну та шопінгову. Виявлено тенденцію до професіоналізації виборчих кампаній, що має прояв у активному розвитку політичного консультування у глобальному та українському масштабі. Проаналізовано особливості застосування в Україні новітніх виборчих технологій, характерних для цифрової епохи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф052

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА359865 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Юрченко Є. Л. 
Розробка проектів енергозбереження в будівлях бюджетних підприємств на основі реінвестування : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.13.22 / Є. Л. Юрченко; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - Д., 2004. - 22 c. - укp.

Створено науково-практичний базис процесів управління складом і структурою розподілу ресурсів у проектах енергоощадження в будівлях бюджетних підприємств за умов грошових і часових обмежень. Розвинуто основні принципи прийняття рішень з управління зазначеними проектами. Удосконалено метод розподілу вартості за їх компонентами. Розроблено математичні моделі та алгоритм пошуку раціональної структури розподілу ресурсів з метою підвищення енергоефективності будівлі, що експлуатується. Запропоновано метод розробки планів реалізації проектів енергоощадження, який забезпечує ефективну схему реінвестування заощаджених коштів за умов грошових і часових обмежень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.1-554.081

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА329941 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Василенко В. М. 
Організаційне забезпечення підвищення інноваційного потенціалу регіону : монографія / В. М. Василенко, Е. В. Павлиш, Є. Ю. Юрченко; НАН України, Ін-т екон.-прав. дослідж. - Донецьк : ВІК, 2013. - 205 c. - Бібліогр.: с. 190-205 - укp.

Узагальнено теоретичні положення щодо використання інноваційного потенціалу регіону для забезпечення інтенсивного типу зростання його економіки. Виявлено особливості структури інноваційного потенціалу Донецької області на основі динаміки взаємної пропорційності його науково-технічного та освітнього сегментів. Оцінено результативність інноваційної діяльності в цій області на основі динаміки відносних показників використання інвестиційного сегменту її інноваційного потенціалу. Запропоновано заходи щодо удосконалення структури механізму організаційного забезпечення інноваційного розвитку регіону на основі взаємодії макро- та мікроекономічних суб'єктів у формуванні та реалізації відповідної стратегії.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ДОН)0-55 + У049(4УКР-4ДОН)60

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА772519 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Юрченко Є. О. 
Особливості застосування виборчих технологій на виборах до Верховної Ради України 2006 року / Є. О. Юрченко // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2007. - Вип. 36. - С. 653-658. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)526.204.5"2006"

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Юрченко Є. О. 
Стратегія електорального циклу у виборчих технологіях / Є. О. Юрченко // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2008. - Вип. 39. - С. 733-736. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х805.26 + Ф052

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Юрченко Є. О. 
Теоретико-методологічні підходи до аналізу поняття виборчих технологій / Є. О. Юрченко // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2007. - Вип. 37. - С. 724-732. - Бібліогр.: 33 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х805.26в

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Юрченко Є. О. 
Теоретичні основи державного нагляду у сфері будівництва в Україні / Є. О. Юрченко // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2012. - Вип. 1. - С. 59-63. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Зроблено аналіз теоретико-концептуальних основ державного нагляду у сфері будівництва. Проведено оцінювання сучасного стану теоретичних проблем у держаному нагляді у сфері будівництва в Україні. Визначено основні напрями подальших наукових розвідок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071.1:Н

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Юрченко Є. Ю. 
Організаційне забезпечення підвищення інноваційного потенціалу регіону : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.05 / Є. Ю. Юрченко; НАН України, Ін-т екон.-прав. дослідж. - Донецьк, 2012. - 19 с. - укp.

Обгрунтовано необхідність використання інноваційного потенціалу регіону для забезпечення інтенсивного типу зростання його економіки. Уточнено структуризацію інноваційного потенціалу регіону через виділення в ньому двох компонентів (ресурсного й інституційного) та трьох сегментів (інвестиційного, науково-технічного й освітнього). Узагальнено теоретичні положення щодо взаємодії держави, суспільства та бізнесу за формування інноваційних стратегій на основі систематизації світового досвіду та визначення інтересів суб'єктів. Вдосконалено підходи до рейтингового оцінювання інноваційних потенціалів на основі використання кількісних показників стану їх сегментів. Виявлено особливості структури інноваційного потенціалу Донецької області на основі динаміки взаємної пропорційності його науково-технічного й освітнього сегментів. Визначено методи формування економічних стратегій регіону на основі використання SWOT-аналізу окремих елементів складних макроекономічних об'єктів. Вдосконалено структуру механізму організаційного забезпечення інноваційного розвитку регіону на основі взаємодії макро- та мікроекономічних суб'єктів у формуванні та реалізації відповідної стратегії.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ДОН)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА394158 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Юрченко Є. О. 
Розвиток механізмів державного архітектурно-будівельного контролю в Україні : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Є. О. Юрченко; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - Харків, 2014. - 20 c. - укp.

Досліджено механізми державного архітектурно-будівельного контролю в Україні. Розкрито сутнісні риси державного архітектурно-будівельного контролю, узагальнено досвід функціонування механізмів контролю у сфері будівництва та архітектури за кордоном та обгрунтовано можливості його застосування в Україні. Визначено особливості розвитку системи державного архітектурно-будівельного контролю в Україні, надано оцінку розвитку національної системи та механізмів державного архітектурно-будівельного контролю. Сформульовано концептуальні засади стратегії розвитку системи державного контролю у сфері містобудування в Україні. Удосконалено підходи до функціонування системи та запропоновано шляхи розвитку механізмів державного архітектурно-будівельного контролю в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071.101:Н

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА409286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Ткаченко О. Б. 
Вплив системи формування кущів на склад монотерпенів винограду / О. Б. Ткаченко, О. І. Пашковський, О. О. Кована, Є. М. Юрченко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2019. - № 1. - С. 81-93. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Мета статті - дослідити залежність накопичення монотерпенів у ягодах винограду сортів Ароматний та Загрей від вибору системи формування кущів. Схема експерименту включала 4 системи штамбових кордонних формувань, що відрізнялися за висотою штамба (40, 80, 120, 160 см) та способом ведення однорічного приросту (вертикальне чи вільне). Температуру грон у період дозрівання винограду вимірювали за допомогою безконтактного пірометра. Концентрацію монотерпенів у винограді визначали методами парової дистиляції та газової хроматографії. При вивченні температурного режиму грон у період дозрівання винограду встановлено, що найвищим значенням показника протягом дня характеризувалися грона низькоштамбових, а найнижчим - високоштамбових кущів. Визначено доцільність високоштамбових формувань кущів сорту Ароматний для реалізації ароматичного потенціалу винограду. Застосування такого агротехнічного прийому дозволило одержати сировину з найвищою концентрацією вільної та зв'язаної фракції монотерпенів. Як основний компонент в обох фракціях було ідентифіковано ліналоол. Так само для сорту Загрей при формуванні кущів на низьких штамбах зафіксовано найвище накопичення зв'язаної фракції монотерпенів. У розрізі окремих компонентів у такій фракції превалювали гераніол, ліналоол та бета-цитронелол. Методами кореляційного та регресійного аналізу виявлено зв'язок між загальним накопиченням зв'язаної фракції монотерпенів і окремих її компонентів, ліналоолу (сорт Ароматний) та бета-цитронелолу (сорт Загрей), та температурним режимом грон у період дозрівання винограду. Елементи наукової новизни. Вперше в Україні вивчено вплив систем формування кущів на склад монотерпенів винограду. Встановлено доцільність диференційованого в розрізі сортів вибору агротехніки для реалізації їх ароматичного потенціалу. Одержані результати можуть застосовуватися у промисловому виноградарстві при створенні нових насаджень сортів Ароматний та Загрей з метою одержання високоякісної сировини для виноробства.


Індекс рубрикатора НБУВ: П26-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Інноваційні технології життєвого циклу об'єктів житлово-цивільного, промислового і транспортного призначення : тези XVII міжнар. наук.-практ. конф., 9 - 13 верес. 2019 р., Одеса / упоряд.: М. В. Савицький, О. О. Коваль, Є. Л. Юрченко; ДВНЗ "Придніпр. держ. акад. буд-ва та архітектури". - Дніпро : ДВНЗ ПДАБА, 2019. - 31 c. - укp. - англ.

Висвітлено історичний аспект розвитку засобів виготовлення грунтоблоків для екологічного житла. Розкрито особливості використання теплоаккумуляторів в системах теплопостачання споруд закритого грунту. Показано можливості оптимізації геометричної форми сталевих ферм за допомогою методів ройового інтелекту. Розглянуто особливості реалізації стратегії використання енергозберігаючих технологій під час відновлення інженерних мереж діючих промислових підприємств. Увагу приділено управлінню життєвим циклом об'єктів нерухомості на основі кластерних організаційних форм.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н.я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р136613 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Кафедра залізобетонних і кам'яних конструкцій: від грунтобетону до технології 3D-друку будівельних об'єктів на Місяці : колект. монографія / М. Савицький, М. Бабенко, М. Бордун, О. Зінкевич, О. Коваль, О. Конопляник, М. Махінько, Т. Нагорна, Т. Нікіфорова, А. Савицький, О. Савицький, А. Титюк, В. Федорчук, К. Шляхов, Т. Шевченко, С. Шехоркіна, Є. Юрченко, Є. Яценко; ред.: М. Савицький; Придніпровська державна академія будівництва та архітектури. - Дніпро : Обласов В. О., 2020. - 411 c. - укp.

Наведено історичну довідку про діяльність кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій від дати заснування до сьогодення (1930 - 2020), а також результати наукових досліджень, які проводилися на кафедрі за роки діяльності відомими науковими школами - від засновника кафедри доктора технічних наук, професора М. Буданова до сучасної наукової школи, професора М. Савицького "Архітектурно-конструктивно-технологічні системи для створення гармонійного антропогенно-природного середовища на основі збалансованого інноваційного розвитку та національних традицій". Наведено дані про такі перспективні розробки, як: розробка наукових основ інноваційної архітектурно-конструктивно-технологічної системи будівництва методом 3D-друку; розробка технології виготовлення виробів і конструкцій з ґрунтобетону; розробка наукових засад створення гібридних конструкцій; ВІМ - технології життєвого циклу будівельних об'єктів; розробка наукових засад створення автономних будівель; мобільні блок-пости для розташування та захисту особового складу в зоні бойових дій; розвиток наукових основ будівельних технологій, створення житлово-виробничого модуля Місячної бази.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н5 р(4УКР)3 г

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО38368 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Тези доповідей XVIII міжнародної науково-практичної конференції з нагоди 90-річчя Державного вищого навчального закладу "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури" "Інноваційні технології в будівництві, цивільній інженерії та архітектурі", 26 листопада 2020 року / упоряд.: М. Савицький, В. Данішевський, О. Коваль, Є. Юрченко; Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Словацький технологічний університет, Академія будівництва України, Державне підприємство "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій", Приватне будівельно-монтажне підприємство "Строїтель-П", Машиненфабрік Густав Айрих ГмбX & Ко КГ, GIZ, німецьке товариство з міжнародного співробітництва, Енерго-інноваційний хаб. - Дніпро : ДВНЗ ПДБА, 2020. - 126 c. - укp. - англ.

Висвітлено можливості застосування BIM-технології в задачах управління ризиками інвестиційно-будівельних проєктів. Наведено загальні характеристики руйнування низьковуглецевих мікролегованих сталей. Подано інформацію про нові матеріали на основі деревини та пиломатеріалів. Розглянуто природу зчеплення стержневої арматури періодичного профілю з полімербетоном. Проаналізовано вплив циклічних режимів роботи печей на технічний стан газоходів і фундаментів димових труб. Досліджено проблеми диспергації наносистем під час виготовлення будівельних матеріалів. Розкрито особливості розрахунку та проєктування стрижневих систем, що експлуатуються в умовах випадкових навантажень і впливів. Здійснено дослідження коливань і динамічної стійкості пластин за дії рухомого навантаження. Висвітлено перспективи та переваги зеленого будівництва в Україні. Розкрито роль системи мікроклімату під час термореновації будівель. Увагу приділено проблемам оцінки енергоефективності під час прийняття рішень щодо вибору джерел теплоти за умови їх комбінування, прогнозуванню екологічної ефективності шумозахисних заходів в умовах міської забудови, особливостям діагностики та підсилення споруд каркасного типу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н.я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863146 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Тези доповідей XVIII Міжнародної науково-практичної конференції з нагоди 90-річчя Державного вищого навчального закладу "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури "Інноваційні технології в будівництві, цивільній інженерії та архітектурі", 26 листопада 2020 року, Дніпро, Україна / упоряд.: М. Савицький, В. Данішевський, О. Коваль, Є. Юрченко; Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Словацький технологічний університет, Громадська організація "Академія будівництва України", Державне підприємство "Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій", Приватне будівельно-монтажне підприємство "Строїтель- II", Машиненфабрік Густав Айрих ГмбX & Ко КГ, Німецьке Товариство Міжнародного Співробітництва, Енерго-інноваційний хаб. - Дніпро : ПДАБА, 2020. - 126 c. - укp. - англ.

Подано результати дослідження застосування BIM-технології в задачах управління ризиками інвестиційно-будівельних проєктів. Розкрито особливості оцінювання шумового забруднення житлових територій в районі проєктуємого аеропорту. Наведено загальні характеристики руйнування низьковуглецевих мікролегованих сталей. Висвітлено проблеми диспергації наносистем під час виготовлення будівельних матеріалів. Запропоновано енергоефективне рішення покрівлі цивільних будинків. Розкрито особливості розрахунку та проєктування стрижневих систем, що експлуатуються в умовах випадкових навантажень і впливів. Увагу приділено дослідженню коливань та динамічної стійкості пластин за дії рухомого навантаження. Висвітлено роль системи мікроклімату під час термореновації будівель. Наведено обгрунтування доцільності заходів з реконструкції інфраструктури житлового масиву.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н.я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА866467 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Матеріали V науково-практичної конференції молодих вчених "Інтелектуальна власність та просування енергоефективності в Україні: проблеми та перспективи розвитку в інформаційному суспільстві", 12 грудня 2023 року / ред.: В. В. Данішевський, Г. П. Євсєєва, О. Ю. Баранник, Є. Л. Юрченко, П. М. Нажа, О. О. Коваль, В. А. Бабенко; уклад.: Г. П. Євсєєва, В. А. Бабенко; Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Енерго-інноваційний хаб. - Дніпро : Вахмістров О. Є., 2023. - 99 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ.

Висвітлено проблеми та напрями розвитку інтелектуальної власності будівельно-архітектурної галузі в умовах війни та контексті національної безпеки України. Увагу приділено проблемам відбудови України на основі енергоефективності за принципами сталого розвитку. Розглянуто енергозберігаючі технології в будівництві в контексті права інтелектуальної власності. Досліджено питання формування державної політики України у сфері інтелектуальної власності. Наведено енергоефективні технології освітлення автомобільних доріг, окреслено здобутки та перспективи. Акцентовано на нормативно-правовому регулюванні енергоефективністю будівель в Україні як чиннику сталого розвитку. Розглянуто використання новітніх матеріалів у будівництві для підвищення енергоефективності. Увагу приділено інтелектуальному потенціалу України в умовах війни. Розглянуто також соціальну відповідальність об'єднаних територіальних громад у контексті сталого розвитку в умовах воєнного стану в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)3 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА870916 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського