Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Янко Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Янко Т. В. 
Аналіз процесів формування оксидних покриттів на алюмінієвих сплавах / Т. В. Янко, В. О. Скачков // Нові матеріали і технології в металургії та машинобуд. - 2009. - № 1. - С. 59-63. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Проаналізовано літературні витоки щодо анодування алюмінію та його сплавів. Розглянуто теорії утворення анодної плівки, а також фактори, що впливають на її ріст, і вплив легувальних компонентів алюмінієвих сплавів на процес анодування та товщину анодної плівки.


Індекс рубрикатора НБУВ: К663.312

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16166 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Скачков В. А. 
Математическая модель износа многофазных композитов в зоне трения / В. А. Скачков, В. И. Иванов, С. С. Сергиенко, Т. Б. Янко // Порошковая металлургия. - 2012. - № 7/8. - С. 58-63. - рус.

Процесс износа многофазных композитных материалов моделируется накоплением микроструктурных повреждений по каждому компоненту. Оценена вероятность повреждений компонентов композита путем решения статистической краевой задачи микромеханики структурно-неоднородных сред, связанной по процессам деформирования и микроразрушения. Накопление микроструктурных повреждений описано случайными функциями, статистические характеристики которых для каждого компонента композитного материала определены экспериментально. Для оценки точности предложенного подхода проведено сравнение величины износа 15 многофазных композитных материалов, полученной расчетным и эксперименальным путем. Установлено влияние содержания волокнистого наполнителя, терморасширенного графита и нитрида бора на величину износа композитного материала.


Індекс рубрикатора НБУВ: К413.2 + К391.91-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Янко Т. Б. 
Вплив легувальних елементів алюмінію і ванадію на хімічний склад та мікроструктуру титану губчастого / Т. Б. Янко // Нові матеріали і технології в металургії та машинобуд.. - 2014. - № 2. - С. 71-73. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проведено дослідження хімічного складу та мікроструктури титану губчастого, що було одержано за технологією комплексного легування алюмінієм та ванадієм, із заданим вмістом легувальних елементів на рівні хімічного складу сплаву ВТ-6. На основі хімічного, мікроструктурного й енергодисперсійного аналізу встановлено, що розроблена технологія надає змогу одержувати титан губчастий із вмістом основних легувальних елементів (алюмінію та ванадію), який задовільняє хімічному складу сплаву ВТ-6.


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.160.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16166 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Нестеренков В. М. 
Микроструктура сплавов титана ВТ20, полученных методом послойной электронно-лучевой наплавки с применением отечественных порошковых материалов / В. М. Нестеренков, В. А. Матвейчук, М. О. Русыник, Т. Б. Янко, А. Е. Дмитренко // Автомат. сварка. - 2019. - № 9. - С. 7-13. - Библиогр.: 10 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.160.4 + К644.573-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26970 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Янко Т. Б. 
Розробка технології комплексного легування титану та цирконію в процесі магнієтермічного відновлення : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.16.02 / Т. Б. Янко; Нац. металург. акад. України. - Дніпропетровськ, 2016. - 19 c. - укp.

Запропоновано нову схему легування титану та цирконію в процесі магнієтермічного відновлення, а також розроблено нові конструкції апаратів відновлення. Встановлено закономірності переходу легувальних елементів, а також залежності вмісту легувальних компонентів від їх початкової кількості у вихідній сировині. На основі експериментальних досліджень доведено, що спечені та литі зразки з титану губчастого легованого, що одержано за розробленою технологію, мають більш високі та стабільні механічні характеристики в порівнянні зі стандартними сплавами, основною причиною чого є рівномірний розподіл легувальних елементів. Встановлено, що цирконій губчастий, одержаний за розробленою технологією із вмістом алюмінію на рівні від 5 до 20 % мас. відповідає за вмістом основних компонентів та домішок лігатури цирконій-алюміній. Експериментально підтверджено, що легування цирконію алюмінієм на рівні до 2,2 % мас., за розробленою технологією, дозволяє знизити вміст кисню в металевому цирконії до 1,5 раза в процесі розкиснення за допомогою рафінувального електронно-променевого переплаву.


Індекс рубрикатора НБУВ: К235.108 + К345.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА423998 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського