Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Ярий Р$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Ярий Р.  
Вплив занять футболом на морфофункціональні властивості школярів / Р. Ярий // Вісн. Прикарпат. ун-ту. Сер. Фіз. культура. - 2004. - Вип. 1. - С. 76-80. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Показано, що динаміка розвитку функціональних резервів різних фізіологічних систем у школярів молодшого віку має гетерохронний характер, який обумовлений в першу чергу загальнобіологічними закономірностями онтогенетичного розвитку, а заняття футболом у цьому віці створюють специфічний вплив на морфофункціональний стан дитячого організму та призводять до економізації функціонування кардіореспіраторної системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78.04

Шифр НБУВ: Ж68932/фіз.культ Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ярий Р. О. 
Вплив занять футболом на морфо-функціональний статус дітей молодшого шкільного віку : автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.02 / Р. О. Ярий; Харк. держ. акад. фіз. культури. - Х., 2010. - 21 c. - укp.

Досліджено особливості фізичного розвитку, фізичної підготовленості, соматичного здоров'я та психологічних якостей дітей 6 - 8 років. Доведено, що диференційована й узагальнена оцінка рівня фізичного розвитку дозволяє визначити не тільки ступінь фізичної підготовленості дітей, але й гармонійність кожного окремого показника. За наявності таких даних про фізичний розвиток, вчителем фізичної культури підібрано спеціальні вправи для цілеспрямованого фізичного удосконалення дітей. Проаналізовано взаємозв'язок і взаємовплив рухової активності на фізичну підготовленість дітей. Показано, що гра у футбол спрямована на розвиток швидкісних і швидкісно-силових якостей дітей та обумовлює покращання показників загальної фізичної підготовленості. Доведено, що діти, які займаються футболом, мають кращі психофізіологічні показники, які свідчать про рівень розумової працездатності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78 + Ч510.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА375284 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського