Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Ярмош В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Череп А. В. 
Методичні підходи до оцінки інтелектуальної власності промислових підприємств : монографія / А. В. Череп, В. В. Ярмош; ДВНЗ "Запоріз. нац. ун-т". - Запоріжжя : ЗНУ, 2013. - 255 c. - Бібліогр.: с. 215-234 - укp.

Розглянуто теоретичні, методичні та організаційні питання використання інтелектуальної власності (ІВ) на промислових підприємствах. Уточнено економічний зміст базових понять та управління ІВ, розширено класифікацію її об'єктів. Удосконалено механізм управління ІВ, обгрунтовано необхідність підвищення її ефективності на підприємствах харчової промисловості. Досліджено стан і тенденції розвитку підприємств та особливості використання ними методик оцінювання ефективності використання ІВ. Запропоновано алгоритм оцінювання ІВ, методичний підхід до оцінки величини надбавки за ризик використання ІВ промислових підприємств, що враховує розмір підприємства, його фінансовий стан, диверсифікацію клієнтури, виробничу та територіальну диверсифікацію, ефективність діяльності та їх прогнозованість і надбавку за інші ризики. Набув подальшого розвитку методичний підхід до визначення ролі та питомої ваги правовласника ІВ у додатковому прибутку від реалізації продукції промислових підприємств за договорами залежно від показників рентабельності діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-141.1 + У9(4УКР)306.71-141.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА779015 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ярмош В. В. 
Ефективне використання інтелектуальної власності на підприємствах харчової промисловості : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. В. Ярмош; Нац. ун-т харч. технологій. - К., 2012. - 19 c. - укp.

Вирішено теоретичні, методичні та організаційні питання використання інтелектуальної власності на підприємствах харчової промисловості (ПХП). Уточнено економічний зміст базових понять. Розширено класифікацію об'єктів інтелектуальної власності. Удосконалено механізм управління інтелектуальною власністю. Обгрунтовано доцільність ефективного використання інтелектуальної власності та необхідність підвищення її ефективності на ПХП. Досліджено стан та тенденції розвитку ПХП і особливості використання такими підприємствами методик оцінювання ефективності використання інтелектуальної власності та її вплив на результати і ефективність діяльності ПХП. Розроблено процедуру визначення вартості об'єктів інтелектуальної власності, методичний підхід до оцінювання величини надбавки за ризик використання інтелектуальної власності ПХП, що враховує розмір підприємства, його фінансовий стан, диверсифікацію клієнтури, виробничу та територіальну диверсифікацію, ефективність діяльності та її прогнозованість і надбавку за інші ризики. Удосконалено методичний підхід до визначення роялті, а також питомої ваги правовласника інтелектуальної власності у додатковому прибутку від реалізації продукції ПХП за договорами залежно від показників рентабельності діяльності. Розвинено теорію формування механізму управління ефективністю використання інтелектуальної власності на ПХП.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-141.1-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА404380 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Урусова З. П. 
Проблеми та перспективи розвитку ринку фінансових послуг в Україні / З. П. Урусова, В. В. Ярмош, А. А. Урусов // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2014. - № 2. - С. 137-139. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Ринок фінансових послуг є ринком, на якому відбувається обмін фінансовими ресурсами, надання кредиту й мобілізація капіталу. Об'єктивною підставою функціонування фінансового ринку є неспівпадіння потреби в фінансових ресурсах із наявністю джерел задоволення цієї потреби. Ринок фінансових послуг - один із механізмів забезпечення конкурентоспроможності економіки країни, поскільки розподіл фінансових ресурсів на ньому відбувається на конкурентній основі, що надає можливість спрямувати інвестиційні потоки у найбільш привабливі сеіменти економіки й тим самим сприяти економічному зростанню. Розглянуто й визначено фактори, що є визначальними для підвищення конкурентоспроможності України на ринку фінансових послуг у глобальному та регіональному масштабі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Череп А. В. 
Економіка підприємства : підручник / А. В. Череп, В. В. Ярмош; ДВНЗ "Запоріз. нац. ун-т". - Запоріжжя : ЗНУ, 2014. - 335 c. - Бібліогр.: с. 330-335 - укp.

Розглянуто підприємство як суб'єкт господарювання. Наведено методи обліку й оцінювання основних фондів. Охарактеризовано нематеріальні активи підприємства. Розкрито поняття оборотних коштів. Приділено увагу кадровій політиці та системі управління персоналом. Подано інформацію про суть, переваги, недоліки та сферу застосування систем і форм оплати праці. Наведено класифікацію витрат на виробництво. Надано відомості про ціну та ціноутворення. Описано показники оцінювання фінансової стійкості та платоспроможності. Обгрунтовано фактори, що впливають на величину прибутку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.35 я73-1 + У9(4УКР)29 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА788940 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ярмош В. В. 
Аналіз джерел фінансування інтелектуальної власності / В. В. Ярмош // Пробл. економіки. - 2013. - № 4. - С. 174-182. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - визначення стану та сучасних тенденцій використання інтелектуальної власності. Проаналізовано джерела фінансування інтелектуальної власності в Запорізькій та Дніпропетровській області, а також в Україні в цілому, крім того, проаналізовано питому вагу обсягу виконаних науково-технічних робіт у валовому внутрішньому продукті в країнах СНД. На основі аналітичних матеріалів Статкомітету СНД визначено внутрішні витрати на дослідження й розробки протягом останніх років у більшості країн Співдружності. Виходячи з аналізу встановлено, що у сучасному світі проявляється тенденція, яка раніше виразно не спостерігалася. Суть її в тому, що серед двох секторів активів - матеріальних і нематеріальних - зростає значущість останніх. Україна має потужний інтелектуальний потенціал, тому сьогодні є необхідність у пошуку джерел фінансування та шляхів ефективного використання об'єктів інтелектуальної власності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-141.1-93 + У9(4УКР)0-141.1-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського