Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Alekseev A$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Alekseev A. N. 
Application of photoacoustic methods to visualization stressed state spatial resolution in silicon carbide = Застосування фотоакустичних методів для візуалізації просторового розподілу напруженого стану у карбіді кремнію / A. N. Alekseev, R. M. Burbelo, M. K. Zhabitenko, A. G. Kuzmich, G. S. Mityurich // Фотоэлектроника: Межвед. науч. сб. - 2006. - Вып. 15. - С. 3-6. - Библиогр.: 1 назв. - англ.

Представлено результати застосування фотоакустичних методів для візуалізації просторового розподілу полів механічних напруг у кристалах карбіду кремнію.


Індекс рубрикатора НБУВ: З843.312

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж67522 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Alekseev A. N. 
Photothermoacoustic effect: applied aspects of stressed state area diagnostics in structural materials / A. N. Alekseev, R. M. Burbelo, N. K. Zhabitenko, A. G. Kuz'mich // Functional Materials. - 2004. - 11, № 1. - С. 111-115. - Бібліогр.: 7 назв. - англ.

Проведено експериментальні та теоретичні дослідження особливостей процесу фототермоакустичного (ФТА) перетворення у напруженому середовищі у випадку імпульсного та гармонічного режимів модуляції лазерного випромінювання. На підставі одержаних результатів запропоновано функціональну схему ФТА діагностики областей напруженого стану в конструкційних матеріалах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж3-1с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж41115 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Diyakon L. V. 
Radiation damage of isotactic polypropylene composites with multi-walled carbon nanotubes / L. V. Diyakon, O. P. Dmytrenko, N. P. Kulish, Yu. I. Prylutskyy, Yu. E. Grabovskiy, N. M. Belyy, S. A. Alekseev, A. N. Alekseev, Yu. I. Sementsov, N. A. Gavrylyuk, V. V. Shlapatskaya, L. Valkunas, U. Ritter, P. Scharff // Functional Materials. - 2008. - 15, № 2. - С. 169-174. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Досліджено кристалічну структуру, спектри інфрачервоного поглинання та фотолюмінесценції композитів ізотактичного поліпропілену з багатостінними вуглецевими нанотрубками за концентрацій останніх від 0,1 до 5,0 мас. %. Вплив радіаційних пошкоджень на структурування композитів розглянуто у процесі електронного опромінення з дозами поглинання 3,0 і 4,0 МГр. З'ясовано, що сенсибілізація поліпропілену нанотрубками сприяє кристалізації композитів і призводить до зміни міжмолекулярної взаємодії. Опромінення складним чином впливає на процеси структурування та деградації композитів, які залежать від вмісту нанотрубок і дози опромінення.


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.236 + Л719.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж41115 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Stecenko I. 
Assessment of the development prospects of trade relations of Latvia and Southeast Asia = Оцінка перспектив розвитку торговельних відносин Латвії і країн Південно-Східної Азії / I. Stecenko, A. Alekseev // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2020. - Вип. 1. - С. 187-197. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Проаналізовано експортно-імпортні операції Латвії з країнами Азії. Грунтуючись на ухвалені 2015 р. ООН Резолюції сталого розвитку 2030 р., де в сімнадцяти цілях і задачах представлено концепцію розвитку світу до 2030 р. Зближення Європи і Азії за допомогою торговельного співробітництва, безумовно, призведе до поглиблення 187 економічних відносин між регіонами. Використовуючи торгові стратегії Кругмана, Ланкастер і Кревіса, проведено аналіз експортно-імпортних операцій між країнами Південно-Східної Азії і Латвією. Особливо сфокусовано увагу на основних партнерах Латвії в Південно-Східній Азії: Китайська Народна Республіка, Гонгконг, Тайвань, Японія, Південна Корея і Сінгапур. Проведено аналіз розрахованого обсягу експорту в країни за період з 2015 р. до 2017-го, а також проведено аналіз експортованих Латвією товарів; виявлено лідерів експортних операцій із країн Південно-Східної Азії. Базуючись на статистичній базі Латвії, особливу увагу приділено розрахунку і класифікації товарів, що експортуються у країни Південно-Східної Азії. Виявлено, що основними товарами експорту в Південно-Східній Азії є машини, механізми та електричне обладнання, мінеральні продукти. Аналіз дозволив ранжувати країни Південно-Східної Азії за обсягом експортованих товарів. З огляду на обсяги торгівлі Латвії та досліджуваних країн запропоновано посилювати роль МСБ у торгівлі між регіонами. Проведено аналіз кількості фірм малого і середнього бізнесу Латвії за 2015 - 2017 рр., а також обгрунтовано включення в торговельні відносини Латвії і країн Південно-Східної Азії МСБ країни.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4ЛАТ)843 + У9(5)843

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського