Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Ambarchian V$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Ambarchian V. 
IFRS adoption in different countries: comparative aspect = Сфера застосування МСФЗ у різних країнах світу: порівняльний аспект / V. Ambarchian // Проблеми і перспективи економіки та упр.. - 2015. - № 3. - С. 322-327. - Бібліогр.: 7 назв. - англ.

Охарактеризовано сфери застосування МСФЗ у межах національних економік різних країн. Визначено юридичний статус МСФЗ для 23-х розвинених країн світу за 4-ма ознаками: "вимагається", "дозволено", "заборонено" та "не застосовується". Виокремлено 4 типи компаній, щодо яких законодавчо встановлюється застосування МСФЗ: національні публічні компанії, що здійснюють торгівлю пайовими та борговими цінними паперами на фондовому ринку та подають консолідовану фінансову звітність; національні публічні компанії, чиї акції та облігації обертаються на фондовому ринку, маючи право подавати окрему фінансову звітність; національні компанії, що не продають цінні папери на відкритому ринку; іноземні компанії, фінансові інструменти яких обертаються на національній фондовій біржі. Проаналізовано рівень стандартизації подання звітної інформації країнами "Великої двадцятки", з-поміж яких виокремлено держави, що не застосовують МСФЗ як альтернативу національним стандартам фінансової звітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3-15 я86

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ambarchian V. 
Accounting frameworks of the countries that did not adopt IFRS = Характеристика облікової системи країн, що не застосовують МСФЗ / V. Ambarchian // Проблеми і перспективи економіки та упр.. - 2015. - № 4. - С. 396-401. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Досліджено правила ведення обліку та складання звітності за національними стандартами у країнах, що не затвердили на законодавчому рівні застосування МСФЗ для публічних акціонерних товариств. Об'єктами дослідження було обрано 5 країн-членів Великої 20-ки, що посідають провідні позиції у визначенні напрямів міжнародної економічної та соціальної політики: США, Японія, Китай, Індія та Індонезія. Критерієм у відборі об'єктів дослідження стало незастосування МСФЗ як базових стандартів складання фінансової звітності для публічних компаній. Охарактеризовано національні стандарти бухгалтерського обліку, визначено органи державного управління, що забезпечують їх розроблення та затвердження, окреслено особливі випадки незастосування національних стандартів на користь МСФЗ. Проведено порівняння основних правил ведення обліку та розкриття інформації щодо класів операцій у фінансових звітах за національними стандартами обліку та МСФЗ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(0)2 я86

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ambarchian V. 
Assessing the quality of IPSAS-based financial reports of the supranational organizations = Оцінка якості фінансової звітності міжнародних організацій, що застосовують МСБОДС / V. Ambarchian, M. Ambarchian // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2020. - Вип. 4. - С. 158-168. - Бібліогр.: 35 назв. - англ.

Мета дослідження - оцінка якості фінансових звітів (ФЗ) міжнародних організації, що складені відповідно до Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку в державному секторі. Оцінка якості ФЗ передбачає проведення емпіричної оцінки їхньої відповідності якісним характеристикам, що встановлені Концептуальною основою фінансової звітності для суб'єктів державного сектору. Інформаційна база дослідження охоплює 20 ФЗ міжнародних організацій, що оцінені за 190 критеріями у формі 31 індикатора. Бальна оцінка ФЗ надала можливість отримати потрібні дані для побудови багатофакторної лінійної регресійної моделі, яка визначає зв'язок між якістю та якісними характеристиками ФЗ, що складені за міжнародними стандартами обліку в державному секторі. За результатами оцінки адекватності встановлено, що модель є адекватною. Використовуючи критерії Фішера та Стьюдента, оцінено статистичну значущість незалежних змінних і beta-параметрів відповідно. Зокрема, якісні характеристики можливості прогнозування, повноти, нейтральності, відсутності помилок, своєчасності та можливості перевірки визнані статистично значущими. Своєю чергою, якісні характеристики підтверджуючої цінності, зрозумілості та порівнюваності визнані незначущими та виключені з моделі. Розроблену модель можна застосовувати для оцінки відповідності складених ФЗ міжнародним стандартам ФЗ у державному секторі. Отримані результати надають можливість робити судження щодо прозорості та доречності інформації, яка розкривається у ФЗ суб'єктів державного сектору. Результати дослідження відповідають сучасним потребам оцінки якості ФЗ за умов переходу до облікового методу нарахування у процесі складання ФЗ суб'єктами державного сектору та міжнародними організаціями.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.80-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського