Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Bekh I$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Bekh I. I. 
Influence of scandium on the emissive properties of silicon autoemitters = Вплив скандію на емісійні властивості кремнієвих автоемітерів / I. I. Bekh, V. V. Ilchenko, A. E. Lushkin // Укр. фіз. журн. - 2006. - 51, № 4. - С. 386-389. - Библиогр.: 12 назв. - англ.

Досліджено вплив скандію на емісійні властивості матриці кремнієвих автоемітерів (КА) у надвисокому вакуумі. Показано, що присутність скандію помітно впливає як на абсолютне значення струму емісії, так і на його стабільність у часі, причому залежно від його кількості на поверхні вплив може бути як позитивним, так і негативним. Результати експериментальних досліджень свідчать про існування оптимальної кількості скандію на поверхні досліджуваного зразка. Останній у цьому випадку характеризується максимальною емісійною здатністю (ЕЗ) і високою стабільністю струму емісії. Зростання ЕЗ КА за присутності скандію пояснюється утворенням на їх поверхні складної хімічної сполуки, що сприяє зниженню загальної роботи виходу зразка.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.271.3 + З843.312

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Bekh I.  
The influence of the electric field on the emissions properties of the Sc-Ba dispensed emitters with the W matrix / I. Bekh, O. Verbytska, V. Il'chenko, A. Lushkin, P. Nagula, V. Shcherban // Вісн. Київ. нац. ун-ту. Сер. Радіофізика та електроніка. - 2010. - Вип. 13. - С. 7-9. - Библиогр.: 4 назв. - англ.

Вплив електричного поля на емісійні властивості Sc-Ba металевопористих емітерів з W матрицею досдіджено у високому вакуумі. Показано, що зростання напруженості електричного поля, прикладеного до металевопористого емітера з W матрицею при постійній температурі, не призводить до суттєвої зміни хімічного складу емісійно-активної речовини.


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.3-04

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28079/рад.фіз.Ел. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Bekh I.  
Analysis of the different kinds of food by semiconductor SnOVB2D/IBpD-Si sensors / I. Bekh, V. Il'chenko, A. Kravchenko, V. Telega, V. Prysyazhny // Вісн. Київ. нац. ун-ту. Сер. Радіофізика та електроніка. - 2012. - Вип. 17. - С. 25-27. - Библиогр.: 2 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л92-309 + Л94-309

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28079/рад.фіз.Ел. Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Andrusenko V. 
Simulation of neural networks by the analog calculating machine (ACM) (in the task of approximation of mathematical functions) / V. Andrusenko, I. Bekh, S. Novak // Вісн. Київ. нац. ун-ту. Сер. Радіофізика та електроніка. - 2014. - Вип. 1/2. - С. 10-13. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

За допомогою середовища моделювання NI Multisim реалізовано та досліджено аналогову обчислювальну машину, що моделює перцептрон Румельхарта, що на теперішній час є найбільш дослідженим. За допомогою одержаної АОМ було апроксимовано математичну функцію sin(x). Аналіз результатів апроксимації показав, що реалізована АОМ задовольняє поставленій задачі і відповідає встановленій точності моделювання функції.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28079/рад.фіз.Ел. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Bekh I. 
Analog neural network for prediction of processes in time = Аналогова модель нейронної мережі для прогнозування розвитку процесів у часі / I. Bekh, S. Novak // Вісн. Київ. нац. ун-ту. Сер. Радіофізика та електроніка. - 2016. - Вип. 1. - С. 6-9. - Бібліогр.: 4 назв. - англ.

За допомогою середовища моделювання NI Multisim реалізовано і досліджено аналогові моделі нейронних мереж паралельної та послідовної топології, що прогнозують координати точок траєкторії руху об'єкта, кинутого під кутом до горизонту. Показано, що: нейронні мережі та їх аналогові моделі можуть бути успішно використані для прогнозування розвитку процесів у часі; універсальність нейронної мережі у прогнозуванні розвитку якогось процесу у часі полягає в тому, що мережа сталої топології з одним і тим самим алгоритмом навчання може прогнозувати різні етапи розвитку процесу; для підвищення точності прогнозу для кожного етапу розвитку процесу необхідно знову навчати нейронну мережу для уточнення значень вагових коефіцієнтів; під час вибору топології ШНМ перевагу слід надати паралельній, оскільки послідовна топологія є більш складною в реалізації ніж паралельна, хоча остання має більшу кількість компонентів і меншу точність прогнозування.


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28079/рад.фіз.Ел. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського