Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Belej O$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Belej O. 
Application homomorphic cryptographic algorithm for encrypting data in the cloud storage = Застосування гомоморфного криптоалгоритму для шифрування даних у хмарному сховищі / O. Belej, N. Nestor, N. Melnyk // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2018. - № 908. - С. 34-44. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Проаналізовано наявні та перспективні системи гомоморфного шифрування та їх практичне застосування. Розглянуто деякі моделі гомоморфних криптографічних алгоритмів, що може бути корисно з практичного погляду. Однією з цікавих і практично цінних схем шифрування вважається алгоритм, побудований на матричних поліномах. Розглянуто також окремі випадки гомоморфного шифрування, модель захищеної хмарної бази даних, яка грунтується на повністю гомоморфній схемі шифрування.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.403

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Belej O. 
The main cluster node formation in wireless sensory networks = Формування головного кластерного вузла в безпровідних сенсорних мережах / O. Belej // Computer Design Systems. Theory and Practice. - 2019. - 1, № 1. - С. 34-41. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

У безпровідних сенсорних мережах для передачі інформації часто використовують метод кластеризації, який є одним із найбільш енергоефективних підходів. Оскільки головний кластерний вузол взаємодіє з іншими вузлами мережі, то для виконання його функцій обирається вузол із високим рівнем залишкової енергії. Запропоновано технологію вибору головного вузла на базі нечіткої логіки, що передбачає використання ряду вхідних параметрів, вплив яких продемонстровано.


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.16-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101876 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Belej O. 
Applying smartphones for positioning in the middle of the room = Застосування смартфонів для позиціювання в середині приміщення / O. Belej, K. Kolesnyk // Computer Design Systems. Theory and Practice. - 2020. - 1, № 1. - С. 11-18. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

Розглянуто проблему навігації в середині приміщень за умов недоступності сигналу супутникових засобів. У цьому випадку для визначення місця розташування об'єктів використовуються альтернативні джерела їх позиціювання. Використання для задач навігації в середині приміщень смартфонів надає можливість отримати вичерпні дані про його роботу. Для вирішення завдання навігації найбільш важливими елементами масивів даних є унікальний ідентифікатор спостережуваного пристрою та відносний рівень потужності прийнятого від нього сигналу. Дані розрахунків та експериментів показують, що навігаційні вимірювання за допомогою смартфонів надають можливість якісного вирішення завдання спостереження на заданих відстанях між датчиками, які не перевищують 5 - 7 м. При цьому важливими є взаємне розташування датчиків і рухомих об'єктів. За відстані між маяками та об'єктом 5 м реально досяжна точність визначення координат об'єкту складає 1 - 2 м, що є достатньою умовою для традиційних завдань навігації в середині будівель.


Індекс рубрикатора НБУВ: З95

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101876 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського