Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Bokotey A$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Bokotey O. V. 
Manifestation of point defects in the electronic structure of HgVB3DTeVB2DClVB2D crystals = Прояв точкових дефектів в електронній структурі кристалів HgV3DTeV2DClV2D / O. V. Bokotey, V. V. Vakulchak, A. A. Bokotey, I. I. Nebola // Укр. фіз. журн.. - 2016. - 61, № 10. - С. 907-914. - Бібліогр.: 18 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.27

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Bokotey A. 
Nesting habitats of Black Stork (Ciconia nigra L.) in Ukrainian forest zone (Polissia) revealed by an overlay analysis in GIS = Гніздові біотопи чорного лелеки (Ciconia nigra L.) в лісовій зоні України (Полісся) за результатами оверлейного аналізу в ГІС / A. Bokotey, Iu. Strus, N. Dzubenko // Наук. зап. Держ. природознав. музею. - 2017. - Вип. 33. - С. 23-32. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Дослідження базується на оверлейному аналізі в ГІС. Для аналізу використані точні локалізації 108 гнізд чорного лелеки та шари, що містять інформацію про типи лісу, переважаючі лісові породи, лісорослинні умови, вік лісу та бонітет. Аналіз виконано на рівні окремих локацій гнізд та на рівні гніздових територій (буфери розміром 500м) навколо гнізд. Для того, щоб виявити оптимальні для чорних лелек типи лісу, ми порівняли частоту трапляння (представленість) різних категорій лісу на гніздових ділянках з загальною їх частотою трапляння на цілій досліджуваній території та в буферах радіусом 500 м навколо 108 випадкових точок. Згідно з результатами дослідження, просторовий розподіл гнізд чорного лелеки значною мірою повторює загальну структуру лісів досліджуваного регіону. Виявлено деяку тенденцію до вибору вологих типів лісу з переважанням дуба та сосни, а також вільхи чорної, але ці результати статистично не значимі. Статистично значима вибірковість у виборі гніздового біотопу виявлена лише у відношенні до віку лісу, а саме найбільш оптимальними виявились стиглі та перестійні ліси. Найважливішими деревами для побудови гнізд виявились дуб (53,3 %) та сосна звичайна (29,9 %).


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.353.517*80

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69957 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Strus Iu. 
Detection of forest loss on Black Stork (Ciconia nigra L.) breeding sites in the Rivne region (Polissia) by a GIS analysis = Виявлення втрати лісу на гніздових ділянках чорного лелеки (Ciconia nigra L.) в Рівненській області (Полісся) за допомогою ГІС аналізу / Iu. Strus, A. Bokotey, N. Dzubenko // Наук. зап. Держ. природознав. музею. - 2017. - Вип. 33. - С. 75-80. - Бібліогр.: 5 назв. - англ.

Дослідження має на меті оцінити обсяги втрати лісового покриву (в основному через рубки) на гніздових ділянках локальної гніздової популяції чорного лелеки у Рівненській області України, в межах Полісся. Дослідження базується на ГІС аналізі даних Global Forest Watch в перетині з кільцевими буферами різного розміру навколо 141 гнізда чорних лелек. Рубки лісу виявлено на 37,3 % гніздових ділянок в межах 100-метрової буферної зони навколо гнізд. На понад 14 % ділянок (у 100-метрових буферах) втрата лісового покриву перевищує 20 % від загальної площі лісу в них. З результатів випливає, що рубання лісів є однією з основних загроз для локальної гніздової популяції чорного лелеки в регіоні. Апробована методика виявлення рубок за допомогою ГІС аналізу є ефективним засобом контролю дотримання охоронного режиму на гніздових ділянках рідкісних видів птахів за умови обмежених ресурсів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.353.517*80 + Е60*801.36

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69957 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського