Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Bula S$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Bula S. S. 
History and future of full-scale fire tests / S. S. Bula, R. O. Boiko // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2013. - № 756. - С. 3-11. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.

Проаналізовано натурні вогневі випробування як в Україні, так і за кордоном. Наведено тенденції розвитку даного методу випробувань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н5-01-07 с104

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Bula S. S. 
Analysis and implementation of new models of fire furnаces / S. S. Bula, R. O. Boiko, S. A. Lysiuk, Y. Kurtyak, Y. Fall // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2014. - № 781. - С. 20-26. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Здійснено аналіз вогневих печей, що використовують для випробування будівельних конструкцій як в Україні, так і за кордоном. Розроблено нову модель печі, що надасть змогу проводити випробування моделей конструктивних систем.


Індекс рубрикатора НБУВ: К799-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
3.

Bula S. 
Numerical analysis for compressed ceramic hollow brick masonry columns strengthened with GFRP meshes = Чисельний аналіз стиснутих цегляних конструкцій з пустотілої керамічної цегли, що були посилені сітками із скловолокна / S. Bula, M. Kholod, N. Viter // Theory and Building Practice. - 2021. - 3, № 2. - С. 76-81. - Бібліогр.: 80 назв. - англ.

Наведено числовий аналіз експериментальних результатів, що отримані в результаті випробувань стиснених цегляних конструкцій виконаних із пустотілої керамічної цегли, що піддавалися центральному стиску до рівня 80 % від руйнівного, розвантажувалися та підсилювалися за допомогою сіток із скловолокна. На цей момент у Європі (як і в Україні) немає єдиного нормативного документа, що регламентує використання композитних матеріалів під час підсилення конструкцій. Основні рекомендації щодо застосування FRP армування у залізобетонних конструкціях наведено у національних нормах Японії, Канади, США. Основні положення цих рекомендацій також висвітлено у звітах Міжнародної федерації з залізобетону (FIB) щодо використання FRP-армування. На цей момент багато науковців проводять дослідження підсилених композитними матеріалами цегляних колон за різних рівнів навантаження, типу цегляної кладки, типу матеріалу підсилення. Отримані експериментальні результати верифікуються з теоретичними положеннями, що викладені у національних нормах окремих країн. Проведено аналіз експериментальних результатів на основі італійських національних норм та на основі методик розрахунку, що їх запропонували деякі італійські науковці. У результаті проаналізовано збіжність експериментальних результатів із теоретичними засадами розрахунку (за чотирма методиками). Отримані збіжності експериментальних та теоретичних даних показали, що досліджувані поєднання рівня навантажень та типу кладки не повністю враховані у розрахункових підходах і потребують уточнення. Завданням таких досліджень є створення уточнених розрахункових моделей і пропозицій до розрахунку таких конструкцій.



Шифр НБУВ: Ж44353 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського