Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Chorniy V$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Chorniy V. 
Electromagnetic simulation of split ring resonators in Ka-band / V. Chorniy, O. Nechyporuk, S. Skripka, V. Danilov // Вісн. Київ. нац. ун-ту. Сер. Радіофізика та електроніка. - 2013. - Вип. 1. - С. 63-67. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Розглянуто штучні матеріали, в яких можливе досягнення негативного значення ефективної магнітної сприйнятливості в Ка-діапазоні довжин хвиль електромагнітного випромінювання ((26,5 - 40) ГТц). За допомогою електромагнітного моделювання визначено параметри подвійних кільцевих резонаторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.7 + В377.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28079/рад.фіз.Ел. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Shalomeev V. 
Design and examination of the new biosoluble casting alloy of the system Mg - Zr - Nd for osteosynthesis / V. Shalomeev, N. Aikin, V. Chorniy, V. Naumik // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 1/12. - С. 40-48. - Бібліогр.: 36 назв. - англ.

Проведено порівняльний аналіз існуючих матеріалів для виготовлення імплантатів, наведено їх фізико-механічні властивості, висвітлено переваги та недоліки. Показано, що магнієві сплави є одними з найбільш перспективних біорозчинних матеріалів. Вони є біоінертними та біосумісними, але їх використання в остеосинтезі обмежене в основному їх недостатніми механічними властивостями через високу швидкість біодеградації, що вимагає їх поліпшення за рахунок зміни хімічного складу сплаву. Для розробки нового біорозчинного сплаву на основі магнію, підібрано системи легування, що найкраще відповідають встановленим критеріям. За допомогою методів планування експерименту вивчено окремий і спільний вплив цирконію, неодиму та цинку на структуроутворення та механічні властивості магнієвого сплаву. Побудовано математичні моделі, що описують вплив легуючих елементів, що досліджуються, на механічні властивості металу. З використанням отриманих рівнянь регресії проведено оптимізацію хімічного складу магнієвого сплаву. Проведено промислову і доклінічну апробації імплантатів із розробленого біорозчинного сплаву. Експерименти на тваринах підтвердили відсутність токсичного впливу продуктів деградації розробленого магнієвого сплаву на живий організм. Дослідження впливу розробленого сплаву на репаративний остегенез в експерименті на кролях показало позитивну динаміку відновлення кісткової тканини без помітних змін в її структурі, що забезпечує надійне зрощування елементів кісток за остеосинтезу. Встановлено, що імплантати, виготовлені з розробленого сплаву, мають необхідний рівень механічних властивостей, відповідний механічним властивостям кісткової тканини. У цьому випадку, вони є нетоксичними і забезпечують надійне зрощення кісткової тканини до повної консолідації перелому. Позитивні результати проведених експериментів надають можливість зробити сприятливий прогноз про можливість застосування імплантатів із розробленого біорозчинного сплаву системи Mg - Zr - Nd у людини.


Індекс рубрикатора НБУВ: К769.2 + Р454с03

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського