Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Dzyundzya O$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Yakymchuk O. 
Prerequisites for the development of hydro-jet technology in designing women's headgear at hospitality establishments / O. Yakymchuk, D. Yakymchuk, N. Kushevskiy, E. Chepelyuk, Ju. Koshevko, N. Myrhorodska, O. Dzyundzya, V. Burak // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2018. - № 1/1. - С. 36-46. - Бібліогр.: 40 назв. - англ.

Обгрунтовано вибір затопленого гідроструменя як інструменту для формування об'ємних деталей головних уборів. Розроблено експериментальний прилад і метод для визначення динамічних тисків затопленого гідроструменя. Досліджено вплив геометричних параметрів коноїдальних струменеформувальних насадків із круглими та еліптичними вихідними отворами на величину динамічних тисків утворених ними затоплених гідроструменів. Проведено дослідження та встановлено експериментальні значення динамічних тисків гідроструменя та середнє значення коефіцієнта втрат.


Індекс рубрикатора НБУВ: М43-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Dzyundzya O. V. 
Analysis of demand for products and services of restaurants in the resort area of the Kherson region = Аналіз попиту на продукцію та послуги закладів ресторанного господарства у курортній зоні Херсонської області / O. V. Dzyundzya, D. M. Yakymchuk, I. O. Nosova // Наук. вісн. Полісся. - 2018. - № 3. - С. 127-131. - Бібліогр.: 4 назв. - англ.

З метою визначення фактичного розвитку ресторанного бізнесу на Херсонщині було проведено дослідження попиту на послуги закладів ресторанного господарства. Визначено фактори, що впливають на зниження попиту і основні проблеми підприємств харчування та можливі шляхи їх усунення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ХЕС)424.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Dzyundzya O. 
Obtaining the powder-like raw materials with the further research into properties of eggplant powders / O. Dzyundzya, V. Burak, A. Averchev, N. Novikova, I. Ryapolova, A. Antonenko, T. Brovenko, M. Kryvoruchko, G. Tolok // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2018. - № 5/11. - С. 14-20. - Бібліогр.: 24 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л912.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Kravchenko M. 
Research into the structural-mechanical properties of shortbread dough with oilseed meals / M. Kravchenko, V. Mihailik, D. Yakymchuk, O. Dzyundzya, V. Burak, O. Romanenko, M. Valko, E. Korolenko, I. Osypenkova, Z. Bondarchuk // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 3/11. - С. 52-59. - Бібліогр.: 23 назв. - англ.

Наведено результати досліджень використання шротів олійних культур у технології борошняних кондитерських виробів, а саме пісочного тіста. Досліджено структурно-механічні характеристики (СМХ) пісочного тістаіз додаванням шротів насіння кунжуту, горіха та льону. Виявлено, що показники еластичності, пластичності та розтяжності зменшуються у порівнянні з контрольним зразком від 4 до 40 % у разі додавання шротів кунжуту, горіха та льону з вмістом від 10 до 30 %. Додавання шротів сприяє зменшенню кількості клейковини борошна, що є позитивним чинником для формування пісочного тіста. У разі додавання композиції вказаних шротів у співвідношенні 1,5:2:1,5 у пісочне тісто, збільшується вміст білка, клітковини, макро- та мікроелементів. Проведено сенсорну оцінку якості пісочних тістових напівфабрикатів із шротами олійних культур. Розраховано розтяжність контрольного та дослідних зразків тістових пісочних напівфабрикатів із заміною 10, 20 і 30 % композиції замість борошна. Розраховано СМХ пісочного тіста - деформацію, відносну пластичність, еластичність, пружність. Побудовано графік динаміки деформації пісочного тіста з використанням модельних композицій шротів кунжуту, горіху та льону. У розроблених тістових напівфабрикатах зменшуються показники пластичності, еластичності, пружності та деформації. Визначено, що кількість клейковини у пісочному тісті зменшується і розроблені вироби мають більшу крихкість. Визначено, що найкращі сенсорні показники має зразок із 20 % вмістом шротів у борошні. Експериментально підтверджено доцільність використання шротів олійних культур та розроблено технологію борошняних кондитерських виробів із пісочного тіста. В ньому збільшився вміст білка в 2,4 разу, селену - в 41,2 разу, клітковини - в 4,7 разу, кальцію - в 18,4 разу, магнію - в 8,5 разу, вітаміну Е - в 9,1 разу. Встановлено, що розроблені функціональні вироби мають покращану харчову та біологічну цінність і крихкість.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л865-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Dzyundzya O. 
Establishing the effect of eggplant powders on the rheological characteristics of a semi-finished product made from liver pate masses / O. Dzyundzya, V. Burak, I. Ryapolova, N. Voievoda, M. Shinkaruk, A. Antonenko, T. Brovenko, G. Tolok, M. Kryvoruchko, V. Mihailik // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 4/11. - С. 56-63. - Бібліогр.: 17 назв. - англ.

Наведено результати досліджень функціональних властивостей напівфабрикату паштетних печінкових мас із частковою заміною яловичої печінки на харчовий порошок із баклажанів (3, 5, 7 %). Здійснено дослідження структурно-механічних характеристик напівфабрикату паштетних печінкових мас, виготовлених за традиційною технологією та з додаванням харчових порошків із різним відсотковим співвідношенням. Порошки з баклажанів характеризуються високими споживчими характеристиками і можуть застосовуватись як біологічно-активна добавка у продуктах харчування і є найбільш перспективною сировиною для створення продукції спеціального призначення. Додавання порошків розширює асортимент продукції та впливає на хімічний склад продуктів харчування, поліпшує органолептичні, фізико-хімічні, структурно-механічні властивості кінцевого продукту. Встановлено, що введення порошків із баклажанів до паштетних мас призводить до суттєвих змін структурного стану напівфабрикату паштетів, змінюючи кількісні значення реологічних характеристик і поліпшуючи структуру суміші. Встановлено, що введення порошку з баклажанів призводить до зростання вологозв'язувальної та вологоутримувальної здатності напівфабрикату паштетної печінкової маси, що позитивно впливає на пластичність і ніжність продукту. Пояснюється це тим, що введення порошків до напівфабрикату паштетних мас призводить до збільшення масової частки високомолекулярних речовин, здатних до набухання, що супроводжується зв'язуванням та утриманням вологи. Результатами експериментальних даних визначено, що оптимальні структурно-механічні властивості має паштетна печінкова маса з 5 % вмістом порошків із баклажанів. Обгрунтовано раціональну масову частку часткової заміни печінки (яловича та куряча) на розроблений харчовий порошок, за якої системи характеризуються найвищими функціонально-технологічними показниками. Зважаючи на отриманні дані, доведено можливість використання порошків із баклажанів для виробництва напівфабрикату печінкових паштетів. Отримані результати можуть використовуватись підприємствам харчової промисловості для розширення асортименту продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л994

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Dzyundzya O. 
Establishing the effect of eggplant powders on the rheological characteristics of a semi-finished product made from liver pate masses / O. Dzyundzya, V. Burak, I. Ryapolova, N. Voievoda, M. Shinkaruk, A. Antonenko, T. Brovenko, G. Tolok, M. Kryvoruchko, V. Mihailik // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2019. - № 4/11. - С. 56-63. - Бібліогр.: 17 назв. - англ.

Наведено результати досліджень функціональних властивостей напівфабрикату паштетних печінкових мас із частковою заміною яловичої печінки на харчовий порошок із баклажанів (3, 5, 7 %). Здійснено дослідження структурно-механічних характеристик напівфабрикату паштетних печінкових мас, виготовлених за традиційною технологією та з додаванням харчових порошків із різним відсотковим співвідношенням. Порошки з баклажанів характеризуються високими споживчими характеристиками і можуть застосовуватись як біологічно-активна добавка у продуктах харчування і є найбільш перспективною сировиною для створення продукції спеціального призначення. Додавання порошків розширює асортимент продукції та впливає на хімічний склад продуктів харчування, поліпшує органолептичні, фізико-хімічні, структурно-механічні властивості кінцевого продукту. Встановлено, що введення порошків із баклажанів до паштетних мас призводить до суттєвих змін структурного стану напівфабрикату паштетів, змінюючи кількісні значення реологічних характеристик і поліпшуючи структуру суміші. Встановлено, що введення порошку з баклажанів призводить до зростання вологозв'язувальної та вологоутримувальної здатності напівфабрикату паштетної печінкової маси, що позитивно впливає на пластичність і ніжність продукту. Пояснюється це тим, що введення порошків до напівфабрикату паштетних мас призводить до збільшення масової частки високомолекулярних речовин, здатних до набухання, що супроводжується зв'язуванням та утриманням вологи. Результатами експериментальних даних визначено, що оптимальні структурно-механічні властивості має паштетна печінкова маса з 5 % вмістом порошків із баклажанів. Обгрунтовано раціональну масову частку часткової заміни печінки (яловича та куряча) на розроблений харчовий порошок, за якої системи характеризуються найвищими функціонально-технологічними показниками. Зважаючи на отриманні дані, доведено можливість використання порошків із баклажанів для виробництва напівфабрикату печінкових паштетів. Отримані результати можуть використовуватись підприємствам харчової промисловості для розширення асортименту продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л994

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Сучасна траєкторія розвитку науково-технічного прогресу в Україні та світі : колект. монографія / С. О. Абрамов, В. М. Литвиненко, Р. О. Бабушкіна, О. А. Літвак, С. М. Шевченко, Ю. Д. Жданова, Т. О. Фіщук, О. М. Шушура, В. Г. Кушнеренко, Н. С. Папакіна, A. V. Antonenko, O. V. Vasylenko, M. Y. Kryvoruchko, H. A. Tolok, N. M. Stukalska, K. O. Prikhodko, O. V. Dzyundzya, А. М. Пархоменко, Р. М. Мукоїд, Д. О. Петраченко, В. В. Ігнатишин, Н. П. Савченко, Т. А. Ємел'янова; ред.: Т. А. Ємел'янова; Херсонський державний аграрно-економічний університет. - Львів : Ліга-Прес, 2021. - 415 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ.

Визначено шляхи розвитку науково-технічного прогресу в Україні та світі. Розглянуто питання впровадження інноваційних технології, розвитку економіки та менеджменту в промисловості. Висвітлено тенденції розвитку сучасних інформаційних систем і технологій, новітні напрямки розвитку біотехнологій та біотехнологічної промисловості.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-55 + У9(4УКР)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА860910 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського