Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Honchar V$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Honchar V. V. 
Factors of the formation of modern Ukrainian parliamentarism / V. V. Honchar // Публ. урядування. - 2017. - № 2. - С. 89-97. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

The article highlights the issues of formation of modern Ukrainian parliamentarism, revealed external, internal and destructive factors of influence on these processes and is indicated on the way to overcome them.

Висвітлено питання становлення сучасного українського парламентаризму, виявлено зовнішні, внутрішні та деструктивні чинники впливу на ці процеси та вказано шляхи їх подолання.

Освещены вопросы становления современного украинского парламентаризма, выявлены внешние, внутренние и деструктивные факторы влияния на эти процессы и указаны пути их преодоления.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)62-1 + Ф3(4Укр)123

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101371 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Tsyhanovska N. 
Cybersports education in Ukraine: current state and development prospects = Кіберспортивна освіта в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку / N. Tsyhanovska, V. Honchar, V. Danilyan, S. Piatysotska // Slobozhanskyi Herald of Science and Sport. - 2022. - 26, № 1. - С. 9-13. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Мета роботи - на підставі вивчення наукової літератури на інтернет-джерел проаналізувати сучасний стан кіберспортивної освіти (КСО) в Україні та визначити перспективи її розвитку. Матеріалом дослідження є наукова література та інтернет-джерела, в яких висвітлюється актуальний стан кібер спорту та КСО в Україні. Методи дослідження: аналіз, узагальнення та систематизація даних; історичний, логічний, проблемно-пошуковий, прогностичний. Кіберспорт є перспективною спортивною та економічною галуззю, в основі якої лежить використання комп'ютерних ігор. Водночас кіберспорт є новим соціокультурним феноменом, що потребує осмислення філософів, культурологів, психологів і мистецтвознавців. Перевагою кіберспорту є можливість організації змагань у дистанційному режимі, що надає можливість задіяти більшу кількість глядачів. Останній факт робить кіберспорт досить привабливим для потенційних спонсорів і рекламодавців. Розвиток кіберспорту потребує залучення професійних кіберспортсменів із відповідно розвиненими когнітивними здібностями та психологічними якостями, а також інших фахівців, що забезпечують постійну та безперебійну організацію, проведення та висвітлення спортивних е-змагань на належному рівні (тренерів, психологів, менеджерів, фахівців із коучингу, брендингу, зв'язків із громадськістю, коментаторів, аналітиків, маркетологів, режисерів-постановників тощо). В університетах Європи, Америки, Азії освітні програми, спрямовані на отримання освіти в галузі кіберспорту є досить різноманітними та представлені достатньою кількістю. На відміну від закордонних закладів вищої освіти (ЗВО), вітчизняні ЗВО практично не пропонують освітніх програм, які відповідають потребам ринку кіберспорту. Тому КСО в Україні є перспективним освітнім напрямом, що відповідатиме сучасним потребам ринку праці та запитам потенційних роботодавців. Встановлено, що КСО в Україні є перспективним освітнім напрямом, що відповідатиме сучасним потребам ринку праці та запитам потенційних роботодавців. Водночас вона потребує визначення реальних потреб ринку вітчизняного кіберспорту задля розробки та впровадження актуальних освітніх програм, спрямованих на підготовку фахівців зазначеної галузі. Отримана інформація надасть змогу розробити та запропонувати нові освітні програми, які надають можливість українському кіберспорту посісти належне місце на світовій арені.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515 с51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського