Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Imamura N$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Imamura N.  
Annotation. New Treatment Strategy for Malignant Hematologic Disorders and Neoplasia by Graft Versus Leukemia/Tumor Reaction = Аннотация. Новая стратегия лечения гемобластозов и злокачественных опухолей на основе индукции реакции "Трансплантат против лейкоза/опухоли" / N. Imamura // Эксперим. онкология. - 2000. - 22, № 1-2. - С. 86-87. - Библиогр.: 9 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р411.022-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14160 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Imamura N.  
Hematological Disorders Induced by Irradiation in Hiroshima and Chernobyl: Analysis of Myeloperoxidase-Negative Acute Leukemias by Flow Cytometry and Point Mutations of p53 Suppressor Oncogene in Myelodysplastic Syndrome = Гематологические нарушения, индуцированные облучением в Хиросиме и Чернобыле: анализ миелопероксидазоотрицательных острых лейкозов методом проточной цитометрии и точковых мутаций супрессорного гена p53 при миелодиспластическом синдроме / N. Imamura // Эксперим. онкология. - 2000. - 22, № 1-2. - С. 64-72. - Библиогр.: 65 назв. - англ.

Использование моноклональных антител для идентификации или характеристики гетерогенной группы острых неклассифицируемых лейкозов (ОНЛ) позволяет не только определить происхождение этих опухолевых процессов из клеток лимфоидного, миелоидного и мегакариоцитарного ряда, но и установить уровень их дифференциации с учетом их нормальных клеточных аналогов. Точный диагноз, кроме того, облегчает выбор методов эффективной терапии ОНЛ.


Ключ. слова: острые неклассифицируемые лейкозы, облучение, миелодиспластический синдром, диагностика
Індекс рубрикатора НБУВ: Р411.022-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Imamura N.  
High Incidence of Neutropenia Caused by NK or NK Like T - Cell Proliferative Disorders Among Atomic Bomb Survivors = Высокая частота нейтропении, вызванной нарушением пролиферации ЕК или ЕК-подобных Т-клеток, у переживших атомную бомбардировку / N. Imamura // Эксперим. онкология. - 2000. - 22, № 1-2. - С. 82-83. - Библиогр.: 7 назв. - англ.


Ключ. слова: нейтропения, хронический лейкоз из ЕК-клеток
Індекс рубрикатора НБУВ: Р411.022-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14160 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Imamura N.  
Diagnosis and criteria for biphenotypic acute leukemia = Критерии диагностики бифенотипического острого лейкоза / N. Imamura // Эксперим. онкология. - 2001. - 23, № 4. - С. 300-301. - Библиогр.: 26 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р411.022-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14160 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Gluzman D.  
Patterns of hematological malignancies in Chernobyl сlean-up workers (1996 - 2005) = Структура пухлинних захворювань системи крові у ліквідаторів аварії на ЧАЕС (1996 - 2005) / D. Gluzman, N. Imamura, L. Sklyarenko, V. Nadgornaya, M. Zavelevich, V. Machilo // Эксперим. онкология. - 2006. - 28, № 1. - С. 61-64. - Библиогр.: 18 назв. - англ.

Питання про кількісні показники захворювання на лейкози та злоякісні лімфоми у ліквідаторів аварії на ЧАЕС після 20 років по чорнобильській катастрофі залишається невизначеним. Діагностика цих захворювань відповідно до ФАБ класифікації та нової класифікації ВОЗ та порівняння одержаних даних з такими для людей, які не перебували під впливом іонізуючого випромінювання, є необхідною передумовою для вирішення цього питання та встановлення ролі радіаційного фактора у розвитку злоякісних захворювань кровотворної та лімфоїдної тканини. Проаналізовано 218 послідовних випадків лейкозів, діагностованих у 1996 - 2005 рр. у ліквідаторів аварії на ЧАЕС, в порівнянні з групою людей того ж віку, що не перебували під впливом випромінювання (2 697 хворих). Діагностика лейкозів проводилась на основі морфологічного та цитохімічного вивчення мазків крові та кісткового мозку, імунофенотипування лейкемічних клітин з використанням широкої панелі моноклональних антитіл до лінійноспецифічних та диференційованих антигенів лейкоцитів. Результати - після 10 - 20 років по Чорнобильській катастрофі у ліквідаторів аварії на ЧАЕС виявлено різні форми онкогематологічних захворювань, включаючи мієлодиспластичні синдроми (МДС), гострі лейкози (ОЛЛ та ОМЛ), хронічний мієлолейкоз (ХМЛ) та інші мієлопроліферативні захворювання, В-клітинний хронічний лімфолейкоз (В-ХЛЛ) та інші лімфопроліферативні процеси В- та Т-клітинної природи. Встановлена більш високу частоту МДС в групі ліквідаторів у порівнянні з групою людей, що не перебували під впливом випромінювання (4,58 та 3,70 % відповідно). У 7-ми з 34-х хворих на ОМЛ в групі ліквідаторів захворювання розвились на тлі

попереднього МДС. Більш високим у групі ліквідаторів був рівень захворюваності на ХМЛ (9,17 у порівнянні з 6,59 % у контрольній групі). B-ХЛЛ був основною формою гемобластозів у ліквідаторів в цілому, але суттєвих розбіжностей в частоті розвитку цього захворювання в порівняних групах встановлено не було. Майже вдвічі рази частіше, ніж у населення в цілому, у ліквідаторів аварії на ЧАЕС діагностували множинну мієлому (7,79 % у порівнянні з 4,0 %). Наведені дані можна використати для проведення молекулярно-генетичних та епідеміологічних досліджень за основних форм гемобластозів, індукованих за допомогою іонізуючої радіації.


Ключ. слова: ліквідатори аварії на ЧАЕС, лейкози, цитохімія, імунофенотипування
Індекс рубрикатора НБУВ: Р361.1 + Р569.411-2 + Р569.413-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14160 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського