Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Jawale M$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Korde S. K. 
Experimental investigations on copper-based nanoparticles for energy storage applications = Експериментальні дослідження властивостей наночастинок на основі міді для зберігання енергії / S. K. Korde, D. S. Rakshe, P. William, M. A. Jawale, A. B. Pawar // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2023. - 15, № 3. - С. 03002-1-03002-5. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.



Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
2.

Jawale M. A. 
Energy management in electric vehicles using improved swarm optimized deep reinforcement learning algorithm = Управління енергією в електричних транспортних засобах з використанням вдосконаленого алгоритму глибокого підсилення / M. A. Jawale, A. B. Pawar, S. K. Korde, D. S. Rakshe, P. William, N. Deshpande // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2023. - 15, № 3. - С. 03004-1-03004-6. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Транспортна система на основі двигуна внутрішнього згоряння створює серйозні проблеми, такі як зростання рівня забруднення атмосфери та виснаження природних ресурсів. Для ефективного розподілу енергії між двигуном і батареєю необхідна складна система управління енергією. Ефективна стратегія розподілу потужності може призвести до кращої економії палива та продуктивності електромобілів (EV). У роботі запропоновано метод навчання з підкріпленням з використанням глибокого навчання Q (DQL), який є новим алгоритмом з підкріпленням (IS-DRLA), оптимізованим для групи Improved Swarm, розробленим для контролю управління енергією. Щоб виконати оновлення вагових коефіцієнтів нейронної мережі, цей метод обчислює використання модифікованої версії методу оптимізації роя. Запропонована система IS-DRLA проходить навчання та перевірку з використанням високоточних реалістичних умов водіння, після чого вона порівнюється зі стандартним підходом. Індекси продуктивності, такі як стан заряду (SOC) і функція витрат і втрат палива, аналізуються на ефективність запропонованого методу (IS-DRLA). Відповідно до висновків, нещодавно запропонований IS-DRLA здатний досягати вищого темпу навчання з нижчим загальним споживанням палива.



Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Rakshe D. S. 
Synthesis and characterization of graphene based nanomaterials for energy applications = Синтез і характеристика наноматеріалів на основі графену для енергетичних застосувань / D. S. Rakshe, P. William, M. A. Jawale, A. B. Pawar, S. K. Korde, N. Deshpande // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2023. - 15, № 3. - С. 03020-1-03020-5. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Завдяки унікальним властивостям графен є привабливою м'якою речовиною, яку можна використовувати в різних цілях. Даний огляд зосереджено на двох важливих проблемах, які необхідно вирішити, щоб використовувати властивості наноструктур на основі графену: формування наноструктур на основі графену з різними чітко визначеними структурними варіаціями та наночастинки на основі мікроорганізмів як функціональні наноструктури. Перш ніж можна буде повністю використати відмінні якості наночастинок на основі графену, потрібно вирішити кожну з цих проблем. У даному критичному аналізі з точки зору хімії та наноматеріалів надано стислий підсумок останніх значних досягнень у створенні наноматеріалів на основі графену; охоплено синтез, характеристику та застосування графенових наноматеріалів у дисциплінах енергетики та реабілітації забруднення навколишнього середовища, включаючи сонячні елементи, літій-іонні батареї, суперконденсатори, а також адсорбцію та деградацію забруднювачів із величезних кількостей воднего середовища. У матеріалах дослідження також обговорено найбільш значущі виклики та можливості.



Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського