Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Kazerouni N$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Kazerouni N. N. 
Пренатальный скрининг хромосомных аномалий с использованием тройного маркера / N. N. Kazerouni, B. Currier, L. Malm, S. Riggle, Ch. Hodgkinson, S. Smith, C. Tempelis, F. Lorey, A. Davis, L. Jelliffe-Pawlowski, L. Walton-Haynes, M. Roberson // Репродуктив. эндокринология. - 2014. - № 2. - С. 84-90. - рус.

Мета дослідження - вивчення ефективності скринінгу потрійних маркерів Каліфорнійської програми скринінгу, використовуючи дані з Реєстру хромосомних дефектів штату Каліфорнія (CCDR). У дослідження увійшло 752 686 жінок групи ризику, згідно зі скринінгом, з очікуваною датою пологів у період з липня 2005 р. до кінеця червня 2007 р. У схвалених державою пренатальних діагностичних центрах проведено діагностичне спостереження за скринінг-позитивними жінками. Дані про результати візитів цих жінок введено в Каліфорнійський реєстр хромосомних дефектів. Інші джерела Каліфорнійського реєстру хромосомних дефектів включають обов'язкову звітність усіх цитогенетичних лабораторій і лікарень, а також дані про результати вагітності з документацій пренатальних установ. Одержана чутливість скринінгу на синдром Дауна (СД) склала 77,4 % (n = 1 217). Цей показник значно різнився залежно від методу оцінки гестаційного віку та віку матері. Чутливість скринінгу СД у жінок молодших за 35 років і старших за 35 років склала 62,4 і 94,0 % відповідно. Чутливість скринінгу виявлення СД для вагітностей, діагностованих за допомогою УЗД, склала 81,3 %, діагностованих за датою останньої менструації - 67,5 %. Частота синдрому Тернера, трисомії 18, триплоїдії та трисомії 13 склала відповідно 79,4, 82,5, 98,1 і 36,0 %. Скринінг-позитивна частота СД склала 5,4 %. Тільки 49,5 % жінок із СД у плода, які були скринінг-позитивними, пройшли амніоцентез. Серед жінок, у яких амніоцентез виявив СД у плода, 61,4 % вирішили перервати вагітність, 26,2 % народили живих дітей, у 4,5 % був викидень або мертвонародження та у 7,9 % результат вагітності невідомий. Таким чином, ефективність цієї масштабної програми скринінгу з використанням потрійного маркеру перевищує звичайний прогностичний рівень виявлення СД. Методологія даного дослідження буде використовуватися для оцінки ефективності подальших удосконалень скринінгу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(7СПО)43 + Р716.212.2-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101004 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського