Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Kotvitska A$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Kotvitska A. A. 
Мodern problems of morbidity, clinical and epidemiological features of the psoriasis course in patients of the Kharkiv Region / A. A. Kotvitska, V. V. Carlo // Клініч. фармація. - 2014. - 18, № 2. - С. 56-61. - Бібліогр.: 7 назв. - англ.

Наведено дані щодо сучасного стану та основних тенденцій захворюваності на псоріаз у Харківському регіоні і відзначено, що псоріаз посідає одне з лідируючих місць серед хронічних захворювань шкіри і є не лише медичною, а й соціально-економічною проблемою. Доведено невідповідність офіційних та фактичних даних щодо поширеності псоріазу в Україні та зауважено, що дані звернень до лікувально-профілактичних закладів не відображають реальної кількості хворих. За результатами структурного аналізу хворих за віком, коли з'явились ознаки дерматозу, встановлено, що майже 90 % пацієнтів захворіли у віці до 50 років, тобто у найбільш працездатному віці, а у 35 % хворих псоріаз розпочався у віці до 20 років, що підтверджує соціальну та економічну значущість захворювання. Визначено найбільш розповсюджені форми псоріазу, зокрема псоріаз звичайний, та найбільш важкі його форми - псоріатична еритродермія, артропатичний псоріаз, генералізований пустульозний псоріаз. Проаналізовано та узагальнено основні проблеми захворюваності на псоріаз у Харківському регіоні, а також визначено основні напрямки удосконалення медико-соціальної допомоги хворим.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.74-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15836 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Kotvitska A. A. 
Analysis of the assortment of immunobiological medical products used for children routine immunization at the Ukrainian pharmaceutical market = Aналіз асортименту медичних імунобіологічних препаратів, що використовуються для планової вакцинопрофілактики дітей на фармацевтичному ринку України / A. A. Kotvitska, O. V. Kononenko // Вісн. фармації. - 2015. - № 1. - С. 49-54. - Бібліогр.: 20 назв. - англ.

Проведено маркетинговий аналіз асортиментної структури медичних імунобіологічних препаратів (МІБП), які використовуються для планової вакцинопрофілактики дітей. Встановлено, що зазначена група препаратів представлена на українському фармацевтичному ринку 34 торговими назвами, з яких 65 % належать іноземним виробникам, а 35 % виробляються вітчизняними виробниками. Серед іноземних країн-виробників МІБП для планової вакцинопрофілактики дітей лідируюче місце посідає Бельгія, частка зареєстрованих торгових назв якої становить 29 % від зазначеного сегменту. За результатами досліджень встановлено, що характерною особливістю вітчизняного виробництва МІБП є виготовлення низки вакцин переважно з форми in bulk іноземного виробництва. Зокрема такий спосіб виробництва вакцин використовується компаніями ТОВ "ФАРМА ЛАЙФ" (м. Львів), якою формується 33 % асортименту вітчизняних вакцин, та ТОВ "ФАРМЕКС ГРУП" (м. Бориспіль, Київська обл.), що складає 17 % асортименту. Виготовлення вакцин з власної сировини здійснює лише ПАТ "ФАРМСТАНДАРТ-БІОЛІК" (м. Харків), що формує 50 % асортименту вітчизняних вакцин. У ході досліджень проведено розподіл вакцин за кількістю та напрямом дії компонентів, а також розподіл моно- та багатокомпонентних вакцин за країнами-виробниками. Встановлено, що моно- та багатокомпонентні вакцини представлені на вітчизняному фармацевтичному ринку в рівній кількості - по 17 торгових назв. Серед країн-виробників моновакцин лідируюче місце належить Україні (17,6 % асортименту), серед виробників багатокомпонентних вакцин перше місце посідає Бельгія, що складає 41 % асортименту. Результати проведеного маркетингового аналізу свідчать про залежність українського ринку вакцин, особливо багатокомпонентних, від імпорту, що зумовлює необхідність подальшого вивчення рівня забезпеченості населення МІБП для планової вакцинопрофілактики дітей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р266 + Р193.952

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14678 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського