Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Kucher M$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Kucher M. D. 
Laparoscopic proctocolectomy for ulcerative colitis and Crohn's disease of the large intestine: short-term and long-term outcomes of 53 cases = Лапароскопічна проктоколектомія в лікуванні виразкового коліту та хвороби Крона товстої кишки: ранні та віддалені результати лікування 53 хворих / M. D. Kucher, L. S. Bilianskyi, M. I. Kryvoruk, F. H. Tkachenko, A. I. Stelmakh // Галиц. лікар. вісн.. - 2016. - 23, № 3 (ч. 2). - С. 53-55. - Бібліогр.: 4 назв. - англ.

Мета роботи - дослідження оцінки якості життя та функціональних результатів лікування 53-х хворих в ранньому та віддаленому післяопераційному періоді після лапароскопічно-асистованої проктоколекомії з приводу виразкового коліту (ВК) та хвороби Крона товстої кишки (ХК), яка спрямована на покращання результатів лапароскопічного втручання. Первинно-відновну проктоколектомію із трансанальною мукозектомією та клубово-резервуарно-анальним анастомозом було виконано у 5-ти пацієнтів на ВК, тотальну колектомію з низькою передньою резекцією прямої кишки і бістеплерним клубово-резервуарно-ректальним анастомозом - у 8-ми хворих; тотальну проктоколектомію (з черевно-промежинною екстирпацією прямої кишки і термінальною ілеостомією) - у 3-х пацієнтів на ХК, ускладнену множинними перианальними норицями; тотальна колектомія, з низькою передньою резекцією прямої кишки та термінальною ілеостомією (як перший етап хірургічного лікування) - у 37-ми хворих; другий етап відновного втручання (J-резервуарна конструкція з резервуарно-анальним/низьким ректальним анастомозом) - у 17-ти пацієнтів. Усі відновні втручання закінчувалися формуванням тимчасових превентивних ілеостомій. В 3-х (5,7 %) випадках виникла необхідність конверсії. У одного хворого під час виконання другого етапу відновного втручання було встановлено пошкодження стінки сечового міхура, яке було ушите лапароскопічно. Післяопераційної летальності не було. Основні ускладнення раннього післяопераційного періоду - тазові абсцеси (4 хворих), неспроможність резервуарно-анального анастомозу (1), післяопераційна кишкова непрохідність (3), клубово-резервуано-промежинна нориця (1). Частота стільця через 12 міс після закриття ілеостоми склала в середньому 6 разів протягом 24-х год (від 4-х до 11-ти разів). Запальні явища зведеного резервуару (паучіти) відзначалися у 4-х пацієнтів. Недостатність резервуару, як наслідки персистуючого запалення і нетримання калу, виникла у одного пацієнта. Висновки: лапароскопічна проктоколектомія з екстракорпоральним формуванням резервуару з клубової кишки, трансанальна мукозектомія і резервуарно-анальний анастомоз є операцією вибору хірургічного лікування ВК. Резервуарно-анальний анастомоз в хірургічному лікуванні ХК може застосовуватись лише в окремих випадках. Тотальна лапароскопічна проктоколектомія з інтракорпоральним формуванням резервуару з клубової кишки може бути наступним кроком клінічних досліджень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.301.1-5 + Р457.465.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Palant O. Yu. 
Statistical assestment of socio-economic determination of crime in Ukraine = Статистична оцінка соціально-економічної детермінації злочинності в Україні / O. Yu. Palant, G. V. Ortina, M. N. Kucher // Наук. вісн. Полісся. - 2018. - № 4. - С. 14-20. - Бібліогр.: 12 назв. - англ.

Однією із актуальних соціальних проблем у світі є криміналізація суспільства у цілому і економіки зокрема. Найбільш гостро дана проблема постає у країнах з перехідною економікою. Постановка проблеми. В умовах, коли традиційні прямі методи боротьби зі злочинністю не є достатньо результативними та ефективними, потрібна розробка альтернативних заходів державної політики, спрямованих на досягнення бажаних результатів у сфері соціально-економічних відносин. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Узагальнення концептуальних підходів до дослідження, які розглянуті у працях [2-6], показало, що на сучасному етапі вже сформовано наукове уявлення про економічний детермінізм, підгрунтям якого є розуміння детермінації девіантної поведінки економічними факторами. Виділення раніше недослідженої частини загальної проблематики. Відсутність розгорнутої характеристики та науково-методичного інструментарію аналізу соціально-економічної детермінації злочинності ускладнює процеси визначення економічних детермінантів, засобів, форм і методів пізнання, формування цілісної програми її запобігання та протидії. Мета роботи - оцінка соціально-економічної детермінації злочинності в Україні за допомогою економетрічних методів. Досліджено проблему аналізу соціально-економічної детермінації злочинності на основі використання економетрічних моделей, побудовано адаптовані кореляційно-регресійні моделі, розглянуто прикладні аспекти побудованого регресійного рівняння щодо вирішення проблем аналізу детермінації рівня злочинності. Висновки відповідно до статті. Виявлення механізму взаємозв'язків соціально-економічних явищ і криміногенної ситуації має теоретичне значення та дозволяє передбачати можливі зміни рівня злочинності в майбутньому відповідно до прогнозованих змін соціально-економічних явищ. Аналіз такого роду взаємозв'язків дозволяє підвищувати ефективність заходів соціально-економічної політики на державному рівні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Kucher M. 
Prospective analysis of surgical and functional outcomes after total proctocolectomy with ileal pouch-anal anastomosis in 86 patients with ulcerative colitis = Проспективний аналіз післяопераційних і функціональних результатів у 86 хворих на неспецифічний виразковий коліт, які перенесли тотальну проктоколетомію з тонкокишковим резервуарно-анальним анастомозом / M. Kucher // General Surgery. - 2022. - № 1. - С. 19-27. - Бібліогр.: 36 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.74 + Р457.445.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101925 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського