Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Lupenko A$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Lupenko A. 
Voltage resonant inverter as a power source / A. Lupenko, P. Stakhiv // Computational Problems of Electrical Eng.. - 2014. - 4, № 1. - С. 17-22. - Бібліогр.: 8 назв. - англ.

Проаналізовано режим роботи резонансного інвертора напруги на змінне навантаження, близький до режиму джерела потужності. Для зменшення варіації потужності в навантаженні запропоновано метод формування потужнісної навантажувальної характеристики резонансного інвертора шляхом забезпечення одинакових додатних і від'ємних відхилень його потужності від номінального значення. Розроблено методику розрахунку резонансного інвертора з розімкненою структурою як джерела потужності. На прикладі натрієвої лампи високого тиску як навантаження одержано відхилення потужності 4 % від номінальної за двократної зміни опору лампи впродовж всього строку її служби.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.534

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж43601 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Lupenko A. 
Step-continuous phase power control of multi-section resonant inverter = Ступінчато-неперервне фазове регулювання потужності багатосекційного резонансного інвертора / A. Lupenko // Computational Problems of Electrical Eng. - 2020. - 10, № 2. - С. 7-12. - Бібліогр.: 9 назв. - англ.

Запропоновано метод ступінчато-неперервного регулювання потужності багатосекційного резонансного інвертора напруги, побудованого на базі напівмостових інверторних секцій. Ступінчата зміна його потужності полягає в комутації синфазно працюючих нерегульованих секцій, а неперервне регулювання на міжкомутаційних інтервалах здійснюється фазовим зсувом імпульсів регулювальної секції відносно імпульсів нерегульованих секцій. Таке регулювання забезпечує підвищений ккд інвертора на середніх і малих потужностях, широкий діапазон регулювання потужності та незмінну робочу частоту інвертора.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж43601 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Lupenko A. 
Buck converter with magnetic-coupled inductors for power factor corrector = Знижувальний перетворювач напруги з магнітно-зв'язаними індуктивностями для коректора коефіцієнта потужності / A. Lupenko // Computational Problems of Electrical Eng. - 2022. - 12, № 1. - С. 22-29. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Запропоновано та проаналізовано знижувальний перетворювач постійної напруги для застосування в коректорі коефіцієнта потужності. На відміну від традиційного знижувального перетворювача, який містить одну індуктивність та вихідний конденсатор, запропонований перетворювач має дві магнітно-зв'язані індуктивності і 2 послідовно з'єднані вихідні конденсатори. Вихідна напруга запропонованого знижувального перетворювача дорівнює сумі напруг на цих конденсаторах. Безпосередня взаємодія вхідної напруги здійснюється з напругою одного конденсатора, тобто, лише з частиною вихідної напруги. Це надає змогу збільшити кут провідності в коректорі коефіцієнта потужності на основі запропонованого перетворювача і, як наслідок, зменшити коефіцієнт гармонік і збільшити коефіцієнт потужності, щоб задовольнити вимоги чинних стандартів. Перетворювач працює в режимі переривчастого струму на постійній частоті. Проведено аналіз роботи запропонованого перетворювача. Достовірність аналізу підтверджено малою розбіжністю між результатами розрахунку, моделювання та експерименту.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж43601 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського