Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Maksymenko M$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Maksymenko M.  
Low-temperatyre properties of the quantum Heisenberg antiferromagnet on some one-dimensional lattices containing equilateral triangles / M. Maksymenko, O. Derzhko, J. Richter. - Л., 2010. - 5 c. - (Препр. / НАН України, Ін-т конденс. систем; ICMP-10-08E). - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

Розглянуто квантовий антиферомагнетик Гайзенберга у магнітному полі на двох одновимірних гратках, що містять рівносторонні трикутники (ланцюжок з подвійних тетраедрів зі спільними вершинами та фрустрована тринога драбинка), які підтримують локалізовані магнонні стани. Мапуючи локалізовані магнонні степені вільності на класичний гратковий газ, одержано термодинамічні властивості моделі у сильних полях за низьких температур.


Індекс рубрикатора НБУВ: В377.35

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р121654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Derzhko O. 
Magnetic properties of the Huddard model on kagome stripes = Магнитні властивості моделі Габбарта на смужках кагоме / O. Derzhko, M. Maksymenko, J. Richter, A. Honecker, R. Moessner. - Л., 2010. - 4 c. - (Препр. / НАН України, Ін-т конденс. систем; ICMP-10-09E). - Бібліогр.: 8 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: В317.242

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р121659 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
3.

Susak Ya. 
Effectiveness of the Erbisol class in complex treatment of patients with liver cirrhosis = Ефективність застосування препаратів класу "Ербісол" у комплексному лікуванні хворих на цироз печінки / Ya. Susak, I. Slychko, O. Nikolayenko, O. Dyrda, V. Korobko, M. Maksymenko // General Surgery. - 2022. - № 1. - С. 54-60. - Бібліогр.: 17 назв. - англ.

Необхідність вивчення особливостей перебігу, діагностики та лікування хворих на цироз печінки (ЦП) зумовлена розвитком тяжких ускладнень, високою летальністю і частою інвалідизацією хворих. Принцип поетапного усунення патологічних синдромів є основним у лікуванні ЦП. Комплексна терапія хворих на ЦП потребує застосування лікарських препаратів, які діють на загальні ланки патогенезу. Порушення клітинної структури печінки та інших органів і систем при ЦП є підставою для використання препаратів метаболічної та імуномодулювальної дії. Експерементальні та клінічні результати випробовувань препаратів класу ербісол зумовили необхідність вивчення їх лікувальних властивостей у хворих на ЦП, в яких імуномодуляція, гепатопротекція і гепаторепарація відіграють важливу роль. Мета роботи - дослідити ефективність використання препаратів класу ербісол у комплексному лікуванні хворих на ЦП. Проаналізовано результати лікування 57 хворих на ЦП. Пацієнтів було розподілео на дві групи: основну - 28 пацієнтів (15 чоловіків та 13 жінок) і контрольну - 29 пацієнтів (18 чоловіків та 11 жінок). Усі пацієнти одержували комплексну базисну терапію ЦП. Основна група додатково одержувала внутрішньом'язові ін'єкції препаратів класу ербісол (ербісол екстра, ербісоле ультрафарм) за схемою, рекомендованою виробником (ербіс Україна, erbisol.com.ua). Стадія компенсації хворих на ЦП за системою Чайлда - Пью становила 9 - 11 балів (клас B), відповідно у хворих основної та контрольної груп. Пацієнти в групах були співставними за розподілом статей, віком, тривалістю захворювання, ступенем вираженості основних синдромів. Оцінювали ефективність лікування хворих на ЦП за клінічною симптоматикою, біохімічними показниками, результатами зсувнохвильової еластометрії та допплерофлуометрії. Використання препаратів класу ербісол сприяло значному поліпшенню динаміки клінічного перебігу захворювання та зменшенню астено-вегетативних порушень, надало змогу досягти виразного імунокоригувального ефекту, про що свідчила зміна свіввідношення білкових фракцій сироватки крові. В динаміці лікування хворих основної групи спостерігали помірну регенерацію паренхіми печінки, що підтверджено гемодинамічними показниками та даними еластографії. Комплексне застосування препаратів класу ербісол сприяє уповільненню та регресу фіброзу, що зумовлює сприятливий перебіг захворювання. Висновки: комплексне лікування хворих на цироз печінки, з використанням препаратів класу ербісол, має позитивний ефект на клінічні та біохімічні показники, мембранопротекторну дію, сприяє регресу фіброзу, поліпшує печінковий кровоплин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.510.40-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101925 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського