Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Mammadov M$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Mammadov M. A. 
Determining the investment attractiveness of the corporation = Визначення інвестиційної привабливості корпорації / M. A. Mammadov, А. М. Aliyev, М. М. Badalov, Sh. I. Alizada // Економіка і регіон. - 2021. - № 3. - С. 69-72. - Бібліогр.: 4 назв. - англ.

Пояснено ядро концепції корпорації, що надає інформацію про перші коли-небудь створені корпорації. Крім того, підкреслено важливість оцінювання інвестиційної привабливості позичальників серед заходів, спрямованих на зниження кредитних ризиків у практиці діяльності корпорацій-інвесторів, а також представлено важливу систему показників при оцінюванні інвестиційної привабливості. Надійність корпорацій характеризується перш за все тим, наскільки своєчасно вони виплачують кредити. У процесі аналізу привабливості корпорації необхідно визначити місце та роль позичальників у її структурі. Також підкреслено значення плану дій, що пов'язано з оцінюванням інвестиційної привабливості, для привабливості ресурсів, а також звичаїв, пов'язаних з привабливістю ресурсів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24790 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Korolov R. 
Development of an improved method for forming pseudorandom numbers based on redunte M-ary codes = Розробка удосконаленого методу формування псевдовипадкових чисел на основі надмірних М-ічних кодів / R. Korolov, A. Tkachov, N. Voropay, M. Mammadov, E. Baghirov // Системи оброб. інформації. - 2022. - № 1. - С. 29-35. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Розвиток інформаційних технологій в кіберпросторі пов'язаний з розвитком послуг безпеки в складових безпеки: кібербезпеки, інформаційної безпеки та безпеки інформації. Для забезпечення послуг безпеки, як правило, використовуються криптографічні алгоритми та функції на основі систем симетричної та несиметричної криптографії. Невід'ємною частиною таких криптосистем є генератори псевдовипадкових чисел, які дають змогу генерувати випадкову послідовність протягом періоду. Однією з критеріїв оцінки є тривалість періоду та її гарантованість, тобто. Забезпечення випадковості видається генератором випадковості чисел, іншим критерієм є криптостійкість - здатність протистояти злому з боку зловмисників. На стійкості генераторів псевдовипадкових чисел формуються симетричні потокові криптосистеми, що забезпечують стійкість криптограми. проведено аналіз методів побудови симетричних потокових криптосистем, запропоновано криптографічні генератори послідовностей псевдовипадкових чисел (ППСЧ), стійкість яких заснована на теоретико-складнісній проблемі синдромного декодування. Запропоновано вдосконалений метод формування ППСЧ, який дозволяє забезпечити гарантований період формованих послідовностей.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70474 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Mammadov M. 
Organizational and economic mechanism and development strategy for the restoration of the liberated territories of Azerbaijan in the post-conflict period = Організаційно-економічний механізм та стратегія розвитку відновлення визволених територій Азербайджану у постконфліктний період / M. Mammadov, F. Mammadova, Kh. Ganiyev, O. Nagdiyev // Економіка трансп. комплексу : зб. наук. пр. - 2021. - Вип. 38. - С. 45-60. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

Розглянуто проведені в Азербайджані економічні реформи, цілі, окреслені галузями відповідно до Стратегічного плану "Стратегічної дорожньої карти для національної економіки та основних секторів економіки", спрямованих на реалізацію цих реформ, стратегії розвитку та проведені реформи, що здійснюються відповідно до державних програм. Відзначено важливість цих реформ для сталого і постійного розвитку національної економіки. Описано розвиток ненафтового сектору в рамках прийнятих в Азербайджані загальних, галузевих та регіональних програм для досягнення сталого розвитку, диверсифікації економіки, розвитку інфраструктури, спрямованої на забезпечення соціально-економічного розвитку. Розглянуто рівень інфраструктури газопостачання в регіонах, рівень газифікації, рівень індустріалізації, створення та розвиток інфраструктури в діючих промислових зонах, а також виконання кластеризаційних заходів та визначено, що у 2019 р. 46 підприємств зареєстровані як резиденти та створено понад 8 тис. постійних робочих місць. У той же час під час 4-го етапу промислової революції в Азербайджані відбулося впровадження інновацій у сфері ІКТ, створення нових можливостей для сталого розвитку країни в результаті цифровізації та формування цифрової економіки. Досліджено важливість відновлення звільнених територій країни, оцінки сучасного стану економіки, визначення пріоритетів галузей та створення організаційно-управлінського механізму, що забезпечує поетапний розвиток цих територій. Розглянуто та проаналізовано відповідні державні укази, що визначають заходи, які необхідно здійснити для забезпечення відновлення та розвитку Верхньокарабахської та Кельбаджар-Лачинської областей і прилеглих територій, визначено конкретні напрямки організаційно-управлінського механізму щодо забезпечення їх виконання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(5АЗЕ)0-183

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70345 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Mammadov M. 
The main directions of reintegration of the economy of the de-occupied territories into the country's economy = Основні напрями реінтеграції економіки звільнених від окупації територій в економіку країни / M. Mammadov, F. Mammadova, Kh. Ganiyev // Економіка трансп. комплексу : зб. наук. пр. - 2022. - Вип. 40. - С. 44-52. - Бібліогр.: 5 назв. - англ.

Вивчено економічний потенціал звільнених від окупації територій в постконфліктний період, надано оцінку заходів, що реалізуються в цій сфері в країні, відновлення, реконструкція та розвиток економіки окупованих територій. Докладно розглянуто напрями та можливості реінтеграції економіки цих територій в економіку країни. При цьому обговорювалося створення механізму спільних дій державно-приватного сектору та індивідуальних підприємців ї їх роль. На додаток до цього були проаналізовані показники розвитку, досягнуті в результаті реформ розвитку, проведених в галузях економіки останніми роками, а також можливості та пріоритети розвитку Карабахського економічного району та Східно-Зангезурського економічного району в рамках загальної економіки республіки. При цьому було розглянуто та оцінено важливість моделі цифрової трансформації на основі національних пріоритетів у країні з урахуванням міжнародного досвіду розробки стратегії відновлення територій постконфліктних країн.



Шифр НБУВ: Ж70345 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського