Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Mantovani G$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Mantovani G. 
Рекомендації щодо діагностики та лікування псевдогіпопаратиреозу та пов'язаних з ним розладів: оновлені практичні настанови для лікарів і пацієнтів / G. Mantovani, M. Bastepe, D. Monk, Luisa de Sanctis, S. Thiele, S. Faisal Ahmed, R. Bufo, T. Choplin, Gianpaolo De Filippo, Guillemette Devernois, Th. Eggermann, Francesca M. Elli, Aurora Garcia Ramirez // Укр. журн. дит. ендокринології. - 2020. - № 3. - С. 37-49. - Бібліогр.: 107 назв. - укp.

Пацієнти, які постраждали від псевдогіпопаратиреозу або пов'язаних з ним розладів, характеризуються такими фізичними ознаками, як брахідактилія, невисокий зріст, кремезна будова тіла, ожиріння з раннім початком, ектопічна осифікація, затримка неврологічного розвитку, а також резистентністю до гормонів, найбільш виражену до паратиреоїдного гормону. Крім того, у пацієнтів може виникати резистентність до інших гормонів, що призводить до маніфестного або субклінічного гіпотиреозу, гіпогонадизму та дефіциту гормону росту, порушення росту без доказів гормональних відхилень за результатами вимірювань, діабету 2 типу та проблем зі скелетом з потенційно серйозним обмеженням рухливості. Псевдогіпопаратиреоз та супутні розлади - це насамперед клінічний діагноз. З огляду на мінливість клінічного, рентгенологічного та біохімічного стану, встановлення молекулярного діагнозу має вирішальне значення для пацієнтів. Це полегшує лікування, зокрема профілактику ускладнень, скринінг і лікування ендокринних дефіцитів, підтримувальні заходи та відповідні генетичні консультації. На основі першої міжнародної консенсусної заяви щодо зазначених розладів ця стаття пропонує оновлений та готовий до використання інструмент, який допоможе лікарям і пацієнтам визначити відповідні втручання та їх терміни. Рекомендовано застосовувати скоординований протягом усього життя мультидисциплінарний підхід, починаючи, наскільки це можливо, у ранньому дитинстві та продовжуючи протягом усього дорослого життя з відповідним і своєчасним переходом від педіатричної до дорослої медичної допомоги.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100779 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського