Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Mohammed Ohidul Haque$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Mohammed Ohidul Haque 
Economic development and its effects on income distribution in developing and developed countries / Mohammed Ohidul Haque // Актуал. проблеми економіки. - 2011. - № 4. - С. 301-313. - Бібліогр.: с. 313 - англ.

Досліджено проходження економічного розвитку та його вплив на розподіл прибутку в Бангладеш та Австралії протягом 1970 - 2005 років. Виявлено, що за цей проміжок часу ці країни досягли чималих економічних успіхів. Але прибуткова нерівність в цих країнах суттєво збільшилась, на що вказують показники індексу Джінні, долі прибутків 10 % найзаможніших та найбідніших людей країни. Досліджено взаємозв'язок між економічним розвитком та прибутковою нерівністю шляхом використання даних опитувань щодо витрат домогосподарств. Виявлено, що всі показники нерівності у випадку Бангладешу набагато вищі, ніж у Австралії. Зроблено висновок, що у період економічного зростання та розвитку прибуткова нерівність у країнах, що розвиваються, зростає значно швидшими темпами, ніж у розвинених.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(5БАН)0-864 + У9(8АВС)0-864

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Mohammed Ohidul Haque 
Saving behavior of university students / Mohammed Ohidul Haque // Актуал. проблеми економіки. - 2011. - № 12. - С. 409-419. - Бібліогр.: с. 417-419 - англ.

Досліджено заощаджувальну поведінку студентів університетів на основі даних опитування, проведеного за допомогою методу випадкової вибірки серед студентів Університету Бруней Даруссалам. Модель заощаджень побудована на основі системи одночасних рівнянь, розрахованих за методом найменших квадратів. Точність параметрів моделі перевірена за методом інструментальної змінної. Доведено, що заощадження студентів суттєво залежать від загальної суми видатків, додаткових джерел доходу, витрат за особливими статтями (машина, комп'ютер, мобільний зв'язок) та кількості харчувань поза домом. Розраховано еластичність заощаджень. Продемонстровано, як збільшуються студентські заощадження у випадку додаткових джерел доходів, крім стипендії; у випадку, коли загальні видатки збільшуються на 10 %, заощадження зменшуються на 3 %. Чинники статі та року навчання при цьому не мають суттєвого впливу. Студенти, що живуть вдома, заощаджують більше, ніж ті, що проживають у гуртожитках. На противагу студентам у розвинених країнах, студенти у Брунеї замислюються про заощадження з власної ініціативи та незалежно від віку, статі та втручання держави. Все більше студентів у Брунеї планують заощадження, в подальшому це гарантує їм певну фінансову безпеку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(5БРУ)0-94

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського