Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Palchevska O$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Palchevska O. L. 
Embryonically induced $Ebold beta-catenin haploinsufficiency attenuates postnatal heart development and causes violation of foetal genes program / O. L. Palchevska, V. V. Balatskii, A. O. Andrejeva, L. L. Macewicz, O. O. Piven, L. L. Lukash // Biopolymers and Cell. - 2013. - 29, № 2. - С. 124-130. - Бібліогр.: 37 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*441.10 + Е60*692.123*33

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Palchevska O. L. 
A link between beta-catenin and hypertrophy: evaluation and meta-analysis = Зв'язок між beta-катеніном та гіпертрофією: оцінка та мета-аналіз / O. L. Palchevska, L. L. Macewicz, O. O. Piven // Biopolymers and Cell. - 2016. - 32, № 2. - С. 150-157. - Бібліогр.: 21 назв. - англ.

Серце прийнято вважати термінально диференційованих органом, який майже не регенерує. Перебудови міокарда і гіпертрофічний зростання є основними механізмами відновлення функції серця після надмірних навантажень і пошкоджень. В останні десятиліття багато робіт було присвячено ідентифікації генів і сигнально-регуляторних шляхів, залучених до вишезазначенних процесів, але через складність останніх дослідження молекулярних механізмів, що лежать в основі розвитку гіпертрофії, не втрачає своєї актуальності. Мета роботи - спроба систематично оцінити у вигляді мета-аналізу сучасні дослідженя, які стосуються ролі білка beta-катеніна в розвитку гіпертрофії міокарда. У роботі використано літературні дані, проаналізовано Origin 8.0 за допомогою методів простої регресії і two-way ANOVA. Відібрано маркери (SERCA, actin DIF, Axin-2, c-myc, CD1, BNP, ANP, а також індекс співвідношення вмісту білка і ДНК), що відтворюються за різних експериментальних умов, які можуть бути використані для дослідження ролі beta-катеніна у формуванні гипертрофического відповіді міокарда. Показано, що зниження рівня експресії beta-катеніна має неоднозначний ефект на розвиток гіпертрофії міокарда. Висновки: результати аналізу надають змогу зробити висновки про вплив експериментальної моделі на результати дослідження рівня експресії beta-катеніна і його внесок в розвиток гіпертрофії, а також на існування такого зв'язку між деякими гіпертрофічними маркерами і рівнем експресії beta-катеніна з одного боку і розвитком гіпертрофії - з іншого. Також встановлено, які з гипертрофических маркерів є найбільш відтвореними за різних умов розвитку гіпертрофії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р252.701

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського