Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Rahbar Ranji A$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Rahbar Ranji A. 
Effect of pitting corrosion on stress intensity factors of semi-elliptical surface cracks on the outer wall surface of a tubular T-joint = Вплив точкової корозії на коефіцієнти інтенсивності напружень напівеліптичних поверхневих тріщин на поверхні зовнішньої стінки трубчастого T-подібного з'єднання / A. Rahbar Ranji, A. Kaviani, M. Iranmanesh, A. Dowlatabadi // Пр. Одес. політехн. ун-ту. - 2018. - Вип. 2. - С. 5-18. - Бібліогр.: 25 назв. - англ.

Втомна і точкова корозія є двома важливими конструктивними аспектами для оцінки міцності сталевих конструкцій морської нафтової і газової промисловості. Вкрай важливо оцінити вплив корозії на втомний термін служби пошкоджених сталевих конструкцій. Детальні дослідження тривалості поширення тріщин для втомних дефектів у трубопроводі та трубчастих з'єднаннях, відкритих до корозійного середовища, створюють серйозні проблеми для інженерної практики. Підхід лінійної пружної механіки руйнування (ЛПМР) можна використовувати для аналізу зростання високоциклової втомної тріщини, яка зазвичай виникає коли прикладені напруги значно нижче напруги текучості. У більшості випадків вважається, що коефіцієнт інтенсивності напружень (КІН) розраховується під час аналізу і проектування структур із використанням ЛПМР. У даній роботі досліджено вплив точкової корозії на коефіцієнт інтенсивності напружень вздовж фронту тріщини. Дуже мало досліджень, які використовують метод кінцевих елементів (МКЕ) для оцінки КІН вздовж фронту тріщини в T-подібному з'єднанні із та без точкової корозії (ТК). Для того, щоб показати вплив ямки на параметр зламу, коефіцієнт піт-ефекту визначається як різниця між нормованими коефіцієнтами інтенсивності напружень із та без ТК. В ANSYS відтворено серію тривимірних моделей кругових конусних ямок з напівеліптичною поверхневою тріщиною в трубчастому T-образному з'єднанні. Для перевірки моделі результати непошкодженої моделі звірялися із наявними в літературі результатами та спостерігались задовільні збіги. Проведено тривимірний кінцево-елементний аналіз з метою дослідити вплив глибини, орієнтації, площі поперечного перерізу і розташування ТК. Таким чином, проаналізовано ефекти геометрії і положення ТК, а також розмір тріщини. Виявлено, що розташування і геометрія ТК є домінуючими параметрами, що впливають на КІН. ТК, розташована в напрямку поверхні тріщини і поблизу поверхневої тріщини, значно впливає на КІН, тоді як виразкова корозія, розташована на трубі, що примикає, негативно впливає на КІН.


Індекс рубрикатора НБУВ: К66-112.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69121 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Rahbar Ranji A. 
Blast load response of one-way reinforced concrete slabs retrofitted with fiber reinforced plastic = Реакція на ударне навантаження односторонніх залізобетонних плит, модифікованих пластиком, армованим волокном / A. Rahbar Ranji, A. Esmaeli // Пр. Одес. політехн. ун-ту. - 2018. - Вип. 2. - С. 49-58. - Бібліогр.: 21 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69121 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського