Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Rusanova O$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Rusanova O. V. 
List scheduling algorithm modification for MPP systems / O. V. Rusanova, A. P. Shevelo // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". - 2006. - Вип. 45. - С. 101-111. - Библиогр.: 2 назв. - англ.

Предложены способы модификации двухпроходного списочного эвристического алгоритма планирования, основанные на трансформации графа задачи с целью увеличения реальной производительности масштабируемых МРР систем. Разработана программная модель для исследования различных алгоритмов планирования в системах с произвольными топологиями. Определены способы модификации алгоритма, которые обеспечивают рост параметров эффективности до 42 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-016.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126/Інформ. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Markovskyi O. 
One approach to accelerate the exponentiation on Galois fields for data protection cryptographic systems = Один підхід до прискорення показування на полях Галуа для криптографічних систем захисту даних / O. Markovskyi, O. Rusanova, Al-Mrayt Ghassan Abdel Jalil Halil, O. Kot // Information, Computing and Intelligent Systems. - 2021. - № 2. - С. 12-18. - Бібліогр.: 16 назв. - англ.

Запропоновано новий підхід до прискорення обчислювальної реалізації базової для широкого кола механізмів криптографічного захисту даних операції піднесення до степеня за полями Галуа. Підхід заснований на використанні специфічної властивості квадрата полінома та редукції Монтгомері. Новий метод зведення в квадрат скорочує обсяг обчислень на 25 % порівняно з відомими. На основі розробленого методу модифіковано процедуру піднесення до степеня на полях Галуа, що дозволяє зменшити обсяг обчислень на 20 %.



Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Alireza Mirataei 
Organization of protected filtering of images in clouds = Організація захищеної фільтрації зображень в хмарах / Alireza Mirataei, O. Rusanova, K. Tribynska, O. Маrkovskyi // Information, Computing and Intelligent System. - 2022. - № 3. - С. 49-55. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Досліджено процеси гомоморфного шифрування зображень для їх захищеної середньоарифметичної фільтрації в хмарах. Мета роботи - підвищення ефективності захищеної обробки зображень в хмарах, зокрема їх середньоарифметичної фільтрації на віддалених комп'ютерних системах за рахунок підвищення рівня захищеності. Запропоновано підхід до використання хмарних технологій для прискорення фільтрації потоків зображень при забезпеченні їх захисту під час обробки на віддалених комп'ютерних системах. Гомоморфне шифрування зображень при їх віддаленій фільтрації пропонується здійснювати шляхом перемішування рядків матриць пікселів. Вказаний підхід конкретизовано у вигляді методу гомоморфного шифрування зображень для захисту від їх незаконної реконструкції під час середньоарифметичної фільтрації на віддалених комп'ютерних системах який відрізняється тим, що в якості основного елементу захисту застосовано перемішування рядків матриці пікселів зображень. Порядок перемішування може обратися випадковим чином і виконує функції секретного ключа гомоморфного шифрування зображень. В рамках розробленого методу визначено процедури часткової середньоарифметичної фільтрації, яка здійснюється на віддалених системах, а також процедури фінальної стадії фільтрації, яка виконується на термінальній платформі, яка здійснює обробку та аналіз реального зображення. Розроблений метод захищеної фільтрації на основі перемішування рядків матриці пікселів дозволяє, за рахунок використання віддалених обчислювальних потужностей, прискорити цю операцію на 1 - 2 порядки, що практично збігається з аналогічними показником найбільш швидкодіючого варіанту захисту зображень на основі адитивного маскування. Основна перевага розробленого методу полягає в значно більш високому рівні захищеності від спроб, з використанням статистичного аналізу, отримати незаконний доступ до зображень під час їх обробки на непідконтрольних користувачу віддалених комп'ютерних системах. Запропонований метод може бути використаний для прискорення обробки та аналізу зображень термінальними пристроями комп'ютерних систем віддаленого моніторингу стану об'єктів реального світу і управління ними.



Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського