Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Rybka A$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Rybka A. 
Safety in urban public spaces / A. Rybka // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2013. - № 756. - С. 250-253. - Бібліогр.: 9 назв. - англ.

Зазначено, що Лейпцизька хартія, прийнята в травні 2007 р., пов'язана значною мірою з міським плануванням, закликала до розгляду економічного розвитку, соціальної рівноваги, громадської безпеки та здорового середовища проживання в просторовому розвитку. Не тільки джерело злочинності, фізичної та економічної деградації суспільного простору, але й страх перед злочинністю заважає активності міським жителям у повсякденному житті. З точки зору впливу просторового рішення, щоб зменшити або запобігти такі дії можуть мати відношення, наприклад, характеристики матеріалу, текстури і кольору, розташування ділянки та її впливу на громадськість, потенційні можливості для безперешкодного здійснення "дії" злочинцем. Прийняті у відповідь на зниження рівня безпеки, просторові зміни повинні покращити умови життя та потенціал соціального контролю. Фіксовану структуру простору, як правило, тяжко виправити, її можна змінити, головним чином шляхом внесення змін в структуру. У випадку житлового простору слід розглядати дещо іншу структуру соціальних норм і використовувати інші методи профілактики.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*122.1 + С5*433 + С5*424.21*152.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Rybka A. 
Architecture of rehabilitation facilities for people with visual impairments / A. Rybka, K. Szybka // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2013. - № 756. - С. 254-259. - Бібліогр.: 5 назв. - англ.

Зазначено, що існує необхідність створення єдиних і послідовних правил, які нададуть можливість зрозуміти інвалідність як системне явище. Є багато різних визначень інвалідності. Ефекти, які пов'язані з порушенням зору, залежать від кількох факторів. Наведено приклади реабілітаційних закладів для інвалідів у Польщі та за кордоном. Мета проекту полягала у створенні концепції - адаптивного просторового центру для повністю сліпих і слабозорих, яка використовується в основному для цілей адаптації та навчання, а також лікувальння й одужування. Мультисенсорний простір поєднує в собі елементи архітектури, мистецтва та засобів масової інформації. Суть проекту полягає у архітектурній функціональності об'єктів, простоті та інтуїтивно зрозумілому у використанні, з акцентом на дизайн простору й об'єктів таким чином, щоб їх функція була зрозумілою для будь-якого користувача, незалежно від досвіду.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н712.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Rybka A. 
The design of the building for didactic in the tissue downtown Rzeszow / A. Rybka, K. Tylutki // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2013. - № 756. - С. 260-265. - Бібліогр.: 9 назв. - англ.

Зазначено, що факультет мистецтв університету м. Жешув - це місце, де мистецтво створюється, свого роду експериментально і з нових ідей. Зв'язок з сучасністю та традицією, безперервний процес створення та розвитку ідей взаємодіють не тільки в університеті. Внесок у розвиток суспільства в масштабах міста, регіону та країни в цілому. Художня школа має допомогти студентам розвивати свої навички та знання, зрозуміти і власну індивідуальність, і знайти їх як членів різних груп у суспільстві. Серед цілей мистецтва головним акцентом освіти є творчість, часто пов'язана з його важливістю для інновацій. Мета проекту полягала в розробці концепції архітектурного простору програмного забезпечення - факультет мистецтв будівництва в університеті м. Жешув. До даної цінності можна також додати створення нових культурно-розважальних місць м. Жешув. Джерелом натхнення для вигляду будівлі є композиція з 1919 р. - "Lozenge: color plans", Piet'a Mondrian'a, голландського художника, найвідомішого творця та піонера геометричної абстракції в живописі. Проект відноситься до пропорції планування будівлі та його околиць.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ110.53 + Щ113(4ПОЛ)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Davydov L. N. 
Numerical simulation of CdZnTe semiconductor resistivity as a function of the impurity composition / L. N. Davydov, O. A. Datsenko, G. P. Kovtun, A. I. Kondrik, V. E. Kutny, A. V. Rybka // Functional Materials. - 2001. - 8, № 2. - С. 255-261. - Бібліогр.: 6 назв. - англ.

Для прогнозування електрофізичних властивостей CdZnTe залежно від складу в ньому домішок і дефектів використано багаторівневу модель електричної компенсації напівпровідникових монокристалів з урахуванням довільної кількості дрібних, одно- дво- та тризарядових глибоких донорів та акцепторів, а також амфотерних домішок. Модель покладено до основи прикладної програми для розрахунку властивостей напівпровідникових матеріалів, визначених зовнішніми діями або умовами експлуатації. Одержано тривимірні залежності питомого опору й енергії глибокого донора для різного домішкового складу CdZnTe. Кількісно досліджено оптимальні діапазони концентрацій домішок для одержання напівізолювального CdZnTe. Наведено порівняльний аналіз модельних залежностей зміни питомого опору CdTe і CdZnTe для аналогічних домішкових складів, визначено переваги матеріалу телуриду кадмію з цинком.


Індекс рубрикатора НБУВ: К230.63

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж41115 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Abyzov A. S. 
Correlation between spectrometric ability and physical properties of semiconductor detectors / A. S. Abyzov, L. N. Davydov, V. E. Kutny, A. V. Rybka, M. S. Rowland, C. F. Smith // Functional Materials. - 2000. - 7, № 4. - С. 827-835. - Бібліогр.: 56 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: В381.592

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж41115 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Zakharchenko A. A. 
Monte-Carlo simulation of response of CdZnTe detectors of beta-radiation = Моделювання методом Монте-Карло відгуку CdZnTe детекторів бета-випромінювання / A. A. Zakharchenko, A. V. Rybka, L. N. Davydov, A. A. Vierovkin, V. E. Kutny, M. A. Khazhmuradov // East Europ. J. of Physics. - 2014. - 1, № 3. - С. 68-73. - Бібліогр.: 11 назв. - англ.

Досліджено функції відгуку CdZnTe детектора, що призначається для вимірювання спектрів енергії електронів. Виміряний експериментально відгук CdZnTe детектора порівняно зі спектрами, розрахованими за допомогою методу Монте-Карло. Задовільного узгодження розрахункових та експериментальних даних можна досягти у разі використання в моделі детектора двох параметрів підгонки - добутків рухливості на середній час життя електронів і дірок. Показано, що основні розбіжності між експериментальними та розрахунковими спектрами пов'язані з високим рівнем шумів попереднього підсилювача.


Індекс рубрикатора НБУВ: В381.592

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж43925 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Ulybkin A. L. 
Compton-emissive hafnium detector of neutrons for in-core monitoring = Комптон-емісійний детектор нейтронів із гафнію для внутрішньореакторного контролю / A. L. Ulybkin, A. V. Rybka, K. V. Kovtun, V. E. Kutny, V. N. Voyevodin, A. O. Pudov // Ядер. фізика та енергетика. - 2018. - 19, № 3. - С. 237-243. - Бібліогр.: 37 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: З42-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25640 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Sokolov S. 
Gas-filled gamma-radiation detector based on high-purity xenon = Газонаповнений детектор гамма-випромінювання на основі високочистого ксенону / S. Sokolov, A. Pudov, A. Rybka, V. Kutny, A. Abyzov, G. Kholomyeyev, S. Melnikov // East Europ. J. of Physics. - 2020. - № 4. - С. 28-34. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.59

Шифр НБУВ: Ж43925 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського