Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Voitko K$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Voitko K. V. 
Catalytic decomposition of organic peroxides in non-aqueous media under metal-free nanoporous and nanosized carbocatalysts = Каталітичне розкладання органічних пероксидів в неводному середовищі нанопоруватими та нанорозмірними вуглецевими матеріалами / K. V. Voitko, O. M. Bakalinska, M. T. Kartel // Хімія, фізика та технологія поверхні. - 2018. - 9, № 3. - С. 289-300. - Бібліогр.: 40 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г544.312

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100480 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Sementsov Yu. I. 
Synthesis and catalytic properties of nitrogen-containing carbon nanotubes = Синтез і каталітичні властивості азотовмісних вуглецевих нанотрубок / Yu. I. Sementsov, O. A. Cherniuk, S. V. Zhuravskyi, Wang Bo, K. V. Voitko, O. M. Bakalinska, M. T. Kartel // Хімія, фізика та технологія поверхні. - 2021. - 12, № 2. - С. 135-143. - Бібліогр.: 19 назв. - англ.

Азотовмісні вуглецеві нанотрубки (ВНТ) синтезовано CVD-методом на оксидних каталізаторах Al - Fe - Mo - O, додаючи в джерело вуглецю (пропілен) ацетонітрил або етилендіамін, або повністю його заміщуючи, а також просочуючи сечовиною вихідні ВНТ із подальшою термообробкою. Структура азотовмісних ВНТ характеризувалась методом комбінаційного розсіяння світла (КРС), трансмісійної мікроскопії (ТЕМ), диференціального термічного та гравіметричного аналізу та рентгенівської фотоелектронної спектроскопії (РФЕС). Встановлено вплив методу синтезу на кількість і хімічний стан гетероатомів азоту в структурі вуглецевої матриці. За результатами ТЕМ, азотовмісні ВНТ мають характерну бамбукоподібну структуру, що є менш досконалою в порівнянні з структурою вихідних ВНТ: характерні смуги (G i D) КРС зміщені в область вищих частот, збільшується їхня напівширина та інтенсивність смуги D відносно G. Це також проявляється в меншій термічній стійкості азотовмісних ВНТ. За даними РФЕС, за безпосереднього синтезу азотовмісних ВНТ збільшується загальний вміст атомів азоту та частка пірольного та четвертинного на тлі значного зменшення кількості піридинової форми. Це можна пояснити тим, що азот рівномірно розподіляється по всьому об'єму вуглецевої матриці ВНТ, а під час азотування ВНТ сечовиною азот включається переважно в поверхневі шари та на дефектах, оскільки піридинова форма характерна для крайового розташування атома азоту в площині графену. Розглянуто каталітичний вплив багатошарових азотовмісних ВНТ на кінетику розкладання перекису водню у водних розчинах за різних значень рН. Зроблено висновок, що метод прямого синтезу азотовмісних ВНТ надає можливість отримати більш каталітично активні ВНТ, що містять більшу кількість азоту, переважно пірольного та четвертинного типу. Встановлено, що незалежно від методу синтезу максимальна каталітична активність у разі розкладання перекису водню спостерігається за рН 7.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г124.1-18 + Ж364.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100480 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Фізика   
3.

Kartel M. T. 
Changes in the structure and properties of graphene oxide surfaces during reduction and modification = Зміна структури та стану поверхні оксиду графену за його відновлення та модифікування / M. T. Kartel, K. V. Voitko, Y. V. Grebelna, S. V. Zhuravskyi, K. O. Ivanenko, T. V. Kulyk, S. M. Makhno, Yu. I. Sementsov // Хімія, фізика та технологія поверхні. - 2022. - 13, № 2. - С. 179-189. - Бібліогр.: 37 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100480 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського