Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>I=Ж70275<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Сучасні інформаційні технології життєзабезпечення людини : Зб. наук. пр. Вип. 9 / ред.: Ю. О. Скрипник; Київ. ун-т технологій та дизайну. - К. : Фада, ЛТД, 2001. - 514 с. - укp.

Висвітлено актуальні проблеми переробки та повторного використання гумових відходів. Проаналізовано використання водорозчинних полімерів у процесах очистки водного середовища від високодисперсних забруднень і важких металів. Визначено оптимальне співвідношення зв'язувальних речовин у кремнієорганічній лакофарбовій композиції. Детально охарактеризовано фізико-механічні властивості модифікованих епоксидних композитів з волокнистими наповнювачами. Значну увагу приділено автоматизації термоелектричних перетворювачів надвисокочастотної потужності, теорії передачі інформації у неживій природі, квантовій медицині.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70275 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сучасні інформаційні та енергозберігаючі технології життєзабезпечення людини : Зб. наук. пр. Вип. 5 / ред.: І. В. Троцишин; Держ. акад. лег. пром-сті України. - К. : ФАДА ЛТД, 1999. - 550 с. - рус.

Представлено нові методи та технічні засоби контролю і вимірювання фізичних величин, які відбивають процес передачі енергії та речовини в різних технологічних процесах. Розглянуто проблеми проектування вимірювально-інформаційних систем, алгоритми автоматичної компенсації їх похибок, методику вибору по точності засобів одержання вимірювальної інформації, а також метрологічні задачі забезпечення таких систем. Велику увагу приділено побудові високоточних лічильників різних видів енергії та потоків речовин. Описано досягнення в області створення високочутливих приладів та речовин для вимірювання температури, параметрів акустичного поля, оптичних випромінювань та механічних величин. Наведено результати досліджень нових типів лазерних систем, оптичних перетворювачів концентрації, рефлектометрів, а також спеціальних систем для дослідження нетканих та полімерних матеріалів. Ряд питань присвячено ресурсо- та енергозберігаючим технологіям промислових та агропромислових комплексів. Розглянуто ресурсозберігаючі технології в машинобудуванні, в хімічній, легкій, вугільній, металургійній, машинобудівній і харчовій промисловості, а також в переробних галузях сільського господарства. Проаналізовано системи контролю технологічних параметрів, зокрема, глиноземного виробництва, в процесі соекструзії полімерів, переробки відходів поліуретану, а також продуктів рослинництва, тваринництва та рибництва. Описано вплив деформаційно-релаксаційних процесів на різні матеріали, динамічних навантажень в різних механізмах, тепловиділення та структури матеріалів на якість кінцевої продукції. Значну увагу приділено питанням збереження та переробки продуктів сільсько

го господарства. Наведено нові технологічні процеси переробки зерна з виділенням зародкових структур, а також енергозберігаючі технології переробки овочів та фруктів. Проаналізовано кримінально-правові аспекти гарантування безпеки, збереження інформації, алгоритми одержання патентів України, принципи управління ринком праці. Акцентовано увагу на проблемах обов'язкової та добровільної сертифікації, методах і засобах ідентифікації різних видів продукції, впливі шкідливих речовин на якість харчових продуктів. Представлено нові системи інформаційного забезпечення системи контролю і управління якістю, проаналізовано роль підприємств різних форм власності в розвитку економіки України, показано перспективи та шляхи підвищення якості вищої освіти. Представлено сучасні технології лікування та діагностики, описано нові види медичної техніки, а також концепцію створення діагностичної медичної техніки на основі нових фізичних ефектів. Велику увагу приділено аналізу стану та розвитку квантової медицини і відповідному апаратурному забезпеченню, розкрито роль електромагнітного випромінювання в мм-діапазоні довжин хвиль в лікуванні людей та тварин. Наведено результати лікування за допомогою резонансної терапії і розкрито механізм взаємодії міліметрових хвиль з живим організмом, а також описано нові типи медичної апаратури, зокрема, гіперзвукових томографів, імпульсних рефлектометрів, цифрових рентгенівських апаратів, тепловізорів та ін. Значну частину статей присвячено побудові моделей і розкриттю механізму взаємодії різних видів випромінювання з живими організмами. Виконано оцінку лікувальної дії різних рослин.


Індекс рубрикатора НБУВ: А73 я43 + А8 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70275 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сучасні інформаційні та енергозберігаючі технології життєзабезпечення людини : Зб. наук. пр. Вип. 6 / ред.: Ю. О. Скрипник. - К. : "ФАДА, ЛТД", 1999. - 892 с. - укp.

Представлено наукові праці за результатами 6-ої Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасні інформаційні та енергозберігаючі технології життєзабезпечення людини", що відбулася 6 - 10 грудня 1999 р. в м.Харкові. Висвітлено сучасні технології машинобудування, генерацію та використання енергії, перспективи розвитку індукційно-теплового збирання-розбирання нерухомих з'єднань, фактори зниження енерговитрат, основні напрямки та критерії уніфікації виробів машинобудування, правові засади соціального партнерства, взаємообов'язки підприємств та бюджету. Розкрито питання екологічної та техногенної безпеки, комплексної оцінки якості виробів, матеріалів, речовин і послуг, проаналізовано основні фактори зберігання та раціонального використання природних ресурсів. Наведено моделі, заходи та системи щодо очистки стічних вод і контролю токсичності водного середовища; комп'ютерні технології обгрунтування та оптимізації водоізоляційних робіт у газових свердловинах. Висвітлено питання розробки і метрологічного забезпечення новітніх засобів автоматичного контролю і вимірювання параметрів технологічних процесів, стану метрологічного забезпечення вимірювань показників якості природного газу і сигналізаторів концентрацій горючих газів, способи оцінювання метрологічних характеристик нелінійних вимірювань перетворювачів і ватметрів. Охарактеризовано сучасні ресурсо-енергозберігаючі та комп'ютерні технології в галузі літакобудування, військової техніки і конверсії. Наведено Програму космічного експерименту з питань безпровідної передачі енергії НВЧ, описано оптимізовані характеристики суден, одержані методом імітаційного моделювання. Розглянуто

конкурентоспроможні технології у промисловому й агропромисловому комплексах, приклади застосування ресурсо-енергозберігаючих технологій у легкій, взуттєвій, трикотажній та хімічній галузях народного господарства, а також проблеми удосконалення технологій м'ясо-молочного комплексу. Подано відомості про сучасні технології діагностики і лікування хворих, високоефективні апарати та прилади медичного призначення, технології лікування раку легень, ободовної кишки, церебрального атеросклерозу та цілого ряду гінекологічних захворювань.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж.я431(0) + А734 я431(0) + П.я431(0) + У.я431(0) + Р.я431(0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70275 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського