Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Наукова електронна бібліотека (28)Автореферати дисертацій (114)Книжкові видання та компакт-диски (18)
Пошуковий запит: (<.>K=ДОХІД$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 927
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Голов С. Ф. 
Бухгалтерський облік за Міжнародними стандартами / С. Ф. Голов, В. М. Костюченко. - К. : Екаунтінг, 2000. - 376 c. - (Б-ка наук.-практ. журн. "Бух. облік і аудит"). - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Наведено теоретичні засади, за якими здійснюється реформа бухгалтерського обліку в Україні, а також Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку (МСБО), розроблені IASC. Розглянуто загальні вимоги до складання та подання фінансової звітності за МСБО, баланс та події після звітної дати, порядок складання звіту про прибутки та збитки, зміни у власному капіталі, рух грошових коштів. Подано основні відомості про нематеріальні активи, оренду, запаси, державні гранти, дохід, будівельні контракти.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052(4УКР)20

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА596779 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кривда О. В. 
Вплив факторів зовнішнього та внутрішнього середовищ на критерій функціонування фірми / О. В. Кривда // Екон.-мат. моделювання соц.-екон. систем: Зб. наук. пр. - 2001. - Вип. 1. - С. 69-70. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто вплив дії факторів зовнішнього та внутрішнього середовищ на вибір критерію функціонування фірми за умов переходу до ринкових відносин. Наведено показники (дохід, прибуток і витрати), які є результатом діяльності фірми. Проаналізовано їх зміни під впливом розглянутих факторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Назарбаєва Р.  
Основні засоби: бухгалтерський та податковий облік / Р. Назарбаєва, І. Назарбаєва; Центр юрид. та бух. сервісу "Аверс". - Д. : Вид. Будинок "Баланс-Клуб", 1998. - 120 c. - (Аверс-бухгалтерія). - укp.

Операції з основними засобами є невід'ємною частиною господарського життя більшості платників податків, потребують постійних та значних витрат, а нормативна база, що регламентує такі операції з точки зору оподаткування і бухгалтерського обліку, велика за обсягом і часто суперечлива. Посібник охоплює весь спектр операцій з основними засобами. При цьому вперше для аналогічних видань в Україні значну увагу приділено питанням класифікації, формування груп і підгруп - тому, із чого починається бухгалтерський та податковий облік основних засобів і без чого неможливе правильне і раціональне його ведення. Операції, що здійснюються платниками податків, згруповано за видами залежно від їх впливу на балансовану вартість груп. Особливу увагу приділено тим операціям, у результаті яких виникають валовий дохід чи валові витрати.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)2-145.711

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС33018 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Українське питання / упоряд.: М. Тимошик. - К. : Вид-во ім.О.Теліги, 1997. - 218 c. - Бібліогр.: с. 197-198. - укp.

Авторами "Українського питання" є видатні діячі національного відродження, самовіддані борці за українську ідею - М.Грушевський, С.Єфремов, С.Петлюра, Д.Донцов, А.Кримський, С.Русова та ін. У сконцентрованому вигляді, дохідливо й переконливо вони представили багатющий фактичний матеріал про український національний рух у минулому і теперішньому, про національні надбання українства (художню, наукову літературу, пресу, школу, громадські організації, театр, музику, мистецтво), про численні заборони, утиски, обмеження української мови, про наслідки офіційної ідеології великоросійського централізму щодо "іновірців", про незнищенність, величезний життєстверджуючий заряд української ідеї, про прагнення українського народу в усі часи мати й розбудувати свою державу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)0-7 + Т3(4УКР)64,02

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА587260 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Шіллер Р. І. 
Фінансова стійкість комерційного банку та шляхи її зміцнення / Р. І. Шіллер. - К. : Наук. думка, 1998. - 159 c. - Бібліогр.: с. 150-158. - укp.

Розкривається зміст системи показників фінансової стійкості комерційного банку, обгрунтовуються методи її оцінки й аналізу, пропонуються шляхи виявлення резервів її зміцнення. Висвітлюються проблеми вдосконалення структури банківських ресурсів, посилення впливу власного капіталу на фінансову стійкість, оптимізацію пасивів банку. З'ясовані можливості розширення дохідної бази комерційного банку, підвищення його прибутковості, скорочення витрат. Проаналізований вплив платоспроможності й ліквідності комерційного банку на його фінансову стійкість як основу збереження його позицій на конкурентному кредитному ринку і прийняття менеджерських рішень по попередженню його банкрутства. Значну увагу приділено розгляду особливостей формування і значення власних засобів банку для забезпечення його фінансової стійкості, впливу залучених і запозичених засобів комерційного банку на його фінансову стабільність, а також механізму управління доходами і витратами комерційного банку в умовах стабілізації економіки і зниження інфляції.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА586445 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Вісник Донецького інституту туристичного бізнесу / ред.: Н. Й. Коніщева. - Донецьк, 2005. - 278 с. - (Економіка, орг. і упр. п-вами (в турист. сфері); N 9). - укp.

Розглянуто питання управління підприємствами в туристичній галузі, економіки та організації туризму, туристичних послуг і маркетингу. Висвітлено наукові передумови управління рекреаційними підприємствами на основі дохіднотвірних чинників. Проаналізовано розвиток державного регулювання діяльності підприємств, вплив рівня собівартості на ефективність діяльності туристичних підприємств. Викладено логістичний підхід до формування туристичних потоків. Описано лінгвістичну технологію рейтингового управління ресурсами рекреаційних підприємств. Визначено особливості маркетингової стратегії розвитку курортно-туристичних регіонів, основні напрями зниження впливу чинників сезонності у туризмі. Розкрито вплив макроекономічних показників на динаміку розвитку туристичної сфери.

Рассмотрены вопросы управления предприятиями в туристической сфере, экономики и организации туризма, туристических услуг и маркетинга. Освещены научные предпосылки управления рекреационными предприятиями на основе доходообразующих факторов. Проанализированы развитие государственного регулирования деятельности предприятий, влияние уровня себестоимости на эффективность деятельности туристических предприятий. Изложен логистический подход к формированию туристических потоков. Представлена лингвистическая технология рейтингового управления ресурсами рекреационных предприятий. Определены особенности маркетинговой стратегии развития курортно-туристических регионов, основные направления снижения влияния факторов сезонности в туризме. Изучено влияние макроэкономических показателей на динамику развития туристической сферы.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)49:Ч518я54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70115/Ек.орг.упр Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Свірко С. В. 
Облік виконання бюджету : Навч.-метод. посіб. для самост. вивч. дисципліни для студ. магіст. прогр. "Облік і аудит" / С. В. Свірко; Київ. нац. екон. ун-т. - К., 2004. - 290 c. - Бібліогр.: с. 250. - укp.

Викладено теоретичні основи обліку виконання бюджету, розглянуто методику обліку виконання дохідної та видаткової частини як державного, так і місцевих бюджетів. Наведено характеристику основних напрямів оперативного обліку в органах ДПС та його методичні схеми. Подано основи процесу складання звітності з виконання бюджету.

Изложены теоретические основы учета выполнения бюджета, рассмотрена методика учета выполнения доходной и расходной части как государственного, так и местных бюджетов. Приведена характеристика основных направлений оперативного учета в органах ГНС и его методические схемы. Представлены основы процесса составления отчетности по выполнению бюджета.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)226.13 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА661253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Проблеми формування і розвитку фінансово-кредитної системи України : Зб. наук. ст. / ред.: І. Д. Горбенко; Нац. банк України. Укр. акад. банк. справи. Харк. банк. ін-т. - Х. : Константа, 2004. - 212 c. - укp.

Проаналізовано місце і роль ринку банківських послуг у фінансовій системі, кредитну діяльність комерційних банків за умов трансформації національної економіки, розвиток карткового бізнесу та шляхи забезпечення його дохідності для банківських установ України. Висвітлено економічну роль банківської системи у забезпеченні ринкових перетворень в державі, перспективи розвитку електронного бізнесу банків. Описано складові стратегії управління кредитними потоками комерційного банку. Розкрито вплив грошово-кредитної політики на інвестиційний процес в Україні, інфляційних процесів на формування процентної ставки за іпотечним кредитом. Розглянуто проблеми молодіжного житлового будівництва та шляхи їх вирішення.

Проанализированы место и роль рынка банковских услуг в финансовой системе, кредитная деятельность коммерческих банков в условиях трансформации национальной экономики, развитие карточного бизнеса и пути обеспечения его доходности для банковских учреждений Украины. Освещены экономическая роль банковской системы в обеспечении рыночных преобразований в государстве, перспективы развития электронного бизнеса банков. Описаны составные стратегии управления кредитными потоками коммерческого банка. Изучены влияние денежно-кредитной политики на инвестиционный процесс в Украине, инфляционных процессов на формирование процентной ставки по ипотечному кредиту. Рассмотрены проблемы молодежного жилищного строительства и пути их решения.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)26я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА658428 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Україна в глобальному середовищі: нові алгоритми управління економікою : Матеріали XIII міжнарод. наук-практ. конф., Чернівці, 17 - 19 квіт. 2002 р. / ред.: І. Ф. Комарницький; П'ятий міжнар. конгрес україністів (Конгрес МАУ), Ін-т регіон. дослідж. НАН України, Наук.-дослід. екон. ін-т М-ва економіки та з питань європ. інтеграції, Екон. ф-т Чернів. нац. ун-ту ім. Ю.Федьковича, Чернів. фін.-юрид. ін-т, Буков. центр екон. освіти та підприємництва. - Чернівці : Рута, 2002. - 527 c. - укp.

Розглянуто питання пошуку нових алгоритмів управління національною економікою в глобальному середовищі. Проаналізовано особливості еволюційного розвитку людської свідомості за умов глобалізації, а також відображення процесів глобалізації сфери економіки в міжнародній інформаційній системі Internet. Наведено моделі електронного бізнесу, розглянуто брендинг як перспективний напрямок розвитку реклами в Україні. Висвітлено проблеми пошуку нових дохідних джерел бюджетів.

Рассмотрены вопросы поиска новых алгоритмов управления национальной экономикой в глобальной среде. Проанализированы особенности эволюционного развития человеческого сознания в условиях глобализации, а также отображения процессов глобализации сферы экономики в международной информационной системе Internet. Приведены модели электронного бизнеса, рассмотрен брендинг как перспективное направление развития рекламы на Украине. Освещены проблемы поиска новых доходных источников бюджетов.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА635439 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Савченко Л. А. 
Фінансово-правовий механізм формування дохідної частини бюджетів : Курс лекцій / Л. А. Савченко, А. В. Цимбалюк, В. А. Капріца, М. В. Глух, Є. С. Мороз; Держ. податк. адмін. України. - Ірпінь, 2002. - 356 c. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розкрито значення бюджетних доходів для функціонування держави, проаналізовано співвідношення понять "бюджетні доходи" та "доходи держави". Наведено характеристику системи бюджетних доходів в Україні, описано структуру доходів державного та місцевих бюджетів. Розглянуто види доходів бюджетів - податкові та неподаткові надходження. Висвітлено класифікацію доходів та видатків державного та місцевого бюджетів, а також неподаткових надходжень з урахуванням вимог Бюджетного кодексу України. Описано особливості правового регулювання неподаткових доходів. Особливу увагу приділено правовому статусу органів, які забезпечують процес формування доходів держави, характеристиці органів, що здійснюють загальне і спеціальне управління та контроль за формуванням дохідної частини бюджетів. Проаналізовано державну податкову службу як специфічний орган державного фінансового контролю.

Раскрыто значение бюджетных доходов для функционирования государства, проанализировано соотношение понятий "бюджетные доходы" и "доходы государства". Приведена характеристика системы бюджетных доходов в Украине, описана структура доходов государственного и местного бюджетов. Рассмотрены виды доходов бюджетов - налоговые и неналоговые поступления. Освещена классификация доходов и расходов государственного и местного бюджетов, а также неналоговых поступлений с учетом требований Бюджетного кодекса Украины. Описаны особенности правового регулирования неналоговых доходов. Особое внимание уделено правовому статусу органов, которые обеспечивают процесс формирования доходов государства, характеристике органов, осуществляющих общее и специальное управление и контроль за формированием доходной части бюджетов. Проанализирована государственная налоговая служба как специфический орган государственного финансового контроля.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.3я73-2 + Х829(4УКР)1я73-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА629608 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Бублик Н. В. 
Бухгалтерський облік на підприємствах АПК. Т. 1. Посіб. по застосув. нормат.-метод. док. з бух. обліку в Україні / Н. В. Бублик, С. Я. Бублик, О. В. Волошина, І. В. Герасимук, Л. Л. Горецька. - К., 2004. - 826 c. - укp.

Наведено механізм застосування нормативних документів з організації бухгалтерського обліку (БО) на підприємствах АПК України. Проаналізовано Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", а також особливості застосування Плану рахунків БО активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств та організацій. Прокоментовано основні положення БО "Основні засоби", "Нематеріальні активи", "Запаси", "Дебіторська заборгованість", "Зобов'язання", "Фінансові інструменти", "Дохід", "Оренда", "Податок на прибуток", "Будівельні контракти", "Консолідована фінансова звітність", "Вплив змін валютних курсів", "Вплив інфляції", "Прибуток на акцію", "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємства".

Приведен механизм применения нормативных документов по организации бухгалтерского учета (БУ) на предприятиях АПК Украины. Проанализированы Закон Украины "О бухгалтерском учете и финансовой отчетности в Украине", а также особенности применения Плана счетов БУ активов, капитала, обязательств и хозяйственных операций предприятий и организаций. Прокомментированы основные положения БУ "Основные средства", "Нематериальные активы", "Запасы", "Дебиторская задолженность", "Обязательства", "Финансовые инструменты", "Доход", "Аренда", "Налог на прибыль", "Строительные контракты", "Консолидированная финансовая отчетность", "Влияние изменений валютных курсов", "Влияние инфляции", "Прибыль на акцию", "Финансовый отчет субъекта малого предпринимательства".


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)232.1-21 я8

Рубрики:

Шифр НБУВ: В347247 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Бюджетно-податкова політика: теорія, практика, проблеми : Матеріали наук.-практ. конф., 18 - 19 груд. 2003 р. Ч. 1 / Держ. податк. адмін. України, Нац. акад. держ. податк. служби України, Н.-д. фін. ін-т, НАН України. Ін-т екон. прогнозування. - Ірпінь, 2004. - 469 c. - укp.

Розглянуто питання формування дохідної частини бюджету, організаційно-правові питання ефективності функціонування податкової стратегії держави. Висвітлено принципи структуризації міжбюджетних відносин в економіці перехідного типу, еволюцію ефективності бюджетних резолюцій у період ринкових перетворень в Україні. Описано стратегії зростання власних коштів банку та проаналізовано їх вплив на обсяг платежів до бюджету, системи оподаткування на формування місцевих бюджетів, визначено напрями удосконалення їх ресурсного забезпечення. Викладено кластерний підхід до реалізації транснаціональних проектів і розглянуто його як фактор збільшення бюджетних надходжень. Розкрито теоретичні аспекти формування бюджетного федералізму в Україні. Значну увагу приділено питанням нормативно-правового забезпечення бюджетно-податкових відносин, соціогуманітарним проблемам розвитку бюджетної та податкової систем.

Рассмотрены вопросы формирования доходной части бюджета, организационно-правовые вопросы эффективности функционирования налоговой стратегии государства. Освещены принципы структуризации межбюджетных отношений в экономике переходного типа, эволюция эффективности бюджетных резолюций в период рыночных преобразований в Украине. Описаны стратегии роста собственных средств банка и проанализировано их влияние на объем платежей в бюджет, системы налогообложения на формирование местных бюджетов, определены направления усовершенствования их ресурсного обеспечения. Изложен кластерный подход к реализации транснациональных проектов, являющийся фактором увеличения бюджетных поступлений. Раскрыты теоретические аспекты формирования бюджетного федерализма в Украине. Значительное внимание уделено вопросам нормативно-правового обеспечения бюджетно-налоговых отношений, социогуманитарным проблемам развития бюджетной и налоговой систем.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.3-18я431 + У9(4УКР)261.413-18я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: В347749 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Драчко-Ермоленко Є. В. 
Визначення дохідності по споживчим кредитам за термінами їх надання / Є. В. Драчко-Ермоленко // Екон.-мат. моделювання соц.-екон. систем. - 2006. - Вип. 11. - С. 149-157. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Досліджено процес формування величини суми сплати за користування кредитом за умов залучення кредиту позичальниками на різні терміни їх погашення. Наведено розрахунок дохідності за різними термінами надання кредиту. Зроблено висновок, що для банку найбільш ефективним є надання кредиту у національній валюті, а для позичальника - одержання кредиту у іноземній валюті.

Исследован процесс формирования величины суммы оплаты за пользование кредитом в случае привлечения кредита ссудополучателями на разные сроки их погашения. Приведен расчет доходности на разные сроки предоставления кредита. Сделан вывод, что для банка наиболее эффективным является предоставление кредита в национальной валюте, а для ссудополучателя - получение кредита в иностранной валюте.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Вісник Дніпропетровської державної фінансової академії / ред.: Н. І. Редіна. - Д., 2007. - 156 с. - (Екон. науки; N 1(17)). - укp.

Проаналізовано вплив бюджетної політики держави на економічні та соціальні процеси, бюджетних видатків на стимулювання інвестиційних процесів в інноваційному секторі економіки. Висвітлено вітчизняний досвід формування державної політики доходів населення, роль системи місцевих податків і зборів у формуванні дохідної частини місцевих бюджетів, держави у регулюванні та підтримці підприємництва за сучасних умов. Визначено пріоритетні напрямки підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу у Дніпропетровській області, методологію застосування програмно-цільового методу реалізації галузевих стратегій розвитку. Розглянуто питання розвитку інвестиційно-інноваційної діяльності у контексті економічного зростання. Описано технологію управління вартістю корпоративного бізнесу, модель динаміки розвитку малих підприємств за умов використання разового низьковідсоткового кредиту.

Проанализированы влияние бюджетной политики государства на экономические и социальные процессы, бюджетных расходов на стимулирование инвестиционных процессов в инновационном секторе экономики. Освещены отечественный опыт формирования государственной политики доходов населения, роль системы местных налогов и сборов в формировании доходной части местных бюджетов, государства в регулировании и поддержке предпринимательства в современных условиях. Определены приоритетные направления поддержки и развития малого и среднего бизнеса в Днепропетровской области, методология применения программно-целевого метода реализации отраслевых стратегий развития. Рассмотрены вопросы развития инвестиционно-инновационной деятельности в контексте экономического роста. Описаны технология управления стоимостью корпоративного бизнеса, модель динамики развития малых предприятий в условиях использования разового низкопроцентного кредита.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)я54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70622 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Вісник Дніпропетровської державної фінансової академії / ред.: Н. І. Редіна. - Д., 2007. - 144 с. - (Екон. науки; N 2(18)). - укp.

Розкрито теоретичні аспекти синхронізації економічного та соціального зростання за умов змішаної економіки. Визначено проблеми впровадження єдиного соціального внеску в Україні. Проаналізовано основні фактори впливу на ризик рейдерського захоплення підприємств. Висвітлено вітчизняний та світовий досвід формування інноваційно-інвестиційної інфраструктури, сучасну податкову політику держави та особливості функціонування податкової системи. Розглянуто податкові платежі як джерела наповнення дохідної частини місцевих бюджетів у загальній фінансовій системі місцевих органів самоврядування, муніципальні облігації як джерело фінансових ресурсів для забезпечення регіонального розвитку, чинники формування стратегії вітчизняних страхових компаній.

Раскрыты теоретические аспекты синхронизации экономического и социального роста в условиях смешанной экономики. Определены проблемы внедрения единого социального вклада в Украине. Проанализированы основные факторы влияния на риск рейдерского захвата предприятий. Освещены отечественный и мировой опыт формирования инновационно-инвестиционной инфраструктуры, современная налоговая политика государства и особенности функционирования налоговой системы. Рассмотрены налоговые платежи как источники наполнения доходной части местных бюджетов в общей финансовой системе местных органов самоуправления, муниципальные облигации как источник финансовых ресурсов для обеспечения регионального развития, факторы формирования стратегии отечественных страховых компаний.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70622 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Дієсперов В. С. 
Ефективність виробництва у сільськогосподарському підприємстві : монографія / В. С. Дієсперов. - К. : ННЦ "Ін-т аграр. економіки", 2008. - 340 c. - Бібліогр.: с. 338. - укp.

Проаналізовано економічну ефективність виробництва вітчизняних сільськогосподарських підприємств за критеріями продуктивності й оплати праці, собівартості продукції, інтенсивності, рентабельності, дохідності виробництва. Розкрито специфіку структури й умов діяльності підприємств різних регіонів України, зокрема, Північного та Центрального степу, Полісся, Карпат. Наведено рекомендації щодо покращання результатів їх господарської діяльності.

Проанализирована экономическая эффективность производства отечественных сельскохозяйственных предприятий по критериям продуктивности и оплаты труда, себестоимости продукции, интенсивности, рентабельности, доходности производства. Раскрыта специфика структуры и условий деятельности предприятий разных регионов Украины, в частности, Северной и Центральной степей, Полесья, Карпат. Приведены рекомендации по улучшению результатов их хозяйственной деятельности.


Індекс рубрикатора НБУВ: У053.9(4УКР)321-07 + У9(4УКР)321-07

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА700357 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Мироненко В. П. 
Кварталы "доходных" домов. Методы сохранения и преобразования [Електронний ресурс] / В. П. Мироненко, Н. Е. Шишко, О. М. Борзов // Вісн. Харк. держ. акад. дизайну і мистец. - 2006. - № 11. - С. 80-85. - Библиогр.: 10 назв. - рус. - Режим доступу: /articles/2006/

Зазначено, що у другій половині XIX - початку XX ст. розвиток торгівлі та промисловості прискорив ріст населення Харкова та сприяв збільшенню будівництва житла. Це обумовило появу принципово нового виду будинків - дохідних житлових будинків, спочатку 3, 4-поверхових, а з покращанням технічних умов - до 6 - 7 поверхів. Майже половина будинків історичного центру міста - це дохідні житлові будинки.

Отмечено, что во второй половине XIX - начале XX ст. развитие торговли и промышленности ускорило рост населения города и способствовало строительству жилья. Это обусловило появление принципиально нового вида зданий - доходных жилых домов, сначала 3, 4-этажных, а с улучшением технических условий до 6 - 7 этажей. В настоящее время почти половина зданий исторического центра города - это доходные жилые дома.

In second half XIX - the beginning of XX century development of a trade and industry has sped up growth of the population of city and has entailed amplification(strengthening) of construction of habitation. It has caused occurrence of essentially new kind of buildings - profitable apartment houses, all over again 3,4-storeyed, and with occurrence of specifications, up to 6-7 floors. Now almost half of buildings of historical city centre are profitable apartment houses.


Ключ. слова: доходные дома, городская среда, принципы реконструкции
Індекс рубрикатора НБУВ: Н711 + Щ113(0)53

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71480 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Андрєєв М. В. 
Лекції з фінансової статистики. Оптимальна стратегія інвестування - купівля-продаж акцій і облігацій та обмін валют / М. В. Андрєєв; Київ. ін-т бізнесу та технологій. - К., 2005. - 216 c. - укp.

Наведено характеристику ринкових умов і механізмів реалізації цінних паперів (ЦП), а також методологію маркетингового дослідження дохідностей ризикових активів. Виконано статистичний аналіз інвестиційного процесу та описано арбітражні методи та бенчмарк-процеси вибору інвестиційних портфелів на ринку ЦП. Визначено стратегію геджування ризику прийняття інвестиційних рішень на ринку опціонів купівлі-продажу акцій, облігацій і обміну валют.

Приведены характеристика рыночных условий и механизмов реализации ценных бумаг (ЦБ), а также методология маркетингового исследования доходности рисковых активов. Выполнен статистический анализ инвестиционного процесса и описаны арбитражные методы и бенчмарк-процессы выбора инвестиционных портфелей на рынке ЦБ. Определена стратегия генжирования риска принятия инвестиционных решений на рынке опционов покупки-продажи акций, облигаций и обмена валют.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621 в611.326

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА672232 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Бідюк М. С. 
Матеріальна і фінансова основа органів місцевого самоврядування. На допомогу працівникам органів місцевого самоврядування Чернівецької області : навч. посіб. / М. С. Бідюк, Є. М. Пушко-Цибуляк, Т. В. Семенович, В. Х. Шмальц. - Чернівці : Прут, 2007. - 196 c. - Бібліогр.: с. 188-189. - укp.

Охарактеризовано бюджетну систему України, об'єкти права комунальної власності органів місцевого самоврядування, доходи та видатки місцевих бюджетів, особливості складання звітності про їх виконання. Наведено методичні рекомендації щодо формування дохідної частини бюджетів сільських, селищних, міських рад. Описано повноваження органів місцевого самоврядування у сфері зайнятості населення. Розкрито проблеми контролю та відповідальності за виконання місцевих бюджетів.

Охарактеризованы бюджетная система Украины, объекты права коммунальной собственности органов местного самоуправления, доходы и расходы местных бюджетов, особенности составления отчетности об их исполнении. Приведены методические рекомендации по формированию доходной части бюджетов сельских, поселковых и городских советов. Описаны полномочия органов местного самоуправления в сфере занятости населения. Раскрыты проблемы контроля и ответственности за выполнение местных бюджетов.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЧЕН)261.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА694097 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Клець Л. Є. 
Місцеві фінанси : термінол. слов. / Л. Є. Клець, М. Б. Тристан; Донбас. держ. машинобуд. акад. - Краматорськ, 2007. - 223 c. - Бібліогр.: 70 назв. - укp.

Наведено визначення і тлумачення біля 1 400 понять і термінів з питань фінансової політики, місцевих бюджетів, формування їх дохідної бази та системи видатків, фінансового вирівнювання, бюджетного процесу на місцевому рівні, фінансів підприємств комунального господарства та фінансової діяльності житлово-експлуатаційного комплексу.

Приведены определения и толкования около 1 400 понятий и терминов по вопросам финансовой политики, местных бюджетов, формирования их доходной базы и системы расходов, финансового выравнивания, бюджетного процесса на местном уровне, финансов предприятий коммунального хозяйства и финансовой деятельности жилищно-эксплуатационного комплекса.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.134.068я212 + У9(4УКР)261.340.68я212

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА697961 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського