Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (6)Автореферати дисертацій (16)Книжкові видання та компакт-диски (57)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>K=МЕМУАРИСТИК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 110
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Наукові записки Харківського державного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди. Літературознавство. Вип. 1(25) / ред.: Л. Г. Фрізман. - Х., 2000. - 325 с. - рус.

Проанализированы жанрово-стилевая организация повести Л.Андреева "Мысль", ницшеанские мотивы в "Уединенном" В.В.Розанова, повесть А.Платонова "Епифанские шлюзы" в контексте культурологических идей своего времени, некоторые особенности композиционно-речевой организации стихотворений И.А.Бунина, концепция жизни и человека в книге Т.Капоте "Музыка для хамелеонов". Охарактеризованы произведения А.Гайдара в аспекте теории девиантного поведения несовершеннолетних, поэтика импрессионизма в поэзии и прозе О.Мандельштама, образы псевдореволюционеров в романе Н.С.Лескова "Некуда", роль французских мотивов в разработке образов интерьера в творчестве И.С.Тургенева на материале романа "Новь", жанровые особенности мемуаристики.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4Рос)5-3я54(4Укр)3 + Ш5(4Рос)6-3я54(4Укр)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69417/Літ. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Галич О. А. 
Письменницькі мемуари в школі / О. А. Галич. - Луганськ : ВКФ "Знання", 1999. - 146 c. - укp.

Навчально-методичний комплекс розкриває жанрову природу й специфічні особливості української письменницької мемуаристики, її еволюцію в ХХ столітті. В поле зору автора потрапляють твори відомих письменників В.Винниченка і П.Тичини, М.Драй-Хмари й Остапа Вишні, О.Довженка і М.Бажана, Ю.Смолича і В.Сосюри, В.Стуса і В.Дрозда. Аналізуються маловідомі мемуари І.Дніпровського, М.Могилянського, В.Чередниченко, З.Тулуб, спогади письменників української діаспори Ю.Клена, Г.Костюка, В.Сокола, І.Кошелівця. Подаються приклади використання творів провідних мемуаристів на уроках української літератури в середній школі, а також у позакласній роботі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР) р2-34

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА589929 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Литвин С. Х. 
Симон Петлюра у 1917 - 1926 роках : Історіографія та джерела / С. Х. Литвин; НАН України. Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського. - К. : Аквілон-Прес, 2000. - 462 c. - укp.

На підставі залучення значного масиву історичної літератури, мемуаристики, періодичних видань та раніше невідомих архівних матеріалів проаналізовано розвиток, сучасний стан і напрямки висвітлення життя і державно-політичної діяльності Голови Директорії і Головного Отамана Військ Української Народної Республіки Симона Петлюри 1917 - 1926 рр. на тлі національно-визвольної боротьби українського народу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)61-8 Петлюра

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА599416 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Павленко М. І. 
Українські військовополонені й інтерновані у таборах Польщі, Чехословаччини та Румунії: ставлення влади і умови перебування (1919 - 1924 рр.) / М. І. Павленко; НАН України. Ін-т історії України. - К., 1999. - 352 c. - Бібліогр.: с. 317-350. - укp.

На підставі раніше невідомих та маловідомих вітчизняних і зарубіжних архівних джерел, мемуаристики, таборових видань проаналізовано увесь комплекс причин та умов перебування на теренах Польщі, Чехословаччини і Румунії українських військовополонених та інтернованих, ставлення до них правлячих кіл країн осідку та радянської влади, шляхи і методи вирішення даної складної міжнародної проблеми у контексті міждержавних взаємин, охарактеризовано наслідки режиму полону та інтернування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(0)61-611 + Т3(9=УКР)61

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА595537 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Августин Волошин як український державник, педагог і релігійний діяч : Матеріали Всеукр. наук. конф., присвяч. 130-річчю від дня народж. Героя України .А.Волошина і 65-річчю проголошення Карпат. України 16 берез. 2004 р. / Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Центр українознав., Патріархія Укр. Греко-Катол. Церкви. - К. : Вид-во "Прецедент", 2004. - 148 c. - укp.

Проаналізовано педагогічну та просвітницьку діяльність видатного закарпатського політичного та громадського діяча, педагога А.Волошина. Розглянуто проблеми Закарпаття у міжнародних відносинах 1938 - 1939 рр., питання мемуаристики.

Проанализированы педагогическая и просветительская деятельность известного закарпатского политического и общественного деятеля, педагога А.Волошина. Рассмотрены проблемы Закарпатья в международных отношениях 1938 - 1939 гг., вопросы мемуаристики.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)61-8Волошин А. + Э377.109(4УКР)-3 + Х2(4УКР333)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА656764 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Вісник Луганського державного педагогічного університету ім. Т.Шевченка / ред.: С. Я. Харченко. - Луганськ, 2002. - 198 с. - (Філол. науки; N4(48)). - укp.

Висвітлено питання з теорії та історії мови, фонетики, граматики, лексикології, термінології, лінгвістики тексту, фразеології, діалектології, мемуаристики, методики викладання української мови. Описано концептуальну та мовні моделі світу, словотвірні моделі правничих понять у давньоруській мові. Виділено лексичні номени конфесійного стилю в контексті української історичної прози ХХ ст. Розглянуто акцентні варіанти відприкметникових префіксально-суфіксальних прислівників у сучасній українській мові, типологію змін семантичної структури слова. Розкрито особливості семантичної структури ліричного вірша та методи його аналізу; вплив внутрішньої форми тексту на семантику художнього символу. Акцентовано увагу на функціональному аспекті особливостей вивчення прийменника в шкільному курсі української мови.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4я54(4Укр)3

Шифр НБУВ: Ж69372 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Історія / ред.: А. Г. Слюсаренко. - К., 2001. - 77 с. - (Вісн. Київ. нац. ун-ту ім. Т.Шевченка; Вип. 54). - укp.

Проаналізовано науково-організаційну та видавничу діяльність Українського Історичного Товариства (1965 - 2000 рр.), його внесок у розвиток української історіографії. Розглянуто шляхи консолідації українських істориків України та діаспори у питаннях національно-державницької ідеї, формування соборності національної історіографії, особливості її інтеграції у європейський та світовий історіографічний процес. Висвітлено проблеми періодизації історіографії українського джерелознавства, окреслено його основні етапи. Розкрито передумови наукової дискусії щодо визначення національних ідентичностей у Російській імперії ХІХ ст.; позиції представників різних напрямів наукової громадськості, членів Історичного товариства Нестора-літописця стосовно проблем походження та перспектив розвитку української народності у царині мови, культурного та національного життя. Досліджено основні шляхи розвитку української мемуаристики в працях учених останніх років ХІХ ст.- початку ХХ ст. і напрями критичного аналізу мемуарних джерел.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т.я54(4Укр)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28079/Іст. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Листи до приятелів: Книжки 1 - 176 (1953 - 1968) : Сист. покажч. змісту / ред.: В. Кононенко; Нац. парлам. б-ка України. - К. : Одигітрія; Нью-Йорк, 2002. - 168 c. - укp.

Розкрито зміст журналу "Листи до Приятелів", що виходив у світ у видавництві "Ключі" (1953 - 1968 рр.) у Нью-Йорку (США) та Торонто (Канада). На його сторінках друкувалися оригінальні наукові дослідження з питань філософії, історії, мовознавства, літературознавства, політики, культури, мистецтвознавства, а також публіцистика та мемуаристика незалежного критичного напрямку щодо панівних ідеологій і політико-громадських течій відомих журналістів, науковців, письменників, митців української еміграції.

Освещено содержание журнала "Листи до Приятелів", который выходил в свет в издательстве "Ключі" (1953 - 1968 гг.) в Нью-Йорке (США) и Торонто (Канада), в частности оригинальные научные исследования по вопросам философии, истории, языковедения, литературоведения, политики, культуры, искусствоведения, а также рассмотрена публицистика и мемуаристика независимого критического направления относительно господствующих идеологий и политико-общественных течений известных журналистов, ученых, писателей, деятелей украинской иммиграции.


Індекс рубрикатора НБУВ: Я172(7СОЕ=Ук)12

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА623478 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Литвин С.  
Суд історії: Симон Петлюра і петлюріана / С. Литвин; ред.: Ю. Шаповал; НАН України, Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського, Нац. акад. оборони України. - К. : Вид-во ім. О.Теліги, 2001. - 639 c. - Бібліогр.: с. 562-637. - укp.

На підставі залучення значного масиву історичної літератури, мемуаристики, періодичних видань і раніше невідомих архівних джерел проаналізовано розвиток, сучасний стан та напрямки висвітлення життєдіяльності С.Петлюри - Голови Директорії та Головного Отамана Військ Української Народної Республіки на тлі національно-визвольної боротьби українського народу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)61-8Петлюра

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС35413 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Галич О. А. 
Українська документалістика на зламі тисячоліть: специфіка, генеза, перспективи / О. А. Галич. - Луганськ : "Знання", 2001. - 244 c. - укp.

Проаналізовано досягнення у мемуаристиці та художній біографії. Висвітлено жанрові особливості письменницьких мемуарів. Описано жанри сучасної мемуаристики. Охарактеризовано становлення художньої біографії в Україні від зародження жанру до 1991 р. Розглянуто українську художню Шевченкіану. Простежено еволюцію мемуарної прози в українській літературі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш401.444.3 + Ш5(4УКР)6-334

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА619262 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Мішуков О. В. 
Філологія. Історія. Культура : Зб. наук. пр.: У 2 т. Т. 2. Русская мемуаристика первой половины XIX века: проблемы жанра и стиля / О. В. Мішуков. - 2-е вид., доповн. і переробл. - К. : Парлам. вид-во, 2002. - 287 c. - Библиогр.: 772 назв. - рус.

Освещена проблема жанровой специфики мемуаров декабристов. Описан историко-литературный процесс 1810 - 1880 гг. Предложены теоретические основы мемуарной жанрологии. Рассмотрены мемуарные произведения Н.И.Тургенева, С.П.Трубецкого, И.Д.Якушкина, Н.И.Лорера, М.Ф.Орлова, М.А.Бестужева, С.Г.Волконского, Н.Р.Цебрикова, Н.И.Горбачевского, А.В.Поджио, В.Ф.Раевского, М.И.Муравьева-Апостола, Ф.Н.Глинки и др.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4РОС)51-334 + Ш401.449.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: В345755 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Жегуц І.  
Візія України в нашій еміграційній мемуаристиці / І. Жегуц; НАН України. Ін-т українознав. ім. І.Крип'якевича. - Л., 2003. - 148 c. - Бібліогр.: с. 144-145. - укp.

Розглянуто еміграційну мемуаристику ХХ ст., описано її специфіку, революційні течії та соціальний фактор. Проаналізовано соціальні відносини в українському селі. Розкрито феномен втраченої батьківщини в німецькій літературі. Висвітлено модель нашої школи в еміграції.

Рассмотрена эмиграционная мемуаристика ХХ ст., описаны ее специфика, революционные течения и социальный фактор. Проанализированы социальные отношения в украинском селе. Раскрыт феномен утраченной родины в немецкой литературе. Освещена модель нашей школы в эмиграции.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(9=УКР)6,013

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА640679 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Михайло Грушевський: життя, діяльність, творчість / ред.: Л. Р. Винар. - Нью-Йорк; К.; Л.; Торонто; Париж, 2002. - 576 с. - (Укр. історик: Журн. укр. іст. т-ва; Т. 39). - укp.

Проаналізовано творчу спадщину визначного українського історика М.Грушевського, висвітлено його наукові дослідження, зокрема, історію Переяславської Ради 1654 р., публіцистику, наведено щоденник діяча за 1910 р. Розкрито етнополітичну функцію української політичної думки у рецепції М.Грушевського, висвітлено його економічні погляди. Значну увагу приділено проблемі формування теоретико-методологічних поглядів історика, описано процес розвитку релігійної думки в його інтерпретації. Розглянуто питання літературознавства та мемуаристики, архівні документи М.Грушевського.

Проанализировано творческое наследие известного украинского историка М.Грушевского, освещены его научные исследования, в частности, история Переяславской Рады 1654 г., публицистика, приведен дневник деятеля за 1910 г. Раскрыты этнополитическая функция украинской политической мысли в рецепции М.Грушевского, его экономические взгляды. Значительное внимание уделено проблеме формирования теоретико-методологических взглядов историка, описан процесс развития религиозной мысли в его интерпретации. Рассмотрены вопросы литературоведения и мемуаристики, архивные документы М.Грушевского.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т1(4Укр)516-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Науковий вісник Волинського державного університету ім. Л.Українки. N 4 / ред.: І. Д. Олексеюк. - Луцьк, 2002. - 249 с. - укp.

Описано відбудовчий процес на Волині 1944 - 1954 рр. Висвітлено гендерні проблеми в тюремно-табірній гулагівській мемуаристиці. Розглянуто релігію та культуру персів. Наведено відомості про історію розвитку французької мови у Квебеці, функціонально-стильові характеристики препозитивної квантитативної номінації. Проаналізовано функціональні особливості вживання простого повтору в англійському художньому тексті.

Описан восстановительный процесс на Волыни в 1944 - 1954 гг. Освещены гендерные проблемы в тюремно-лагерной гулаговской мемуаристике. Рассмотрены религия и культура персов. Приведены сведения об истории развития французского языка в Квебеке, функционально-стилевые характеристики препозитивной квантитативной номинации. Проанализированы функциональные особенности употребления простого повтора в английском художественном тексте.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч21я54(4Укр)3

Шифр НБУВ: Ж69212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Художня література в контексті культури / ред.: Д. С. Бураго; Ін-т філол. Київ. нац. ун-ту ім. Т.Шевченка, Ін-т мовознав. ім. О.О.Потебні НАН України, Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. - К. : Вид. дім Д.Бураго, 2003. - 298 с. - (Мова і культура. Сер. Філол.; Вип. 6, т. 6, ч. 1). - укp.

Освещен методологический аспект поэтической эпистемы серебряного века. Рассмотрен вопрос о логоцентричности акмеистической картины мира и её аналогах в современной русской поэзии. Проанализированы пессимистическая концепция романа Л.Н.Толстого "Анна Каренина", художественное своеобразие женской мемуаристики 1860 - 1880 гг. Описаны лексико-семантические и словообразовательные функции антропоэтонимов в поэме А.Вознесенского "Вечное мясо", особенности поэтики старобелорусской переводной повести "Баво".


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(0)я54(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Вісник Луганського національного педагогічного університету ім. Т.Шевченка / ред.: С. Я. Харченко. - Луганськ, 2007. - 238 с. - (Філол. науки; N 22(138), ч. 1). - укp.

Висвітлено проблеми літературознавства, документалістики та фольклористики. Проаналізовано співвідношення та семантичне наповнення міжлітературної рецепції і типології як літературознавчих термінів. Розглянуто проблеми генології та поетики апокаліптичної літератури Біблії, моделювання часу та простору художнього буття персонажів в екзистенційній новелістиці кінця ХІХ - початку ХХ ст. Розкрито теоретичні аспекти десакралізації канонічних текстів. Описано особливості відтворення часо-простору в щоденниках українських письменників ХХ ст. Вивчено національно-патріотичну проблематику в мемуаристиці О.Кобилянської та Л.Українки.

Освещены проблемы литературоведения, документалистики и фольклористики. Проанализированы соотношение и семантическое наполнение межлитературной рецепции и типологии как литературоведческих терминов. Рассмотрены проблемы генологии и поэтики апокалиптической литературы Библии, моделирования времени и пространства художественного бытия персонажей в экзистенционной новелистике конца ХІХ - начала ХХ ст. Раскрыты теоретические аспекты десакрализации канонических текстов. Описаны особенности восстановления время-пространства в дневниках украинских писателей ХХ ст. Изучена национально-патриотическая проблематика в мемуаристике О.Кобылянской и Л.Украинки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69372 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Нахлік Є. К. 
Пантелеймон Куліш: особистість, письменник, мислитель : монографія: у 2 т. Т. 2. Світогляд і творчість Пантелеймона Куліша / Є. К. Нахлік; НАН України. Львів. від-ня Ін-ту л-ри ім. Т.Г.Шевченка, Міжнар. фонд П.Куліша. - К. : Укр. письм., 2007. - 462 c. - (Літературознав. студії; Вип. 12). - укp.

Висвітлено творчий шлях українського письменника П. Куліша (1819 - 1897), зокрема, його світогляд, ідеологію, естетику, визначний внесок у розвиток української прози, поезії, драматургії, художнього перекладу, літературознавства, публіцистики, мемуаристики. Проаналізовано проблеми української державності, шляхам виборення національної волі та соціальної рівноправності.

Рассмотрен творческий путь украинского писателя П. Кулиша (1819 - 1897), в частности, его мировоззрение, идеология, эстетика, выдающийся вклад в развитие украинской прозы, поэзии, драматургии, художественного перевода, литературоведения, публицистики, мемуаристики. Проанализированы проблемы украинской государственности, путям достижения национальной свободы и социального равноправия.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)5-4 Куліш П.О.я44

Рубрики:

Шифр НБУВ: В350012/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Піскун В. М. 
Політичний вибір української еміграції (20-і роки ХХ ст.) : Моногр. / В. М. Піскун; Укр. іст. т-во, Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Центр українознав. - К. : МП "Леся"; Нью-Йорк, 2006. - 671 c. - (Іст. моногр.; Т. 5). - Бібліогр.: с. 566-603. - укp.

Проаналізовано особливості вияву громадянської позиції лідерів української політичної еміграції 1920-х рр. Розглянуто процеси натуралізації та соціальної адаптації українських емігрантів у країнах проживання на основі архівних матеріалів, публікацій преси, мемуаристики. Висвітлено питання вираження національної ідентифікації, зокрема батьківщини та громадянства. Описано форми і методи боротьби більшовиків з українською політичною еміграцією.

Проанализированы особенности проявления гражданской позиции лидеров украинской политической эмиграции 1920-х гг. Рассмотрены процессы натурализации и социальной адаптации украинских эмигрантов в странах проживания на основе архивных материалов, публикаций прессы, мемуаристики. Освещены вопросы выражения национальной идентификации, в частности родины и гражданства. Показаны формы и методы борьбы большевиков с украинской политической эмиграцией.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)61-274

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА675629 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Пустовіт В. Ю. 
Проблеми націєтворення в мемуарному дискурсі вітчизняних письменників ХІХ ст. : монографія / В. Ю. Пустовіт; Луган. нац. пед. ін-т ім. Т.Шевченка. - Луганськ : Знання, 2008. - 284 c. - укp.

Вперше комплексно досліджено проблеми націєтворення в мемуарному дискурсі вітчизняних письменників XIX ст. Проаналізовано наукові підходи щодо вивчення письменницької мемуаристики, визначено жанрові особливості даного виду літературної діяльності. Наведено огляд літературно-мистецького життя України XIX ст. На матеріалі листів, щоденників, некрологів українських письменників (Т.Шевченка, М.Костомарова, П.Куліша, Б.Грінченка, М.Загірної, О.Кобилянської, Л.Українки, Н.Кобринської) доведено домінування націєтворчого чинника у мемуарній спадщині митців даного історичного періоду. Визначено особливості феміністичного мемуарного дискурсу, розкрито специфіку відображення націєтворення у мемуарах авторів жінок.

Впервые комплексно исследованы особенности отображения проблем образования нации в мемуарном дискурсе отечественных писателей XIX ст. Проанализированы научные подходы к изучению писательской мемуаристики, определены жанровые особенности данного вида литературной деятельности. Рассмотрены основные литературно-художественные процессы в Украине в XIX ст. На материале писем, дневников, некрологов украинских писателей (Т.Шевченко, Н.Костомарова, П.Кулиша, Б.Гринченко, М.Загорной, О.Кобылянской, Л.Украинки, Н.Кобринской) доказана доминирующая роль нациотворческого фактора в мемуарном наследии литературных деятелей данного исторического периода. Определены особенности феминистического мемуарного дискурса, раскрыта специфика отображения процессов формирования нации в мемуарах авторов женщин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)5-334

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА698557 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Томилина Т. Ю. 
Русская военная мемуаристика (первая треть ХІХ ст.) : Моногр. / Т. Ю. Томилина. - Херсон : Айлант, 2007. - 227 c. - Бібліогр.: с. 215-227. - укp.

Проанализирована динамика жанрово-стилевых ориентаций русской военной мемуаристики первой трети XIX ст. Впервые в мемуарных источниках 1810-х гг. о наполеоновских войнах выявлена тенденция к стиранию четких границ между эстетическими канонами различных литературных направлений эпохи. Раскрыты типологические особенности проявления личностного начала в женской мемуарной прозе даного периода. Исследованы социально-культурные представления военного сословия наполеоновской эпохи и специфика их литературного отражения, в частности в мемуарном освещении. Изложен кодекс воинской чести и рассмотрено его соотношение с гуманистическими идеалами начала XIX ст., проанализированы их интерпретации в военной мемуаристике.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц35(4РОС)471.6,0-Д1 + Ш5(4РОС)51-334

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА685420 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського