Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>I=РА419714$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Рудь О. А. 
Оптимізація методів загального знеболювання та профілактика гемодинамічних порушень при транскутанних ендоскопічних оперативних втручаннях на нирках : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.30 / О. А. Рудь; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - Київ, 2015. - 18 c. - укp.

Наукова робота присвячена покращанню результатів транскутанних ендоскопічних хірургічних втручань на нирках (ТЕХВН) шляхом удосконалення методик анестезії за допомогою розробки ефективних методів попередження гемодинамічних порушень та ускладнень з боку інших системи. В основу роботи покладено дослідження гемодинаміки, показників газового складу крові протягом операції, глікемічного профілю та ефективності запропонованої схеми післяопераційного знеболення. Визначена залежність вираженості постуральних змін гемодинаміки під час ТЕХВН в положенні хворого на животі від якісного складу інфузійної підтримки та методики загальної анестезії. Крім того, вивчено інцидентність та структура ускладнень у ранньому післяопераційному періоді за різних схем загальної анестезії. На підставі проведених досліджень встановлено, що динаміка змін артеріального тиску та частота серцевих скорочень під час черезшкірної нефролітотрипсії зумовлені поворотом хворого на живіт і підняттям валика операційного столу в ділянці епігастрію, що викликає як аорто-ковальну компресію, так і епігастральний рефлекс (рефлекс Тома-Ру). Ступінь постуральних змін гемодинаміки при цьому залежіть від якісного складу інфузійної підтримки та не залежить від методу анестезії (тотальна внутрішньовенна анестезія пропофолом чи інгаляційна анестезія севофлураном) за умови підтримки адекватної глибини загальної анестезії (біспектральний індекс у межах 40 - 60 одиниць). Доведено, що частота післяопераційних нудоти та блювання після ТЕХВН в положенні на животі не залежить від методу загальної анестезії. Перевірено ефективність запропонованої схеми периопераційного знеболення під час ТЕХВН.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р694.54-1 + Р696.504.34

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419714 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського