Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (11)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=П398.121.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Галушка В. П. 
Радіальний приріст підсочуваних дерев сосни звичайної на Малому Поліссі / В. П. Галушка, Г. Т. Криницький, Р. Ф. Кузів // Наук. вісн. Лісівн. дослідж. в Україні / Укр. держ. лісотехн. ун-т. - 1999. - Вип. 9.10. - С. 38-42. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проаналізовано динаміку радіального приросту підсочуваних дерев сосни звичайної в міжкарових ременях при 68%-ому навантаженні карами. Встановлено, що в початковий період підсочки радіальний приріст дерев зменшується, а через один або декілька років (залежно від кліматичних умов) зростає.


Індекс рубрикатора НБУВ: П362.1(4УКР1),025 + П398.121.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68985 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Галушка В. П. 
Біологічна стійкість, насіннєношення і ріст потомства підсочених насаджень сосни звичайної в умовах Малого Полісся : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.03.03 / В. П. Галушка; Укр. держ. лісотехн. ун-т. - Л., 2000. - 19 c. - укp.

Встановлено динаміку життєдіяльності дерев сосни звичайної залежно від тривалості підсочки і лісорослинних умов для Малого Полісся за лісівничо-фізіологічними (морфолого-анатомічною будовою хвої, радіальним приростом стовбура, вмістом пігментів) та електрофізіологічними (біопотенціалами, імпедансом, поляризаційною ємністю) показниками. Вивчено залежність урожайності дерев морфо-метричних показників шишок і насіння, його повнозернистості, абсолютної та господарської схожості, енергії проростання від тривалості підсочки, типів лісу та погодних умов року. Виявлено монотерпеновий профіль підсочених дерев та його реалізацію півсібсовими потомствами. На підставі вивчення пігментної хвої, інтенсивності фотосинтезу, електрофізіологічних і біометричних показників встановлено морфофізіологічні особливості росту потомств підсочених дерев. Розкрито можливості використання урожаю підсочених деревостанів у лісокультурній практиці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П398.121.1(4УКР-4ЛЬВ),022 + Е50*801.4(45УКР3-4ЛЬВ),022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА311664 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Юськевич Т. В. 
Смолопродуктивність інтродукованих видів роду Pinus L. в умовах Малого Полісся : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.03.03 / Т. В. Юськевич; Укр. держ. лісотехн. ун-т. - Л., 2000. - 18 c. - укp.

Дисертацію присвячено вивченню біологічної смолопродуктивності дерев інтродукованих видів (сосни Банкса, сосни Веймутова, сосни жорсткої та сосни чорної) за умов Малого Полісся. Досліджено залежність смолопродуктивності дерев від морфометричних показників стовбура та крони, а також значень показників будови деревини, виявлено чинники для відбору високосмолопродуктивних особин. Отримано рівняння залежності кількості вертикальних смоляних ходів у деревині інтродуцентів від ширини річного шару. Проведено кількісний та якісний аналіз живиці досліджуваних видів. Визначено вплив сумісної дії комплексу факторів, а також частку їх впливу на смолопродуктивність дерев.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П398.121.1(45УКР1),022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА308094 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Осадчук Л. С. 
Смолопродуктивність сосни звичайної та шляхи її підвищення в умовах України : автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 06.03.03 / Л. С. Осадчук; ДВНЗ "Нац. лісотехн. ун-т України". - Л., 2013. - 36 c. - укp.

Уперше встановлено смолопродуктивність кліматичних екотипів сосни звичайної та виділено кліматипи, потомства яких виявляють підвищену смолопродуктивність у географічних. Уперше одержано залежності смолопродуктивності від феностану рослин і мікрокліматичних умов насадження, що дозволяє прогнозувати початок і закінчення смоловиділення та період інтенсивного виходу живиці. Уперше виявлено резистентні морфолого-фізіологічні показники хвої для відбору високосмолопродуктивних форм дерев сосни звичайної. Визначено особливості біосинтезу терпенових вуглеводнів, які не впливають на розподіл дерев за категоріями смолопродуктивності. Виділено високосмолопродуктивні плюсові дерева сосни звичайної, їх клонове та насінне потомства як цінний резерв генетичного матеріалу для створення цільових культур з метою одержання деревини та живиці. З'ясовано ресурсний потенціал заготівлі живиці в Україні із урахуванням смолопродуктивності кліматичних екотипів сосни. Поглиблено дані про індивідуальну мінливість, добову та сезонну динаміку смолопродуктивності сосни, розподіл дерев у насадженні за смолопродуктивністю. Доповнено математичні моделі залежності смолопродуктивності від таксаційних, морфологічних показників дерев для оцінювання їх смолопродуктивності. Удосконалено методи створення високосмолопродуктивних насаджень сосни та системи формування насаджень з підвищеною біологічною смолопродуктивністю.


Індекс рубрикатора НБУВ: П398.121.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА401842 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського