Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (23)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф3(5КАЗ)1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Осадчук І. Ю. 
Порівняльний аналіз президенціалізації систем правління у Білорусі та Казахстані : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / І. Ю. Осадчук; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. - Львів, 2014. - 20 c. - укp.

Проведено комплексне порівняльне дослідження президенціалізації систем правління у Білорусі та Казахстані. Запропоновано визначення, індикатори президенціалізації систем правління, а також здійснено індексний аналіз президенціалізації систем правління у цих країнах. З'ясовано особливості конституційних передумов (референдумів і реформ), місце урядів/урядових кабінетів, специфіку непрямих виборів депутатів верхніх палат парламентів (Білорусь, Казахстан) та непрямих виборів частини депутатів нижньої палати парламенту (Казахстан), а також особливості перебігу виборчого процесу; "партій влади" та партійних систем, політичної опозиції; політичної культури білоруського та казахського суспільств у контексті порівняльного аналізу президенціалізації систем правління в названих державах. Розкрито вплив президенціалізації систем правління на розвиток політичних режимів у цих країнах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4БІЛ)123 + Ф3(5КАЗ)123

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА408657 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Муксимов С. 
Некоторые аспекты сопротивления государственной службы политике по внедрению электронного правительства (на примере Республики Казахстан) / С. Муксимов // Актуал. проблеми економіки. - 2013. - № 3. - С. 370-379. - Библиогр.: 32 назв. - рус.

Исследованы сложившиеся научные подходы к понятию "электронное правительство". Освещены инициативы Казахстана в области внедрения и развития электронного правительства. Сопротивление государственной службы рассмотрено в качестве фактора, препятствующего развитию электронного правительства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(5КАЗ)123

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ріаханов Ш. Н. 
Формування політичної нації у Республіці Казахстан : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.05 / Ш. Н. Ріаханов; Національна академія наук України, Інститут держави і права імені В. М. Корецького. - Київ, 2021. - 20, [1] c. - укp.

Досліджено еволюцію реалізації проєкту казахстанської політичної нації після розпаду Радянського Союзу, що мав за мету впорядкування етнодемографічного балансу та консолідацію різних етнічних груп навколо єдиної державної ідеології. Відзначено, що процес націєтворення в Республіці Казахстан характеризується насамперед прагненням органів державної влади спрямувати розвиток етнонаціональної ідентичності казахстанців у бік її гомогенізації. Доведено, що чинник мови мав неоднозначний вплив на динаміку ставлення жителів Республіки Казахстан до ідеї спільної казахстанської ідентичності та ідентифікації себе як членів єдиної політичної нації. З одного боку, ідеологія казахстанського білінгвізму / трилінгвізму подає мовне питання як функціонально пов'язане з проблематикою конкурентоспроможності казахстанської нації у цілому та її окремих складових на світовому і регіональному рівнях, а з іншого - казахська мова утверджується як єдина державна та ідентитет Казахстану. Це вступає у суперечність з одночасним збереженням статусу російської як другої офіційної мови.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф513(5КАЗ) + Ф3(5КАЗ)15

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА450435 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського