Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=Ю959.18:Х$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Пєтков С. В. 
Ефективний менеджмент в органах внутрішніх справ : Моногр. / С. В. Пєтков. - Сімф. : Таврія, 2004. - 564 c. - Бібліогр.: с. 534-561. - укp.

Висвітлено питання, пов'язані з роллю сучасного керівника у підвищенні ефективності управління діяльністю органів внутрішніх справ (ОВС). Розглянуто проблеми циклічного розвитку організації, механізму управління, а також питання роботи з кадрами та документацією кадрового апарату ОВС. Охарактеризовано принципи менеджменту. Визначено ефективність праці менеджера в ОВС, проаналізовано особливості організації процесу управління, прийняття та реалізації управлінських рішень за надзвичайних умов.

Освещены вопросы, связанные с ролью современного руководителя в повышении эффективности управления деятельностью органов внутренних дел (ОВД). Рассмотрены проблемы циклического развития организации, механизма управления, а также вопросы работы с кадрами и документацией кадрового аппарата ОВД. Охарактеризованы принципы менеджмента. Определена эффективность труда менеджера в ОВД, проанализированы особенности организации процесса управления, принятия и реализации управленческих решений в чрезвычайных условиях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.01 п + Ю959.18:Х + Ю752.1:Х

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА660629 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Барко В. І. 
Теоретико-психологічні засади управління персоналом органів внутрішніх справ : Автореф. дис... д-ра психол. наук : 19.00.06 / В. І. Барко; Нац. акад. внутр. справ України. - К., 2004. - 44 c. - укp.

Проаналізовано соціально-психологічні засади управління персоналом органів внутрішніх справ (ОВС), а також методологію і структуру проактивного управління та психологічні особливості реалізації цілей і функцій зазначеного підходу. Досліджено психологічні ресурси вдосконалення системи даного управління з використанням принципів гуманістичного особистісно орієнтованого підходу, системності, оптимізації та інтенсифікації. Виявлено психологічні ресурси оптимізації компонентів управління персоналом ОВС як динамічного, комплексного процесу. Обгрунтовано концепцію професійно-психологічного відбору персоналу на підставі врахування психологічної готовності особистості до навчання та професійної діяльності. Запропоновано психологічні умови побудови команди міліцейського підрозділу, лідерства, профілактики конфліктів і дистресів. Розроблено психолого-педагогічні та методичні засади післядипломної підготовки керівників міліції до проактивного управління персоналом, систематизовано понятійний апарат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю959.18:Х + Х819(4УКР)112.01 п:Ю9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА334282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Власюк Д. П. 
Міжособистісне розуміння в структурі психологічно-управлінської компетентності керівників державної служби України / Д. П. Власюк // Психол. перспективи. - 2011. - Вип. 18. - С. 52-61. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто феномен міжособистісного розуміння як компонента психологічно-управлінської компетентності. Проаналізовано засади компетентністного підходу до оцінки ефективності управлінської діяльності, управлінські моделі компетентності та місце міжособистісного розуміння в структурі управлінської компетентності. Наведено результати емпіричного дослідження феномену та його зв'язку з показниками емоційного інтелекту на вибірці держслужбовців.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю959.18:Х + Х819(4УКР)012

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Суший О. В. 
Психосоціальна культура державного управління : монографія / О. В. Суший; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - К. : Світогляд, 2012. - 344 c. - Бібліогр.: с. 301-344 - укp.

Одержано нові науково обгрунтовані результати, які в сукупності розкривають визначну роль системотворчих - інституційних та психосоціальних - властивостей як невід'ємних компонентів і регуляторів системи державного управління. Вперше проаналізовано системотворчі засади державного управління. Описано феномен системотворчого чинника як результат зміни порядку факторних залежностей соціально-матеріальних (інституційних) форм державно-управлінської діяльності в суспільстві в їх взаємоз'язку з психосоціальною культурою державних службовців. Обгрунтовано визначальний в сучасному суспільстві вплив психосоціального чинника як підгрунтя вирішення суспільних проблем, передусім для державного реформування та нелінійного за своєю природою суспільно-політичного трансформаційного процесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.013:Ю9 + Ю959.18:Х + Ю951.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА770621 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Суший О. В. 
Соціокультурна парадигма державного управління: становлення і розвиток в Україні : автореф. дис. ... д-ра наук з держ. упр. : 25.00.01 / О. В. Суший; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - Київ, 2014. - 36 c. - укp.

Здійснено теоретико-методологічне обгрунтування та науково-прикладну розробку засад соціокультурної парадигми державного управління в контексті реалізації курсу держави на глибокі системні реформи та виведення України на шлях сталого розвитку. Розкрито структуру соціальної топології державності в її культурно-історичній цілісності та взаємозв'язку конкретних історико-культурних умов, об'єктивних (інституціональних) форм і суб'єктивних (психосоціальних) явищ. Визначено соціокультурні засади інституційної теорії державного управління, розкрито у зв'язку з цим значущість публічної сфери та комунікативних практик державного управління. Показано роль політичної відповідальності, громадського контролю та транспарентності як потенціалу суспільно-владного діалогу. Розкрито особливості впливу психосоціальної культури на розвиток суспільно-владних відносин в Україні шляхом розгляду змінної природи ідентичності та архетипіки національної ідентичності як дієвих психосоціальних чинників державного управління. Розроблено конкретні рекомендації щодо реалізації модернізаційних суспільно-трансформаційних завдань та оптимізації державної політики, спрямованої на духовну консолідацію української нації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.013:Ю9 + Ю959.18:Х + Ю951.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА408754 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського