Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (15)Реферативна база даних (201)Книжкові видання та компакт-диски (145)Журнали та продовжувані видання (22)
Пошуковий запит: (<.>A=АНДРЕЙЧУК$<.>+<.>A=СТАНІСЛАВ$<.>+<.>A=КАЗИМИРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

   Тип видання:   методичний посібник   
1.


Материалы к курсу "Методика преподавания философии" [Електронний ресурс] / авт.-сост. Н. В. Андрейчук. - Калининград : Изд-во КГУ, 2003. - 69 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Представлены программа, контрольные вопросы и список рекомендуемой литературы по курсу «Методика преподавания философии». Также прилагаются оригинальные тексты И. Канта, Г.В.Ф. Гегеля, Э.В. Ильенкова и М.К. Мамардашвили. Разработано в рамках проекта № НВА 018 Института «Открытое Общество» (Россия) «Поддержка и развитие кафедры философии и логики исторического факультета Калининградского государственного университета в сотрудничестве с философским факультетом МГУ им. М.В. Ломоносова».



Кл.слова:
філософія -- методика викладання

   Тип видання:   методичний посібник   
2.

Андрейчук, В. И.
Самозащита [Електронний ресурс] / В. И. Андрейчук. - СПб. : ВИФК, 1991. - 66 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В потоке большого количества ныне выходящей литературы по различным школам единоборств настоящая брошюра отличается своей практичностью и доступностью для самого широкого круга читателей. Большое внимание в ней уделено раскрытию методических особенностей, связанных с самостоятельным изучением техники самозащиты. Даются обобщенные рекомендации по тактике и психологии действий человека в экстремальных ситуациях. В целом, настоящая брошюра является самоучителем для начинающих изучение основ самозащиты, а также будет полезна специалистам при проведении занятий в спортивных секциях.



Кл.слова:
техніка бою

   Тип видання:   наукове видання   
3.

Станіславів, В.
Ліс приймає повстанців [Електронний ресурс] / В. Станіславів, Ю. Макух. - Кременець : [б. в.], 2002. - 234 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В цій книжці читачі знайдуть дуже цікавий матеріал про повстанські збройні СИЛИ, який охоплює цілий період Другої світової війни від 1939 до 1945 року, Її автор перейшов всі стадії формування наших повстанських збройних сил і брав участь в їх дії. Починаючи від "Народньої Національної Армії" він був у трьох українських військових формаціях: в УПА, у Волинському Легіоні Самооборони і в „Дивізії Галичина". На дорозі свого довгого з „заячими петлями" бойового маршу з волинських лісів до Баварії багато бачив, пережив та зазнав всіляких дуже цікавих воєнних пригод. Маратонський біг босоніж по снігу під Клеванем і його примусові пригоди як "альпеніста" заслуговують на особливу увагу.



Кл.слова:
збройні сили -- військова формація -- бойовий маршрут

   Тип видання:   науково-популярне видання   
4.
 


Станіславський, В. В.
Листи Івана Мазепи [Електронний ресурс] / В. В. Станіславський ; Національна академія наук України, Інститут історії України. - К. : Інститут історії України, 2010

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1 : 1668 –1691. - 2002. - 479 с.

Т. 2 : 1691 –1700. - 2010. - 752 с.


У книзі продовжено публікацію епістолярної спадщини Івана Мазепи, яка хронологічно обмежена знаковими політичними подіями – виступом Петра Іваненка та початком Великої Північної війни. У листах гетьмана знайшло відображення широке коло проблем життя тогочасної Української держави, насамперед її участь у воєнних конфліктах, котрі велися Росією. Крім того, вони дозволяють значно поглибити знання щодо взаємин Війська Запорозького із країнами, що входили до складу Османської імперії – Кримським ханством, Валахією, Молдовою, Буджацькою Ордою, а також із Річчю Посполитою й залежним від неї правобережним козацтвом. Представлені й різні аспекти внутрішньополітичного, соціального, економічного і культурного життя України, які вирішувалися у взаємодії із російською верхівкою. Видання призначене для науковців, викладачів, студентів та всіх, хто цікавиться минулим України.



Кл.слова:
епістолярії -- Гетьманщина -- внутрішня політика -- дипломатія
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського