Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (12)Реферативна база даних (198)Книжкові видання та компакт-диски (181)Журнали та продовжувані видання (19)
Пошуковий запит: (<.>A=МИКИТЕНК$<.>+<.>A=ЛЮДМИЛ$<.>+<.>A=АНДРІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

   Тип видання:   науково-популярне видання      бібліографія   
1.


"Всесвіт" у XX сторіччі [Електронний ресурс] : бібліографічний покажчик змісту українського журналу іноземної літератури за 1925-2000 рр. / уклад. О. І. Микитенко, Г. І. Гамалій. - К. : Видавничий дім "Всесвіт", 2004. - 712 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Журнал "Всесвіт" протягом десятиріч є провідним (щоб не сказати – єдиним) українським виданням, де друкуються переклади світової літератури: класики, відомі і менш відомі автори з десятків національних літератур (далеко не тільки англо-, франко- і німецькомовні!). Журнал фактично сформував українську перекладацьку школу. Покажчик відповість на такі дивні запитання, як: "чи існує Бредбері українською?", які час від часу лунають на літературних інтернет-форумах. Шкода, що нічого не відомо про електронну версію покажчика, а також про електронні архіви журналу за всі ці роки, наявність і доступність яких різко вплинула б на стан української культури.



Кл.слова:
зарубіжна література -- періодика -- перекладацька школа

   Тип видання:   монографія   
2.


Каскади регіональних соціально-економічних систем: формування та розвиток [Електронний ресурс] : монографія / О. М. Алимов [та ін.] ; Національна академія наук України, Інститут економіки природокористування та сталого розвитку. - Київ : [б. в.], 2016. - 278 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 10.60 Мб


Результати науково-методологічних та прикладних розробок, що представлено у даному науковому виданні, визначають і обґрунтовують новий напрям провадження науково-прикладних досліджень у контексті перебудови та цілеорієнтованого управління процесами регіоналізації економіки України з метою виконання пріоритетних завдань у сфері децентралізації влади в державі та вимог, передбачених Директивами ЄС задля інкорпорації національної економічної системи до єдиного поля сучасного поступу передових країн світу. У роботі, за результатами обґрунтування нового формату регіональної карти: а) послідовно розкрито найбільш пріоритетні напрями забезпечення результативності функціонування економіки держави у ресурсних обмеженнях у контексті виконання вимог, передбачених Угодою про асоціацію України з країнами-членами ЄС; б) розроблено мультирівневу систему інтегральних показників; в) побудовано структуру системи макроекономічного регулювання розвитку каскадів; г) формалізовано замкнену структурно-логічну схему ущільнення взаємозв’язків; д) здійснено удосконалення структури механізму стратегічного управління забезпеченням результативності функціонування каскадів; ж) розроблено концептуальну модель інформатизації його дії та цілеспрямування функціоналів із адаптацією та реструктуризацією архітектури механізму до нестійких умов функціонування; з) побудовано прогноз до2030 року основних макроекономічних показників розвитку десяти каскадів регіональних соціально-економічних систем за оригінальним зустрічним методичним підходом, що розроблено за використання системи упереджуючих відносних показників результативності макроекономічного регулювання. Видання становить інтерес для науковців, практиків і державних службовців, які опікуються проблемами забезпечення сталого розвитку держави та її регіонів, викладачів, аспірантів і політиків, розробки та наукові інтереси яких лежать у площині розв’язання багатоаспектних завдань щодо розбудови нової регіональної карти України на сучасному етапі розвитку національного господарства.



Кл.слова:
децентралізація -- міжгалузева взаємодія -- процесно-алокаційні стратегії
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського